У процесі інтенсивної експлуатації кожна частина будівельної люльки піддається високим навантаженням. Це стосується не тільки тросів та гальм, а й електросистеми. Під найсильнішим тиском виявляються деталі електричного щитка, через що вони виходять з ладу. Вирішити проблему і повернути фасадний підйомник до роботи часто можна тільки шляхом заміни електрощитка.

Які завдання вирішує електрощит?

Будівельна люлька може використовуватись у різних умовах. Техніка цього типу нерідко застосовується у погану погоду, але навіть у цьому випадку якісне обладнання здатне демонструвати високу вантажопідйомність та швидкість пересування.

Не останню роль функціональності підвісної платформи грає електричний щиток – прилад, виконує відразу кілька функцій:

  • запуск та відключення моторів;
  • подання струму від електромережі;
  • стабілізацію напруги;
  • захист електродвигунів від короткого замикання.

Електрощиток є чи не найважливішим вузлом кожної будівельної люльки. Саме від нього великою мірою залежить працездатність підвісної платформи та можливість її застосування в умовах підвищених навантажень.

Какой электрощиток лучше купить: новый или б/у?

Як вибрати електричний щиток для підйомника?

Щоб електрощит не підвів бригаду в невідповідний момент, при його купівлі потрібно приділити увагу ряду критеріїв:

  • напруга мережі – щитки можуть працювати від мереж, напругою 220 або 380 В. Найчастіше будівельна люлька підключається до мережі 380 В, тому для встановлення на фасадний підйомник потрібно вибирати щиток, розрахований саме на цей параметр;
  • матеріал корпусу – складові електрощитка розташовані у спеціальному корпусі, для виготовлення якого використовується пластик чи метал. Пластикові щитки легші, але їх комплектуючі гірше захищені від атмосферних явищ та ударів. Для експлуатації на будівельному об’єкті краще вибирати більш надійні та довговічні корпуси з металу;
  • ступінь захисту – надзвичайно важливий параметр, від якого залежить можливість застосування щитка у різних експлуатаційних умовах. Для електрощитків у металевих корпусах характерний ступінь захисту IP30, IP54, IP65. Вони здатні витримувати експлуатацію в умовах підвищеної вологості або коли повітря забруднене великою кількістю пилу. Це робить їх оптимальним вибором для монтажу на люльку.

При покупці електричного щита також важливо переконатися в наявності в його комплектації всіх необхідних складових. У пристрої повинні бути передбачені автоматичні вимикачі, ізолятори, реле напруги, проводка та інші важливі деталі.

щиток для подъемника

Який щиток краще: новий чи б/в?

Купівля щитка, як у новому, так і б/в стані має свої плюси та мінуси. У першому випадку підрядник отримує обладнання з тривалими термінами служби, здатне витримати високі навантаження та захистити електричну систему фасадного підйомника від стрибків напруги. При цьому вартість приладу буде трохи вищою.

Уживані електрощитки також поставляються в продаж абсолютно справними. Деталі, які раніше були виведені з ладу, у його конструкції успішно замінено. Таке обладнання також працюватиме, але потрібно пам’ятати, що інші його деталі не здатні функціонувати стільки ж, скільки аналогічні елементи у пристрої нового щитка. Раніше вони піддавалися навантаженням, які зменшили їхній ресурс. Тому при купівлі щитка б/у слід бути готовим до того, що певні його складові через деякий час можуть вимагати заміни.

Перевага б/в електрощитка – менша вартість, якщо порівнювати її з ціною на нове обладнання.

Електрощитки від компанії «MID-SERVICE»

Якщо Вам необхідний абсолютно справний новий або б/в електрощиток для заміни на фасадному підйомнику, зверніться до компанії «MID-SERVICE». Ми поставляємо на ринок України не тільки найкращі будівельні люльки, а й комплектуючі, необхідні для їх обслуговування та ремонту.

Наші консультанти завжди готові надати допомогу у виборі електричного щитка. Перед відправкою Вам пропоноване обладнання проходить ретельну перевірку на працездатність.

При необхідності Ви можете скористатися послугами наших механіків, які в найкоротші терміни прибудуть на Ваш об’єкт і виконають роботи з заміни електрощитка.