Оренда будівельної люльки – один із способів заощадити оборотні кошти компанії, адже купівля підйомника обходиться значно дорожче. Орендувати «ZLP 630» вигідно у тих випадках, коли термін виконання фасадних робіт не перевищує кілька місяців. Перед укладанням угоди важливо враховувати кілька важливих факторів:

 • Хто забезпечує доставку та монтаж підйомника;
 • Скільки коштуватиме оренда люльки;
 • Чи відповідає якість та технічний стан люльок вартості оренди;
 • Хто бере на себе витрати при поломці обладнання.

Компанія «MID-SERVICE» пропонує взяти в оренду будівельну люльку «ZLP 630» у Києві всього за 4999 грн на місяць, а також надає всі супутні послуги, пов’язані з логістикою та обслуговуванням підйомників.

Будівельні люльки «ZLP 630» – вибір українських забудовників

Ще з початку 2000-х років будівельна люлька ZLP 630 залишається найпопулярнішою серед усіх аналогів. Така популярність легко пояснюється всіма перевагами підйомника, які на 300% окупають його вартість, а саме:

 1. Висока якість матеріалів виготовлення та збирання;
 2. Можливість працювати на великій висоті – до 100 м;
 3. Велика вантажопідйомність – можливість перевезення людей, інструментів, малогабаритного обладнання;
 4. Надійна система безпеки;
 5. Низькі витрати на обслуговування.

На додаток до всього «MID-SERVICE» може запропонувати своїм клієнтам дуже низьку ціну оренди або купівлі підйомника, оскільки ми співпрацюємо з концерном ZLP вже понад 20 років.

Мы осуществляем доставку подъемников «ZLP 630»

Вартість та умови оренди будівельної люльки в «MID-SERVICE»

“MID-SERVICE” щорічно надає в оренду сотні люльок “ZLP 630” для:

 • Забудовників;
 • Ремонтних бригад;
 • Промислових об’єктів;
 • Клінінгових компаній;
 • Портів;
 • Аеродромів;
 • Рекламних компаній.

Взяти в оренду люльку на вигідних умовах у MID-SERVICE дуже просто:

 1. Залишити заявку будь-яким зручним способом – по телефону, на сайті чи в офісі;
 2. Погодити умови з нашим менеджером;
 3. Підписати договір оренди.

Доставка “ZLP 630” здійснюється вантажними автомобілями нашої компанії, Ви також можете забрати обладнання самовивозом. За фактом доставки ми також оформляємо акт прийому-передачі та забезпечуємо шефмонтаж «ZLP 630». Оплата приймається будь-яким, зручним для Вас способом – готівкою або на рахунок «MID-SERVICE».

Обслуговування та ремонт люльок виконується механіками нашої компанії, викликати майстра можна у будь-який час. Щоб перервати договір оренди, потрібно попередити спеціаліста «MID SERVICE» за 3 дні до факту повернення люльки. Щоб дізнатися детальну інформацію про оренду, замовте зворотний дзвінок прямо на сайті.

Чому вигідно орендувати люльку в MID-SERVICE?

Оренда будівельної люльки “ZLP 630” в “MID-SERVICE” – це вигідно, і сотні наших постійних партнерів тому пряме підтвердження.Чому вигідно співпрацювати з нами?

 • Найнижча ціна оренди у Києві – всього 4999 грн/міс;
 • Все обладнання регулярно проходить ТО та на 100% відповідає технічним вимогам для висотних робіт;
 • Безкоштовно ремонтуємо та обслуговуємо люльки по гарантії;
 • Надаємо безкоштовний шефмонтаж будь-якої кількості підйомників;
 • Пропонуємо розумну ціну за доставку підйомників на Ваш об’єкт;
 • Відкриваємо доступ до оптових цін на розхідники та деталі для ремонту люльок.

Коли орендувати будівельну люльку невигідно?

У деяких випадках ми не рекомендуємо брати люльку в оренду, оскільки це не зовсім вигідно. Йдеться про випадки, коли клієнт планує довгострокове будівництво, реставрацію фасадів чи інші види робіт, де план розрахований на кілька років, а підсумкові витрати на оренду одного підйомника будуть перевищувати його вартість. У цих обставинах найвигідніше рішення – купівля будівельної люльки «ZLP 630». У каталозі на нашому сайті Ви можете ознайомитись з моделями «ZLP 630», доступними для покупки. Бажаєте заощадити ще більше? Розгляньте варіант купівлі люльки, деталі можна дізнатися у менеджера.

Як взяти в оренду будівельну люльку ZLP 630?

Щоб орендувати будівельну люльку у Києві в «MID-SERVICE» залиште свої контактні дані у формі зворотного зв’язку на сайті, і наш спеціаліст передзвонить Вам найближчим часом. Зв’язатися з нами Ви також можете самостійно – по телефону або відвідавши офіс компанії у Києві. Ми завжди проконсультуємо клієнтів та знайдемо індивідуальний підхід до будь-якої проблеми.

Поширені запитання

✅ Чи потрібно підписувати договори під час замовлення оренди в «MID-SERVICE»?

Так, компанія MID-SERVICE працює повністю офіційно, ми укладаємо двосторонній договір оренди, який підписує клієнт. Детально про всі умови договору можна дізнатися у нашого менеджера.

✅ Скільки коштує монтаж фасадного підйомника «ZLP 630» в Києві?

Шефмонтаж фасадного підйомника «ZLP 630» надається безкоштовно, послуга входить у вартість оренди. Додаткові послуги з монтажу оплачуються окремо, розрахунок можна отримати в індивідуальному порядку у спеціаліста MID-SERVICE.

✅ Чи є гарантія на орендовані будівельні люльки ZLP 630?

Так, на всі орендовані підйомники діє гарантія. Витрати на гарантійні випадки ремонту компанія MID-SERVICE бере на себе. Зі списком гарантійних та негарантійних випадків поломки можна ознайомитись на нашому сайті.

✅ Чи можна замовити доставку люльок за межі Києва?

Ми здійснюємо доставку підйомників ZLP 630 по всій території України. Вартість доставки за межі Києва залежить від відстані.

✅ Яку кількість підйомників ZLP 630 можна взяти в оренду?

На складі «MID-SERVICE» завжди є більше 300 будівельних люльок у робочому стані, тому ми можемо забезпечити обладнанням навіть найбільший будівельний об’єкт.