Будівельні фасадні люльки – найпопулярніший вид підйомників в даний час. По суті – це підвісна робоча платформа, яка відрізняється комфортними умовами для проведення робіт і має низку значних переваг для їхньої продуктивності.

Коли виникає потреба придбати будівельну люльку, виникає питання — якій моделі віддати перевагу? Розглянемо основні показники вибору устаткування.

Найбільш популярний вид будівельних підйомників – будівельна люлька ZLP-630. Виробництво знаходиться у Китаї.

Люльки ZLP-630 відрізняються сильними характеристиками:

 • Висока якість;
 • Доступна вартість;
 • Надійність;
 • Безпека.

На що звернути увагу під час вибору будівельної люльки?

Фасадну люльку слід вибирати за такими характеристиками:

 • Вантажопідйомність — це центральний параметр, який впливає на те, які роботи будуть доступні з конкретною моделлю люльки. Фасадна люлька ZLP-630 має вантажопідйомність до 630 кг, що робить її універсальною.
 • Габарити – розміри також суттєво впливають на спектр робіт, для яких використовується будівельна люлька. Розміри робочої платформи мають бути комфортними для вільного розміщення людей та проведення робіт. Люльки ZLP-630 мають стандартну довжину, яка може регулюватись за рахунок додаткових секцій (до 6 метрів).
 • Виліт стріли консолі – ця характеристика впливає на здатність люльки віддалятися та наближатися до фасаду будівлі.
 • Швидкість підйому – параметр залежить від потужності двигуна та може бути до 10 метрів за хвилину. Люлька ZLP-630 здатна досягати висоти 9.6 м/хв.
 • Загальна маса люльки – на загальну вагу фасадної люльки потрібно звертати увагу, якщо планується використовувати її для реставраційних робіт на старих будинках, які вже не відрізняються добрими показниками міцності опор та даху.
 • Висота підйому – фасадна люлька ZLP-630 дозволяє проводити роботи на висоті до 150 метрів. Це вигідно виділяє її на фоні конкурентних моделей.

Чому варто купити фасадну люльку ZLP-630?

Как выбрать строительную люльку

Модель ZLP-630 найбільш популярна на ринку будівельних підйомників, і це виправдано. Оптимально продуктивна і проста у використанні люлька дозволяє справлятися з будь-якими планами та завданнями на будівництві.

Великою перевагою є можливість змінювати конфігурацію залежно від потрібних цілей. Люльку можна зменшити, збільшити, поєднати з іншою моделлю такої самої серії. В результаті користувач отримує можливість працювати навіть із найскладнішими фасадами.

Фасадна люлька ZLP-630 оснащена надійними гальмівними системами двох видів та міцними страховими тросами. Робітники перебувають у повній безпеці навіть на максимальній висоті. Вага люльки дозволяє використовувати її практично на всіх видах конструкцій.

Компанія “МІД-Сервіс” є прямим постачальником китайської корпорації – виробника CMAX. За рахунок цього ціни на фасадні люльки суттєво відрізняються своєю доступністю.

Купити якісну будівельну люльку з гарантійним обслуговуванням можна, зв’язавшись із компанією «МІД-Сервіс» через контакти, які вказані на сайті або через форму замовлення.

Також компанія надає послуги оренди на вигідних умовах та якісне сервісне обслуговування будівельних люльок з виїздом на об’єкт. Клієнт отримує цілодобову технічну підтримку у телефонному режимі та широкий вибір додаткових послуг.

Переваги співробітництва з компанією «МІД-Сервіс»:

 • Висока якість обладнання;
 • Своя ремонтна лінія у разі несправностей;
 • Клієнтська підтримка у режимі 24/7;
 • Гарантійне обслуговування 2 роки з покупки;
 • Широкий спектр додаткових послуг;
 • Безкоштовне складання після покупки з виїздом на об’єкт;
 • Професійний інструктаж користувачів від спеціалістів компанії.

«МІД-Сервіс» — якість стала доступною!

Поширені запитання про будівельну люльку:

За якими критеріями вибирати будівельну люльку?

Насамперед потрібно орієнтуватися по видам робіт, які планується проводити з використанням фасадної люльки. Рекомендується звернути увагу на модель ZLP-630, оскільки вона має універсальність.

Яке максимальне навантаження у фасадної будівельної люльки?

Максимальна вантажопідйомність фасадної люльки ZLP-630 – 630 кг.

Чи можна збільшувати довжину будівельної люльки?

Стандартна довжина платформи будівельної люльки – секції по 1,5 та 2 метри. Модель ZLP-630 можна збільшувати до 6 метрів за допомогою додаткових секцій.

Чи впливає наявність вантажу в будівельній люльці на кількість людей, що знаходяться в ній?

Допустиме одночасне перебування в будівельній люльці – до 6 осіб. Слід орієнтуватися на загальну вантажопідйомність та не допускати перевантажень. Модель ZLP-630 може безпечно піднімати вагу 630 кг на висоту до 150 метрів.