Виконання робіт, пов’язаних з утепленням фасадів, часто передбачає нанесення будь-яких твердіючих матеріалів і складів на армовану сітку, що заздалегідь покладена. Така технологія неодноразово випробувана будівельниками та показує відмінні результати під час проведення оздоблювальних робіт.

Разом з тим, обробка фасадів висотних будівель і споруд може бути помітно ускладнена, адже потрібно забезпечити повноцінний доступ до поверхонь, що обробляються, на великій висоті. З цим завданням впорається типовий фасадний підйомник, що є будівельною люлькою, яку підвішують таким чином, щоб робітники могли виконувати підготовку, утеплення та обробку фасадів, піднімаючись і опускаючись на потрібну висоту.

Сучасний фасадний підйомник для армування фасадів висотних будівель помітно спрощує проведення робіт, оскільки має ряд переваг:

  • Достатньо широка платформа для розміщення працівника;
  • Забезпечується безпека тих, що знаходяться в люльці;
  • Значна вантажопідйомність дає змогу взяти із собою:
    • Оздоблювальні матеріали, зокрема армовану сітку;
    • Інструменти, необхідні для роботи;
    • Допоміжне обладнання;
  • Просте керування висотою підйому безпосередньо з люльки.

Всім цим вимогам задовольняє фасадний підйомник ZLP-630, купити чи орендувати який у Києві можна на сайті компанії «Мід-Сервіс».

Утеплення фасадів висотних будівель армованою сіткою за допомогою фасадного підйомника

Використовуючи фасадний підйомник для монтажу армованої сітки фасадів висотних будівель можна за короткий час виконати намічений обсяг роботи. Це обумовлено наявністю широкої та довгої платформи, на якій достатньо місця відразу для кількох людей. Бажаючим купити фасадний підйомник у Києві пропонуються люльки, що складаються з секцій – користувач може зібрати робочу платформу потрібної довжини, відштовхуючись від передбачуваних умов роботи.

Люльку підвішують у потрібному місці фасаду на спеціальних підвісах, які врівноважуються контрвантажами. Після завершення роботи конструкцію розбирають.

Як взяти в оренду фасадний підйомник для монтажу армованої сітки фасадів висотних будівель

Якщо передбачається разове утеплення фасадів висотних будівель армованою сіткою за допомогою фасадного підйомника, купувати для цього дорогу люльку немає потреби. Набагато вигіднішим варіантом стане оренда фасадного підйомнику – ви отримуєте у користування перевірене обладнання для будівельно-оздоблювальних робіт на потрібний термін і платите лише за той час, що користувалися ним.

Щоб взяти люльку в оренду, звертайтесь до фахівців компанії «Мід-Сервіс», які з радістю допоможуть вам.

Поширені запитання:

Чи можна купити фасадний підйомник з доставкою?

Так, компанія «Мід-Сервіс» здійснює доставку обладнання до будь-якого регіону України.

На який термін можлива оренда підйомника фасаду?

Термін оренди нічим не обмежений. Ви зможете користуватися ним, доки виконайте весь необхідний обсяг роботи.

Чи підходить обладнання для фасадних робіт у столиці?

Так, всі наші будівельні люльки повністю адаптовані до застосування в умовах щільної міської забудови. При цьому забезпечується повна безпека як самих будівельників, так і звичайних перехожих, які можуть опинитися випадково опинитися в місці проведення робіт.

На якій висоті можна працювати в люльці?

Максимальна висота підйому будівельної люльки вказана у її характеристиках.