Будівельна люлька швидко увійшла до розряду необхідного обладнання для кожної будівельної компанії або бригади. Дійсно, сучасні тенденції у будівництві вимагають проведення складних робіт. Висотні будинки знаходяться на піку популярності і без підйомника важко обійтися.

Люлька будівельна необхідна:

 • Для виконання будь-яких видів висотних робіт;
 • Для швидкого підйому габаритних вантажів та людей;
 • Під час проведення оздоблювальних робіт.

Застосування підйомника допомагає:

 • Ефективно виконувати робочі плани та норми;
 • Прискорити термін проведення робіт;
 • Убезпечити людей, надати їм комфортабельні робочі умови.

Види будівельних люльок

преимущества строительной люльки

Будівельні люльки діляться на види за основними критеріями:

 • Габарити та форма — у стандартній комплектації люлька має прямокутну форму та довжину платформи понад 3 м. Ці параметри у різних моделей можуть регулюватися у більшу чи меншу сторону.
 • Вантажопідйомність – від максимальної ваги, яку може підняти будівельна люлька, залежить її функціональність та продуктивність. Відповідно ці параметри впливають і на вартість. Деякі моделі працюють із вагою від 350 до 500 кг. Найбільш популярна та універсальна модель будівельної люльки ZLP-630 піднімає вагу до 630 кг.
 • Тип підйомного механізму – стандартно люлька кріпиться або через вікно, або до даху будівлі за допомогою консолей. Виліт залежатиме від особливостей складання люльки. У будь-якому випадку, підйомник повинен вільно рухатися вздовж стіни;
 • Покриття рами – фарбування або цинкування.

У чому переваги фасадних будівельних люльок?

Будівельна люлька має багато переваг, які роблять її кращим видом будівельного підйомника:

 • Можливість роботи з фасадом у важкодоступних місцях – люлька рухається вздовж стіни та надає комфортні умови доступу до будь-якої частини фасаду;
 • Прості умови складання та демонтажу – після інструктажу, монтаж та демонтаж люльки проходять легко та швидко;
 • Можливість працювати з підйомником за будь-яких погодних умов — з будівельною люлькою можна проводити висотні роботи навіть у вітряну погоду. Рама люльки стійка до корозії та не боїться опадів;
 • Продуктивність – у люльці одночасно можуть бути до 6 осіб – здатність піднімати великі вантажі значно прискорює проведення робіт;
 • Надійність – люлька один з найстабільніших будівельних підйомників;
 • Можливість проводити роботи на висоті до 150 метрів – максимальна висота, на яку може піднятися будівельна люлька – 150 метрів. Жоден будівельний підйомник не може похвалитися такою властивістю;
 • Безпечні та комфортні умови роботи для людей – у люльки високі борти та нековзне покриття підлоги платформи. Рівень захисту людського життя досить високий, за дотримання техніки безпеки можна працювати з упевненістю у власній безпеці;
 • Довгий термін експлуатації – будівельна люлька служить десятки років;
 • Швидка окупність — підйомник настільки покращує якість проведення робіт, що швидко відпрацьовує вкладені в покупку кошти. Люльку також можна здавати в оренду.

Компания «Мид-Сервис»

За умов правильного поводження з обладнанням, своєчасному технічному обслуговуванні та дотриманні правил безпечного використання, будівельна люлька не втрачає своїх можливостей довгі роки і стабільно служить без будь-яких проблем. Купівля фасадної люльки завжди вигідне вкладення в бізнес.

Компанія «МІД-Сервіс» є офіційним постачальником будівельних фасадних люльок виробництва CMAX та успішно реалізує обладнання по всій території країни. Також є послуга оренди будівельної люльки.

Для зручності клієнтів передбачено доставку обладнання в будь-яку точку України. Компанія проводить складання люльок на об’єкті з подальшим інструктажем персоналу. “МІД-Сервіс” – надійне обладнання для ефективної роботи!

Поширені запитання

Чи можна зібрати будівельну люльку самостійно?

Фасадні люльки досить прості у складанні та за наявності інструктажу можна проводити монтаж та демонтаж самостійно. Послуги з шеф-монтажу та демонтажу після покупки або оренди будівельної люльки компанія «МІД-Сервіс» надає безкоштовно.

Чи можна навантажувати будівельну люльку вантажем лише з одного боку?

За технікою безпеки вантажі повинні бути рівномірно розподілені по платформі. Зміщення вантажу в один бік категорично заборонено, це може порушити правильну роботу обладнання.

Як навчитися користуватися будівельною люлькою?

Як правило, надійні компанії-постачальники будівельних люльок надають якісні послуги з інструктажу. Спеціалісти “МІД-Сервіс” проводять безкоштовне навчання персоналу з виїздом на об’єкт.

Скільки триває гарантійне обслуговування будівельної люльки?

Гарантія на будівельну люльку дається на 2 роки з моменту покупки. Якщо обладнання орендується, гарантійне обслуговування надається на весь термін оренди.