При зведенні сучасних висотних будівель важливість будівельних люльок важко переоцінити. Їх застосовують практично для всіх видів фасадних робіт, монтажу електромереж, освітлення, транспортування людей на висоту, ремонту та багато іншого. Чим довше прослужить фасадний підйомник, тим менше буде фінансових витрат у забудовника, тому ми розкриємо кілька секретів про те, як продовжити життя будівельної люльки на максимальний термін. Розберемо основні питання на прикладі найпопулярнішої люльки в Україні – ZLP 630.

Термін служби будівельної люльки

У технічному паспорті від виробника люльок ZLP 630 вказано термін експлуатації – 5 років. Виходячи з великого досвіду в будівництві, ми можемо сказати, що реальний термін життя даного обладнання варіює від 1 року до 10 років. Чому така різниця? На цей параметр впливає чимало чинників, серед яких і ставлення робітників до техніки.

Що впливає термін експлуатації люльки?

 1. Якість збірки та матеріали виготовлення – сьогодні на ринку будівельного обладнання в Україні представлено безліч брендів люльок. Багато з них сумнівної якості, це самий «китайський Китай». При їх виробництві використовуються дешеві деталі та механізми, що не мають міжнародної сертифікації, а надійність страхових систем залишає бажати кращого. Підсумок – такі підйомники «живуть» 1-2 роки. Враховуючи, що від роботи люльки залежать життя людей, краще переплатити 15-20% за нормальний бренд, ніж наражати робітників на великий ризик;
 2. Умови експлуатації – бруд, пил, дощі, перепади температур, стрибки напруги – це серйозно впливає на роботу фасадного підйомника. Виключіть механічні пошкодження, оптимізуйте роботу електромережі, стежте за чистотою будівельного підйомника, своєчасно фарбуйте місця корозії і результат не забариться;
 3. Правильність монтажу та обслуговування – недотримання правил монтажу може призвести до перерозподілу навантаження на різні відділи підйомника та в результаті вивести його з ладу. До того ж, це небезпечно для робітників та оточуючих людей. Своєчасне технічне обслуговування також відіграє важливу роль – заміна тросів, електроніки, компонентів електромережі, деталей корпусу та інше.

услуги обслуживания и ремонта строительных люлек в Киеве

Як збільшити термін життя будівельної люльки?

Отже, виділимо основні правила, які дозволять Вам збільшити термін життя будівельної люльки:

 • Спочатку вибирайте перевіреного виробника обладнання;
 • Слідкуйте за тим, щоб персонал на будівництві використовував люльки без порушення правил експлуатації;
 • Завжди дотримуйтесь усіх пунктів інструкції з монтажу фасадного підйомника, за відсутності спеціальних знань зверніться до професіоналів;
 • Проводьте своєчасне техобслуговування та ремонт підйомника з люлькою;
 • Для ремонту використовуйте тільки оригінальні деталі, у жодному разі не застосовуйте «саморобки»;
 • Підтримуйте чистоту механізмів, корпусу та електроніки, не допускайте корозії металу.

Дотримуйтесь цих простих правил і Ваш будівельний підйомник відпрацює максимальний ресурс, що заощадить чимало коштів компанії та збільшить ефективність будівництва загалом.

Как увеличить срок жизни строительной люльки

Обслуговування та ремонт будівельних люльок у Києві

Компанія «MID-SERVICE» надає послуги обслуговування та ремонту будівельних люльок у Києві та за його межами. Наші переваги це:

 • 20-річний досвід спеціалістів;
 • Злагоджена робота команди;
 • Власна ремонтна база у Києві;
 • Лише оригінальні комплектуючі;
 • Ремонт люльок будь-якої складності в найкоротші терміни;
 • Оптимальна вартість послуг.

Для забудовників, які придбали або взяли в оренду люльки в MID-SERVICE також доступний гарантійний ремонт. Щоб викликати майстра на об’єкт, залиште заявку на нашому сайті або зв’яжіться з менеджером у телефонному режимі.