«ZLP 630» – це найпопулярніший фасадний підйомник на території України та багатьох інших країн. Виробником цього обладнання є китайський концерн будівельної техніки «ZLP», який розробляє, модернізує та експортує свої товари по всьому світу з 1996 року. За більш ніж 25 років історії цей бренд зарекомендував себе як один з найнадійніших і найякісніших, при цьому вартість люльок «ZLP» цілком розумна. Секційну люльку називають через те, що корзина збирається з декількох секцій, при цьому конструкція підйомника дозволяє будівельникам змінювати довжину та форму люльки в залежності від умов будівництва. Купити або взяти в оренду секційний підйомник «ZLP 630» у Києві Ви можете у «MID SERVICE» за ціною від виробника.

Можливості розбірної люльки «ZLP 630»

Розбірна люлька «ZLP 630» використовується під час будівництва, оздоблення та реставрації фасадів, мостів, гребель, роботи клінінгових компаній, для встановлення різного обладнання на великій висоті та навіть у промисловості.

На сьогоднішній день все більше забудовників надають перевагу саме розбірній секційній люльці, відмовляючись від лісів та будівельного альпінізму. Такий варіант роботи набагато більш безпечний та економічно вигідний, особливо, на великій дистанції будівництва.

Переваги секційних люльок

Розбірна секційна люлька «ZLP 630» має велику кількість переваг перед аналогами:

 • Дуже широкий функціонал можна використовувати скрізь, де є досить міцна опора;
 • Секційність – можливість змінити довжину, форму люльки, зробити її кутовою, що дозволяє підлаштуватися під будь-які умови будівництва;
 • Довговічність – термін експлуатації до 10 років за дотримання правил користування та регулярного обслуговування;
 • Високий рівень безпеки – вся конструкція продумана до дрібниць і може забезпечити повну безпеку будівельників на висоті до 100 м;
 • Недороге обслуговування та ремонт – всі витратні матеріали та деталі Ви можете придбати у «MID-SERVICE» за оптовою ціною.

Для багатьох забудовників саме розбірний варіант люльки є кращим. Так як це дозволяє не наймати додатковий персонал (альпіністів), не купувати обладнання (наприклад, ліса або одномісну люльку) для роботи на нестандартному фасаді.

Универсальные разборные строительные люльки

Купити розбірну люльку «ZLP 630»

У «MID-SERVICE» Ви можете купити підйомник «ZLP 630» за найнижчою ціною в Україні. На даний момент наша компанія пропонує 2 варіанти люльок:

 1. Пофарбована – класичний варіант, низька вартість та повний функціонал;
 2. Оцинкована – модернізований варіант, більш стійкий до механічних пошкоджень, корозії та дії агресивних погодних факторів.

Актуальна вартість ZLP 630 завжди доступна на нашому офіційному сайті. Щоб зробити замовлення люльки з доставкою на об’єкт в Києві або Київській області, заповніть форму зворотнього зв’язку на сайті або зателефонуйте менеджеру.

Оренда розбірної секційної люльки «ZLP 630» у Києві

Оренда розбірної люльки “ZLP 630” – ідеальний варіант для компаній, яким потрібно виконати короткострокові роботи з облаштування фасаду, ремонту, встановлення рекламних щитів та іншого. Немає сенсу купувати люльку, якщо термін її експлуатації буде обмежений кількома тижнями чи місяцями. У «MID-SERVICE» Ви можете взяти в оренду секційний підйомник «ZLP 630» всього за 4999 грн/місяць. На період оренди клієнт отримує всі переваги співпраці з компанією:

 • Безкоштовну підтримку 24/7;
 • Гарантійне обслуговування та ремонт;
 • Доступ до будь-яких деталей та суміжного обладнання за оптовими цінами;
 • Безкоштовний шефмонтаж підйомника.

Чому вигідно співпрацювати з MID-SERVICE?

Компанія «MID-SERVICE» підтримує партнерські відносини із десятками забудовників у Києві та інших регіонах України. Щороку ми забезпечуємо високоякісним обладнанням сотні будівельних майданчиків, чому співпраця з нами – це просто та вигідно?

 • Маємо досвід у будівництві понад 20 років;
 • Співпрацюємо з кожним клієнтом за офіційним договором;
 • Доставляємо підйомники по всій Україні власним транспортом;
 • Навчаємо Ваш персонал;
 • Даємо гарантію на всю продукцію;
 • Забезпечуємо обслуговування та ремонт люльок у Києві;
 • Даємо змогу взяти секційну люльку в оренду на будь-який термін;
 • Пропонуємо оптимальні ціни.

Щоб отримати більше інформації про можливості та переваги секційних люльок для Вашого об’єкту будівництва, напишіть нашому менеджеру у Viber або залиште заявку на сайті, і ми передзвонимо Вам найближчим часом.

Поширені запитання

✅ Яка максимальна довжина секційної люльки ZLP 630?

Максимальна довжина робочої платформи підйомника «ZLP 630» – 6 метрів (3 секції).

✅ Чи можна змінити конструкцію секційної люльки самотужки?

Так, за певної підготовки можна змінювати конструкцію люльки силами будівельників на об’єкті. Навчання персоналу проводиться під час шефмонтажу підйомника ZLP 630 спеціалістами компанії MID-SERVICE.

✅ Чи можна зробити кутову люльку «ZLP 630»?

Так, конструкційні особливості «ZLP 630» дозволяють зробити кутову люльку для проведення робіт відразу на 2-х фасадах або в умовах дефіциту простору. Для отримання детальної інформації зверніться до менеджера MID-SERVICE за телефоном або на сайті.

✅ Чи впливає конструкція люльки на вантажопідйомність та робочу висоту?

Вантажопідйомність та робоча висота підйомника «ZLP 630» забезпечується сталевими тросами, за допомогою яких здійснюється рух люльки вздовж фасаду. Зміна конструкції люльки не впливає на ці параметри.

✅ Чи дає «MID-SERVICE» гарантію на люльки ZLP при покупці?

«MID-SERVICE» дає гарантію на нові фасадні підйомники «ZLP 630» — 2 роки, а також забезпечує гарантійний та післягарантійний ремонт люльок у Києві на власній ремонтній базі.