Проблема старих будівель в Україні залишається однією з найактуальніших, багато мешканців висоток роками чекають на фінансування з місцевого бюджету на реконструкцію фасаду. Зрештою абсолютна більшість виконує ремонтні роботи за власний кошт. Для утеплення фасаду будівлі використовуються будівельні люльки, рідше – будівельні ліса. Люлька більш практична та безпечна, а також дозволяє робочому піднятися значно вище. Щоб утеплити будинок зовні за допомогою будівельної люльки, можна використовувати кілька основних методів, про які ми поговоримо далі, а також обговоримо, чому підйомник з люлькою – це найзручніший і фінансово вигідний варіант при відновленні фасаду.

Методи утеплення фасадів

Утеплення приміщень частіше проводиться комбінованим методом – зовнішнє та внутрішнє. Якщо для внутрішнього утеплення не потрібно ніякого додаткового обладнання, то із зовнішнім все складніше. Відсутність опори передбачає використання будівельної люльки, особливо під час ремонту висоток.

У якості утеплювача сьогодні використовується 3 сучасні матеріали:

  • Пінопласт;
  • Пінополістирол екструдований (плити);
  • Мінеральна вата.

утеплить дом снаружи

Дані матеріали мають низький рівень поглинання вологи, теплопровідність, вологопоглинання. Вони екологічно безпечні, пожежостійкі та досить міцні.

  1. Утеплення фасаду “Під штукатурку” – популярний метод утеплення. Зазвичай використовується пінополістирол, або мінеральна вата. Першим етапом утеплювач фіксується клеєм і дюбелями до несучої стіни, потім лягає шар сталевої армованої сітки, який також кріпиться анкерами до стіни, зверху укладають захисні алюмінієві профілі. Декоративна штукатурка є завершальним етапом. Плюс цього методу в естетичності, Ви можете використовувати штукатурку будь-якої фактури та кольору. Варто пам’ятати, що цей спосіб утеплення підходить тільки для міцних стін, що витримують навантаження не менше ніж 35 кг/м²;
  2. Вентильований фасад – складніший метод утеплення. Утеплювач також кріпиться до стіни дюбелями та клеєм. Зверху фіксується мембрана вітрозахисту. Після цього необхідно створити каркас з алюмінію або сталі, на який зрештою ми закріпимо оздоблювальний матеріал (облицювання). Каркас необхідний, щоб створити зазор 2-5 см між утеплювачем і облицюванням. У даному просторі вентилюватиме повітря, позбавляючи стіну конденсату. У якості облицювання будемо використовувати касети алюмінію, сталі, дерев’яні, скляні або бетонні панелі, цеглу та інше;
  3. Багатошарове утеплення – «колодяжна» кладка. Простий, але ефективний спосіб утеплення. Підійде до менш міцних стін. Суть така – у якості утеплювача використовуємо сипучі суміші, екструдований пінополістирол або інші матеріали з мінімальним поглинанням води.Після фіксації утеплювача робимо стандартну цегляну кладку, використовуємо силікатну, керамічну або клінкерну цеглу. Не рекомендується використовувати метод у регіонах із підвищеною вологістю повітря.

Переваги будівельної люльки при фасадних роботах

Чому для цих робіт найкраще підійде будівельна люлька?

  • Можливість підняти будівельників на висоту до 150 м;
  • Високий рівень безпеки;
  • Є страхова система;
  • Менше фізичного навантаження на будівельників;
  • Можливість перевозити будь-які матеріали та обладнання на висоту;
  • Швидкість роботи набагато вища, ніж при використанні будівельних лісів;
  • Безкоштовний шефмонтаж від спеціалістів MID-SERVICE;
  • Найкраще співвідношення ціни та ефективності роботи.

Утеплити будинок зовні за допомогою будівельної люльки просто та фінансово вигідно. Орендувати будівельну люльку в Києві за оптимальною ціною або поставити запитання фахівцеві можна по телефону або в офісі «MID-SERVICE».