Безпечні та комфортні умови праці у сфері будівництва та ремонту споруд на великій висоті надзвичайно важливі. На сьогоднішній день підвісне обладнання для фасадних робіт в Україні все швидше набирає популярності. Це обумовлено масштабним розвитком будівельного бізнесу, практичністю експлуатації даної техніки, доступною ціною для купівлі та оренди.
строительная люлька Вишневое

Умови для будівництва у місті Вишневе

Вишневе – тихе, чисте та затишне місце для проживання, у безпосередній близькості від Києва. Отже – це ідеальний варіант для успішного забудовника. Останнім часом створюється все більше нових житлових комплексів із розвиненою інфраструктурою, системою безпеки, зонами для відпочинку та розваг на території містечка.

Вишневе – самодостатнє місто, яке поєднує в собі комфортабельні умови для сімейного життя, активного відпочинку, занять спортом, вечірніх прогулянок та багато іншого. Очевидно, що будівництво сучасних багатоквартирних будинків, бізнес-центрів та інших висотних споруд у Вишневому – це чудовий внесок у розвиток свого бізнесу.

Безперечно, що зведення висоток неможливе без надійного обладнання. Для фасадних робіт, встановлення вікон, налагодження електромережі, монтажу освітлення та багатьох інших робіт ми пропонуємо використання будівельних люльок. Фасадні люльки дозволяють швидко та безпечно здійснювати підйом та спуск людей, а також різного інвентарю на висоту до 150 м.

Вартість купівлі або оренди будівельних люльок у MID-SERVICE досить лояльна. При довгостроковій співпраці експлуатація підвісної техніки дозволяє скоротити фінансові витрати забудовника, значною мірою знизити ризики для здоров’я та життя працівників, збільшити темп будівництва та закінчити зведення об’єкта у встановлений термін.

Купівля та оренда будівельних люльок у місті Вишневе

Наша компанія «MID–SERVICE» пропонує вигідні умови для купівлі, оренди, ремонту та гарантійного сервісного обслуговування будівельних люльок по всій Україні.
строительные люльки в Вишневом

Які переваги ви отримуєте під час експлуатації будівельної люльки?

Будівельна люлька ZLP 630 має оптимальні технічні характеристики, які дозволяють працювати з більшістю типів будівель.

  • «ZLP 630» має вантажопідйомність до 630 кг і здатна підняти будівельників на висоту 150 метрів;
  • Великий майданчик розмірами 6,0х0,7 м дозволяє одночасно перебувати в люльці 6-ти робітником;
  • Будівельна люлька дає можливість працівнику максимально близько підібратися до фасаду будівлі, в той же час не завдає пошкодження скляним та іншим крихким поверхням завдяки високоточній системі керування;
  • «ZLP 630» складається з якісних матеріалів, і має систему спеціальних пристроїв – уловлювачів на випадок виникнення форс-мажорних ситуацій на великій висоті.

Чому варто співпрацювати саме з нами?

  • «MID–SERVICE» вже понад 10 років у будівельному бізнесі;
  • Ми є офіційним дилером фасадних люльок «ZLP 630» в Україні;
  • Ми надаємо безкоштовне та якісне сервісне обслуговування всього обладнання на весь період оренди, а також протягом 2-х років після його покупки;
  • У нас найнижчі ціни – оскільки ми займаємося лише прямими постачанням люльок і не викуповуємо їх в інших організацій;
  • Ми пропонуємо безкоштовну доставку підвісних люльок та інструментів до об’єкта будівництва;
  • Наша компанія проводить установку люльок на будівлю, проводить інструктаж персоналу та видає офіційну докладну інструкцію з експлуатації та техніки безпеки.

Ми завжди раді новій співпраці із забудовниками у Вишневому та інших містах України. З питань спільної роботи, купівлі або оренди будівельних люльок та комплектуючих, а також для уточнення вартості товарів та послуг, будь ласка, звертайтесь до наших менеджерів – експертів у сфері будівельних люльок.