Будівельна люлька – один з найбільш затребуваних вантажних підйомників, які використовуються для будівництва висотних будівель, естакад, ремонту кораблів та авіатехніки.

І так як це обладнання може використовуватися на висоті до 100-150 метрів, піднімаючи не тільки вантажі, а й людей, дуже важливо вибирати максимально якісний варіант підйомника. Не варто також забувати і про комплектуючі для люльок будівельних. І одним із таких комплектуючих є консоль.

Консоль будівельної люльки та її характеристики

Консоль підйомника будівельного (будівельної люльки) – це збірна металева система, яка використовується для підйому та утримання корзини люльки. Консоль встановлюють на дах будівлі, закріплюють спеціальними болтами, а також доповнюють спеціальними тросами, завдяки яким відбувається підйом і спуск корзини.

Така функція консолі, як виліт, дозволяє будівельній люльці легко обходити різні перешкоди, які можуть з’являтися на фасадах будівель: парапети, балкони, кондиціонери, різні фасадні рекламні та декоративні конструкції.

Консоль будівельної люльки складається з:

 • Задньої нижньої стійки;
 • Передньої нижньої стійки;
 • Задньої верхньої стійки;
 • Задньої балки;
 • Середньої балки;
 • Передньої балки;
 • Передньої скоби;
 • Обмежувача;
 • Головки консолі;
 • Розпірних стійок;
 • Противаг і кріплень.

Незважаючи на такий великий перелік складових частин консолі, вся конструкція досить легко розбирається, тому транспортувати її з об’єкта на об’єкт або підняти на дах не складе особливих труднощів.

Типи консолей будівельних люльок ZLP 630

Як правило, консолі будівельних люльок мають стандартні складові та типи комплектуючих. Відмінність їх полягає лише у розмірах фронтальних та задніх балок кріплення.

Саме виходячи з цих характеристик і розрізняють два основні види консолей:

 1. Консоль прямого типу, що має розміри фронтальних та задніх балок 76Х76 мм;
 2. Консоль “зворотна”, фронтальні та задні балки 80х80 мм.

Також консолі відрізняються і за видом контрвантажів. Серед основних видів контрвантажів можна виділити бетонні, чавунні, сталеві чи комбіновані. Необхідна кількість контрвантажів підбирається індивідуально, виходячи з навантаження, яке надаватиметься люльці.

Наприклад, для будівельної люльки ZLP 630, при стандартному вильоті фронтальної балки в 1,5 м та проведенні робіт на висоті не більше 50 метрів, загальна вага контрвантажів має бути не більше 900 кг. Ця умова повинна дотримуватись для забезпечення нормальної роботи та можливості привантажити люльку вагою до 630 кг. Якщо таку вагу передбачається піднімати на велику висоту (до 100 м), вагу контрвантажів потрібно збільшувати пропорційно.

Особливості консолі будівельної люльки ZLP 630

Консоль будівельного підйомника ZLP 630 – обладнання найвищої якості, яке в комплекті з підвісною люлькою здатне значно полегшити робочий процес на висоті.

Особливості консолі будівельного підйомника ZLP:

 • консоль підйомника обов’язково монтується на даху будівлі;
 • для безпечної роботи та правильного утримання підйомника на висоті застосовується комплект із двох консолей;
 • балки консолі можна регулювати за довжиною залежно від розмірів покрівлі, на яку закріплене обладнання;
 • конструкція консолі також може регулюватись і за висотою;
 • виліт консолі також може регулюватися для забезпечення оптимального положення підвісної корзини.

Купити повністю укомплектовану люльку будівельну ZLP 630 з доставкою по Києву, Київській області, та в інші регіони України можна в компанії MID-SERVICE.

Наша компанія є офіційним постачальником сертифікованого будівельного обладнання та інструменту, а також комплектуючих до них від відомих світових виробників.

Ми також надаємо офіційну гарантію від виробника, послугу професійного шефмонтажу та швидку доставку будь-якої кількості обладнання по Києву.

Поширені запитання

✅ Які консолі можна придбати у MID-SERVICE?

У нас ви можете придбати комплект із двох стандартних консолей. Характеристики та комплектацію консолей ви можете вивчити на сайті або під час консультації з нашим фахівцем.

✅ Чи проводите ви гарантійний ремонт будівельних люльок?

Так, ми надаємо послуги з ремонту як гарантійного характеру, так і в післягарантійному періоді. Якщо ви зіткнулися з неправильною роботою обладнання, ви можете викликати механіка за номерами, вказаними на сайті.

✅ Які контрвантажі для консолей доступні для замовлення у вашій компанії?

У нас ви можете придбати контрвантажі та противаги для будівельних люльок та консолей, зокрема, з бетону та чавуну.

✅ Чи можна самостійно встановлювати консолі для будівельних люльок?

Так, якщо у вас чи вашої робочої бригади вже є досвід встановлення подібного будівельного обладнання, ви без проблем можете монтувати консолі будівельних люльок. Якщо ж раніше ви не стикалися з необхідністю встановлення такого обладнання, радимо провести першу установку за допомогою нашого фахівця.