Завдяки своїй мультифункціональності, надійності та безпеці, фасадні підйомники з люльками сьогодні є обладнанням №1 на будь-якому будівельному майданчику. Абсолютна більшість будівельних та ремонтних компаній в Україні віддають перевагу даній техніці, відмовляючись від послуг альпіністів та монтажу лісів вздовж фасаду. На сьогоднішній день виробники пропонують широкий вибір моделей люльок різних розмірів та форм. Які бувають будівельні люльки і як підібрати оптимальну модель, виходячи зі своїх цілей, розповість наш експерт.

Будівельна люлька

Фасадний підйомник з люлькою – це будівельне обладнання, яке складається з консолі, яка кріпиться на плоскому даху будівлі або у віконному отворі, електродвигуна, люльки, оснащеної пультом керування, та системи сталевих тросів, які забезпечують пересування та безпеку робітників.

За допомогою будівельної люльки можна проводити всі види фасадних робіт: фарбування, обробку, утеплення, монтаж освітлення, віконних систем, електропроводки, транспортування будматеріалів і робочих.

Види будівельних люльок

Різноманітність будівельних підйомників зумовлена різними умовами праці на робочому майданчику, висотою будівель, формами фасадів та іншими факторами. Серед усіх моделей люльок ми б хотіли звернути увагу на такі:

 • Будівельна люлька “ZLP 630”;
 • Одномісна будівельна люлька;
 • Нестандартні будівельні люльки.

Строительные люльки Киев

Універсальна будівельна люлька «ZLP 630»

«ZLP 630» є найпопулярнішою моделлю фасадного підйомника не лише в Україні, а й у більшості країн світу. Виробництво підйомника проходить на одному з найсучасніших заводів Китаю, який експортує безліч видів будівельного обладнання до десятків різних країн.

«ZLP 630» ми називаємо універсальною моделлю, яка підійде практично під будь-який будівельний об’єкт, чому це так?

 1. Оптимальна вантажопідйомність – 630 кг;
 2. Велика робоча висота – 150 метрів;
 3. Висока швидкість пересування – до 9,5 м/хв дозволяє швидко пересуватися фасадом будівлі;
 4. Габарити робочого майданчика дозволяють вмістити 5-6 будівельників (ДхШхВ = 6х0, 8х1, 12 м);
 5. Монтаж люльки проводиться на будь-яку плоску поверхню;
 6. «ZLP 630» легко обслуговувати та ремонтувати;
 7. Є надійна система безпеки;
 8. Найкраще співвідношення ціна/якість.

Крім того, не можна не відзначити унікальні характеристики та можливості «ZLP 630», які в багатьох випадках дозволяють не купувати інші моделі підйомників:

 1. Можливість змінити довжину «ZLP 630», розібрати на секції та змонтувати нестандартну люльку (наприклад, кутову);
 2. Великий виліт консолей (1,7 м) дозволяє обійти перешкоди на фасаді за потреби;
 3. До «ZLP 630» можна підключити електроустаткування/освітлення (наприклад, для роботи у виробничих колодязях).

Арендовать строительную люльку

Одномісна будівельна люлька

Одномісні люльки здебільшого використовуються для дрібного фасадного ремонту будівель заввишки до 100 метрів. Одномісні моделі являють собою таку собі подобу металевого стільця з бічними секціями для будматеріалів та обладнання. Застосування такої техніки дуже обмежене при масштабному будівництві, оскільки ефективність її роботи в кілька разів нижча, ніж, наприклад, у «ZLP 630», а ціна не відповідає можливостям.

Нестандартні будівельні люльки

Нестандартні фасадні підйомники використовуються значно рідше, однак у деяких випадках виконати роботу без них не вийде.

 • Кутові підйомники – використовуються для роботи на суміжних фасадах однієї будівлі з гострими кутами. Дані моделі мають високу ціну і їх не так просто знайти, тому альтернативою є суміщення двох підйомників «ZLP 630» в одну конструкцію;
 • Кругові підйомники – використовуються виключно для роботи на заокруглених фасадах будівель або шахтах/криницях. Виготовляються в індивідуальному порядку;
 • Двоповерхові підйомники – також рідкісні моделі, які застосовують для монтажу широких плоских конструкцій.

Нестандартная люлька

Як вибрати будівельну люльку?

Щоб підібрати відповідну модель підйомника, зверніть увагу на такі фактори:

 • Наявність плоского даху на об’єкті;
 • Кількість працівників та потенційний обсяг фасадних робіт;
 • Відповідність висоти будівлі та робочої висоти люльки;
 • Необхідна вантажопідйомність люльки;
 • Погодні та техногенні умови роботи;
 • Відповідність габаритів люльки та наявного простору;
 • Наявність нестандартного фасаду;
 • Ваші фінансові можливості для покупки/оренди та не гарантійного ремонту обладнання.

Допомога у виборі будівельної люльки

Вирішили купити або орендувати будівельну люльку для підвищення ефективності праці на робочому майданчику? Не можете визначитися з моделлю підйомника? Зверніться до спеціаліста «MID-SERVICE» у телефонному режимі або залиште свої контактні дані на сайті. Експерт будівельного обладнання «MID-SERVICE» з радістю проконсультує Вас з будь-якого питання та надасть рекомендації щодо вибору оптимального фасадного підйомника з люлькою для Вашого об’єкту.