Фасадний підйомник – це сучасне обладнання, яке дозволяє підвищити продуктивність робіт у будівництві та обслуговуванні будівель. Вони можуть бути використані для різних завдань, таких як прибирання фасадів, ремонт, фарбування, встановлення вікон та монтаж системи вентиляції.

Також підйомники широко застосовуються при проведенні ремонтних робіт у сфері авіа та суднобудування, будівництві гребель, дорожніх і залізничних мостів та в багатьох інших сферах, що передбачають роботи на висоті.

Якщо Ви або Ваша компанія працюєте по одному з вищезгаданих напрямків, купити фасадний підйомник буде найкращим рішенням для збільшення продуктивності Вашої діяльності.

Як вибрати фасадний підйомник

Вибирати фасадний підйомник потрібно, спираючись на кілька факторів:

  • Мобільність та гнучкість. Підйомники можуть легко переміщатися по фасаду будівлі, без необхідності встановлення додаткових конструкцій або обладнання. Це дозволяє працювати швидше та ефективніше, не витрачаючи час на встановлення та демонтаж обладнання на кожному з рівнів будівлі;
  • Безпека. Сучасний фасадний підйомник повинен забезпечувати безпечну роботу. Всі моделі, представлені в каталозі компанії MID-SERVICE, оснащені системами безпеки, які забезпечують захист будівельників та оточуючих від аварійних ситуацій;
  • Додаткові функції. Також фасадні підйомники можуть бути оснащені додатковим обладнанням, таким як додаткові платформи або вантажопідйомні механізми, що дозволяє виконувати різні завдання на висоті. Наприклад, за допомогою фасадних підйомників можна легко встановлювати та знімати скляні конструкції, монтувати сонячні панелі або системи відеоспостереження.

Купити підйомник фасадний для оптимізації будівельних та ремонтних робіт

Використання фасадних підйомників дозволяє суттєво прискорити та оптимізувати процес робіт на висоті.

Вибрати та купити фасадний підйомник з необхідним переліком комплектуючих та характеристик у компанії MID-SERVICE Ви можете як самостійно, через наш сайт, так і звернувшись до нашого фахівця за телефоном.

Ми доставляємо вибрані підйомники до клієнта по Києву та всій Україні.

Поширені запитання:

✅ Який фасадний підйомник ви можете запропонувати?

У нас представлені одні з найкращих підйомників – люльки моделі ZLP-630.

✅ У вас можна тільки купити підйомник чи можлива оренда?

У нас є як функція купівлі, так і можливість оренди будівельних фасадних підйомників.

✅ У вас можна відремонтувати підйомник?

Так. Наша ремонтна майстерня знаходиться в Києві, куди Ви можете привезти підйомник на ремонт особисто або замовивши транспортування агрегату у нас.

✅ На який термін можна орендувати фасадний підйомник?

Ми не обмежуємо клієнтів за термінами оренди. Ви можете взяти люльку на прокат від 2 днів до кількох місяців.