Чисті та доглянуті фасади дозволяють зберігати первозданний вигляд будівель роками. А міська архітектура, що не запилена вихлопними газами та іншими забрудненнями, позитивно сприймається не лише туристами, а й самими жителями. Адже завжди приємніше жити у чистому населеному пункті.

Регулярне миття вікон та фасадів також допоможе продовжити термін експлуатації облицювання. Для обслуговування невисоких будинків можна використовувати будівельні ліса або вдатися до послуг промислових альпіністів. Але щоби вимити високі хмарочоси мегаполісів, необхідно використовувати спецтехніку, зокрема, будівельний підйомник.

Фасадний підйомник — це вантажопасажирський майданчик-люлька, за допомогою якого можна переміщатися вздовж фасаду будівлі по горизонталі та вертикалі. Призначена така техніка для підйому вантажу, будівельних матеріалів, габаритних інструментів та робочих на конкретну висоту.

Сьогодні ринок пропонує широкий асортимент будівельних підйомників різних типів. Подібного роду пристрої бувають:

  • колінчастими та ножичними;
  • керованими та самохідними;
  • пневматичними та гідравлічними;
  • гусеничними та колісними;
  • бензиновими, дизельними та електричними.

Кожен вид має свої переваги та недоліки, які необхідно враховувати при купівлі фасадного підйомника або його оренди.

Підвісна фасадна люлька

Фасадна люлька – будівельний підйомник, що кріпиться консолями з контрвантажами, розташованими на вершині будівлі. Від висоти підйому залежить довжина тросів.Така люлька призначена для фасадної роботи на висоті 100 метрів. З платформи вантажопідйомністю 500-800 кг одночасно можуть працювати до 3-х осіб. Найменша фасадна люлька має розмір 80 на 150 см, а найбільша – 80 на 600 см.

Ножичні підйомники

Це просторі та безпечні платформи. Розташовуються вони на колісній базі. Фасадний підйомник цього типу отримав таку назву завдяки підйомному механізму, який нагадує ножиці. Витримує вантаж від 300 до 500 кг. Підніматись платформа може на висоту до 16 метрів. На відміну від будівельної люльки, підйомник-ножиці придатний для використання як зовні, так і всередині будівлі.

Щогловий

Щоглові – найпопулярніші та доступні підйомники для роботи на невеликій висоті. Для їх встановлення не потрібна колісна база, тому висоту підйомника обмежує довжина щогли. Доступна висота проведення робіт 6-12 метрів. Платформа вантажопідйомністю 125-250 кг утримує 1-2 особи.

Усі перелічені типи підйомників пересуваються вертикально. Крім того, ножичні платформи переміщуються на буксирі іншої техніки, а щоглові і зовсім потрібно демонтувати для зміни локації.

Колінчастий

Оснащений механізмом у вигляді руки. З його допомогою платформа підйомника може переміщатися на всі боки і під різними кутами. Платформа може виноситися за межі шасі метрів на 20–30, що допомагає дістатися навіть до важкодоступних місць.

Телескопічний

Стріла телескопічного підйомника може нахилитися у будь-який бік. Тому розташування платформи може бути вертикальним, і горизонтальним, і під кутом 45°. Підніматися можна на висоту 30-50 метрів. Вантажопідйомність залежить від конкретної моделі.

Останні два типи підйомників неможливо використовувати всередині будівлі, вони досить шумні та не екологічні.

Що враховувати під час вибору будівельного підйомника?

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент будівельних підйомників та фасадних люльок. Всі вони відрізняються функціоналом, параметрами та перевагами. Правильний вибір відповідного обладнання залежить від:

  • специфіки монтажу – дуже важливе місце, де планується використовувати підйомник. Від особливостей будівлі (висоти, розташування) залежатиме і тип необхідного устаткування;
  • вантажопідйомності – варіюється в межах 250-1050 кг. Враховуються і обсяги планованих робіт;
  • швидкості підйому – від швидкості пересування та рухливості будівельної люльки залежить тривалість та якість фасадних робіт;
  • розмірів – ідеальною шириною вважається 70-80 см. Залежно від кількості робочих об’єктів довжина люльки може бути 2-3 метри, при масштабних роботах довжина люльки може досягати 12 метрів.

Якщо вам потрібен фасадний підйомник для ремонтних робіт, миття вікон та зовнішніх стін міських висоток, звертайтесь до компанії «MID-SERVICE». Ми продаємо, а також здаємо в оренду будівельні люльки з доставкою обладнання не тільки по Києву та області, а й в інші міста України. Термін оренди наших підйомників необмежений. В силу договір вступає наступного дня після доставки обладнання на ваш об’єкт. Щоб взяти в оренду фасадну люльку або інше необхідне обладнання, достатньо зв’язатися з нашими менеджерами за телефоном або завітати до офісу нашої компанії.

Поширені запитання

✅ Чи гарантує компанія MID-SERVICE справність свого обладнання?

Стан будівельних підйомників регулярно перевіряється експертами нашої компанії. Додаткова перевірка здійснюється перед відправкою обладнання на об’єкт замовника.

✅ Який термін придатності договору-оренди будівельних люльок?

Термін оренди наших підйомників не обмежений. Договір набирає чинності наступного дня після доставки обладнання на ваш об’єкт.

✅ Хто організовує доставку орендованого обладнання?

MID-SERVICE виконує доставку обладнання на об’єкт замовника самостійно. При можливості клієнта забрати підйомник самому, доступний самовивіз.

✅ Як орендувати будівельну люльку у вашій компанії?

Щоб взяти в оренду фасадну люльку або інше необхідне обладнання достатньо зв’язатися з нашими менеджерами. Зателефонуйте нам або замовте дзвінок за допомогою форми зворотного зв’язку.