Зведення житлових комплексів та сучасних бізнес-центрів сьогодні неможливо уявити без застосування фасадних підйомників – спеціалізованого обладнання, призначеного для транспортування людей та вантажу до верхніх поверхів. Будівельні люльки давно набули популярності серед відомих українських компаній і пояснити її досить просто. Адже фасадні підйомники – один з небагатьох видів техніки, здатний забезпечити максимальну безпеку та комфорт людей.

Які будівельні люльки найбільш популярні?

Ринок устаткування для виконання спеціалізованих висотних робіт стрімко розвивається. І якщо раніше забудовники були змушені задовольнятися лише кількома варіантами виконання підйомників, то зараз асортимент агрегатів від провідних виробників регулярно поповнюється новими моделями. Ми склали свій рейтинг із 3 найбільш надійних підвісних платформ. Сучасні будівельні люльки з нашого ТОПу продавалися в найбільших кількостях, постійно отримуючи найвищі оцінки серед користувачів.

1. ZLP-630

Поза всіляким сумнівом, найбільш надійний і довговічний фасадний підйомник, який активно купують найкращі забудовники не лише в Україні, а й в інших країнах світу. Будівельні люльки у Києві ZLP-630 взяли участь у зведенні сотень сучасних об’єктів. Це говорить про довіру компаній, яким важлива безпека та комфорт співробітників.

Рішення купити будівельну люльку ZLP-630 обумовлено цілим рядом її переваг:

 • вантажопідйомність – 630 кг;
 • середня швидкість руху – 9,3 м/хв;
 • допустима висота підняття – 100 м;
 • довжина/ширина – 600 х 80 см;
 • загальна вага конструкції – 1800 кг.

строительные люльки ZLP-630

Пристрій будівельної люльки ZLP-630 передбачає можливість обходити будь-які перешкоди на фасаді будівлі, балкони або архітектурні виступи. Для експлуатації в будь-яку пору року покупцям пропонуються фасадні підйомники ZLP-630 у двох варіантах: фарбовані та оцинковані.

Купити будівельну люльку ZLP-630 за найдоступнішою ціною можна у компанії МІД-Сервіс, отримавши підвісну платформу у заводській комплектації та з тривалою гарантією від виробника. МІД-Сервіс постачає будівельні люльки безпосередньо від виробника, надаючи можливість замовити дійсно якісну та сучасну техніку кожному забудовнику Києва.

2. ЛЕ 100-300

Ще одна популярна підвісна платформа, яка, втім, поступається лідеру рейтингу за декількома характеристиками. Важливою її перевагою є наявність вищих захисних огорож – 170 см проти 112 см у ZLP-630. Серед ключових параметрів будівельної люльки ЛЕ 100-300 можна виділити:

 • вантажопідйомність – 300 кг;
 • середня швидкість руху – 5,5 м/хв;
 • допустима висота підняття – 150 м;
 • довжина/ширина – 400х90 см;
 • загальна вага конструкції – 1650 кг.

строительные люльки ЛЭ 100-300

На відміну від будівельної люльки ZLP-630, ця модель не здатна піднімати на борту бригаду з 2-4 людей разом із вантажем. Натомість вона може перевозити не більше 2–3 осіб без багажу.

Вартість моделі ЛЕ 100-300 трохи нижча, ніж ціна на фасадний підйомник ZLP-630. Це легко пояснюється порівняно низькою вантажопідйомністю платформи та невисокою потужністю електродвигуна.

3. GEDA AB 650

Будівельна люлька GEDA AB 650 – новинка на ринку України. Нею користуються лише небагато компаній Києва, які займаються будівництвом особливо великих житлових та промислових об’єктів.

Технічні характеристики фасадного підйомника включають:

 • вантажопідйомність – до 650 кг;
 • середня швидкість руху – 8 м/хв;
 • допустима висота підняття – 300 м;
 • довжина/ширина – 600х80 см;
 • загальна вага конструкції – 2000 кг.

строительные люльки GEDA AB 650

Наведені в характеристиках габарити – стандартні, проте за потреби довжина платформи може збільшуватися до 14 м. При цьому вантажопідйомність обладнання залишається незмінною.

До переваг цієї моделі відноситься простота в експлуатації та обслуговуванні. Серед мінусів вирізняється досить висока ціна на будівельну люльку. До того ж знайти її новою на території України досить складно. В основному, ця модель зустрічається в уживаному вигляді на різних аукціонах.

Будівельні люльки від МІД-Сервіс

При виборі фасадного підйомника слід пам’ятати, що від його робочого ресурсу та комплектації залежить безпека людей. Саме тому варто довіряти перевіреним постачальникам, які пропонують купити будівельні люльки в ідеальному стані.

Група компаній МІД-Сервіс гарантує працездатність кожного фасадного підйомника. Перед відправкою усі будівельні люльки проходять ретельний огляд та перевірку, щоб Ви могли отримати обладнання, повністю готове до роботи.

Поширені запитання

✅ У чому переваги будівельної люльки ZLP-630?

Фасадні підйомники ZLP-630 прості в експлуатації та обслуговуванні. Вони мають повністю розбірну конструкцію, що помітно спрощує їхнє перевезення та зберігання. До того ж, їх характеристики набагато вищі за аналоги.

✅ Від чого залежить вартість будівельної люльки?

На ринкову ціну підвісної платформи впливає її комплектація, потужність та розміри. Важливу роль при формуванні вартості відіграє вантажопідйомність та максимальна висота підняття механізму.

✅ Чи є гарантія на фасадний підйомник?

Провідні виробники надають гарантію на будівельні люльки. Для моделі ZLP-630 вона може становити від 12 до 36 місяців.

✅ Де купити запчастини для будівельної люльки?

Замовити комплектуючі для обслуговування підвісної платформи за доступними цінами можна в МІД-Сервіс. Ми пропонуємо лише брендові запчастини з тривалим терміном служби.