Дедалі більше будівельних майданчиків України не обходяться без використання будівельних люльок. Підвісні платформи відомі своєю надійністю, невибагливістю в обслуговуванні та довговічністю. Однак, щоб фасадний підйомник прослужив якомога довше, слід відповідально підійти до його вибору. А в іншому разі, забудовник ризикує отримати техніку, яка йому не підійде.

Оцинкована чи пофарбована ​​підвісна платформа?

При покупці фасадного підйомника потрібно звертати увагу на низку важливих факторів. У тому числі величезну роль грає покриття металевих елементів будівельної люльки. Саме від нього залежить, як довго прослужить обладнання та чи зможе витримувати регулярну експлуатацію у поганих погодних умовах.

У продаж будівельні люльки надходять пофарбованими чи оцинкованими. Кожен тип покриття має свої переваги. Серед переваг фарбування потрібно виділити:

  • простота нанесення – на заводі-виробнику підвісні платформи фарбуються за допомогою спеціального обладнання, здатного пофарбувати велику площу за короткий термін;
  • низька вартість – порошкова фарба коштує набагато дешевше за цинкування, що відбивається на кінцевій вартості фасадного підйомника;
  • екологічна безпека – у складі фарби немає речовин та компонентів, що загрожують довкіллю;
  • термін служби – шар фарби зберігає властивості протягом кількох десятиліть;
  • міцність – за умови правильного нанесення фарби, її шар може досягати товщини 30-250 мкм. Він витримує вплив агресивних механічних впливів і захищає метал від будь-яких факторів.

строительные люльки покрашенные

Оцинковка активно використовується при виробництві різних металоконструкцій, у тому числі і будівельних люльок. При виготовленні фасадний підйомник занурюється в ємність з розплавленим цинком. У резервуарі він набуває захисного шару, товщиною до 100 мкм.

До переваг оцинковки належить:

  1. надійність – конструкція занурюється в ємність повністю, а отже, цинком будуть покриті всі її деталі;
  2. довговічність – цинкове покриття здатне зберігати властивості протягом 100 років;
  3. ефективність – повністю оцинкована будівельна люлька надійно захищена від механічних пошкоджень, впливу корозії та інших факторів;
  4. універсальність – технологія оцинковки підходить для обробки будь-яких видів металу.

Багато експертів вважають, що оцинкування – найнадійніший спосіб захисту елементів будівельної люльки. Застосування цієї технології підвищує вартість підвісної платформи, проте терміни її експлуатації будуть більшими, ніж у пофарбованої конструкції.

Оцинковка фасадный подъемник

Фасадні підйомники від компанії «МІД-Сервіс» – найкраще рішення для забудовника

Підвісними платформами має бути обладнаний кожен будівельний майданчик. Підйомник гарантує максимальну безпеку робочої бригади і дозволяє людям з комфортом перебувати на досить великій висоті. Для компанії-забудовника підвісна платформа – це унікальна можливість заощадити час та гроші. Висока швидкість підйому-спуску будівельної люльки помітно прискорює виконання робіт, а можливість взяти на борт інструменти та будматеріали дає змогу заощадити на послугах вантажників.

Люльки від компанії “МІД-Сервіс” – це вигідне рішення для будь-якої будівельної компанії. Ми працюємо на ринку України понад 20 років, за цей час заробили репутацію найкращого постачальника найнадійніших фасадних підйомників. Нам довіряють понад 500 забудовників, які займаються будівництвом найсучасніших житлових комплексів.

У нас Ви завжди можете замовити як пофарбовані, так і оцинковані люльки за найнижчими цінами в країні. Для клієнтів, які займаються нерегулярним проведенням висотних робіт, ми пропонуємо оренду фасадних підйомників.

Ми поставляємо на ринок всесвітньо відомі підвісні платформи ZLP-630 – техніку, яка зараз не має конкурентів. Ці будівельні люльки здатні працювати на висоті до 150 м і брати на борт від 2 до 6 осіб разом із багажем.