Створення муралів – вид новітнього мистецтва, який увійшов у повсякденне життя сучасної людини. Іншими словами, живопис на стінах архітектурних об’єктів. Навіщо і кому потрібні мурали?

Мурали часто необхідні для реалізації соціальних, рекламних проектів. Стріт-арт такого виду – відмінний спосіб втілення в реальність наступних ідей:

 • Оновлення архітектури будівель та споруд. Наприклад, навчальних закладів. Мета – ребрендинг чи підвищення інтересу громадськості.
 • Рекламна кампанія будь-якої продукції чи послуги в межах одного міста.
 • Привернення уваги людей до будь-якої проблеми соціального характеру.
 • Прикрашання старих об’єктів.
 • Підвищення вартості нерухомості у новобудові за рахунок художньої прикраси.

Створення муралів передбачає використання спеціального устаткування. У тому числі будівельні люльки для нанесення муралів. Компанія «МІД-Сервіс» пропонує взяти в оренду або купити будівельну люльку моделі ZLP 630. Це обладнання може бути використане не тільки для нанесення стріт-об’єктів, але також:

 • Проведення будівельних робіт.
 • Підйом вантажів на велику висоту.
 • Налаштування різного обладнання.
 • Оздоблення та реставрація будівель та споруд.
 • У роботі клінінгових компаній.

Будівельні люльки для нанесення муралів ZLP 630: особливості та переваги

Використання будівельних люльок для створення муралів останнім часом користується підвищеною популярністю. Устаткування може відрізнятися за габаритами, масою конструкції, кількістю робочих місць та вантажопідйомністю.

Люльки ZLP 630 є одними із найпопулярніших в Україні. У складі кілька основних елементів конструкції:

 • Консоль. Може встановлюватись на даху чи іншій опорі. Використовується у ролі важеля.
 • Сталеві троси – забезпечують рух люльки вздовж фасаду будівлі.
 • Електричне обладнання (електричний щиток, двигун, пульт управління).
 • Страхувальні пристрої (троси, уловлювачі).

Люльки ZLP 630 на сьогоднішній день вибороли максимальну довіру в будівельній сфері в Україні. Компанія «МІД-Сервіс» пропонує такі послуги: оренда будівельних люльок, купівля люльок. Детальніше можна дізнатися тут https://lulka.com.ua/

Покупка та оренда будівельних люльок для створення муралів: ZLP 630

Якщо вам потрібна будівельна люлька, то ZLP 630 має оптимальні експлуатаційні характеристики. Обладнання може бути використане на будь-якому типі будівель (від «хрущовки» до сучасної висотки). Вантажопідйомність люльки становить 630 кг, що дозволяє працювати одночасно до 5-6 особам. Це дає можливість обслуговувати великі за площею фасади. Швидкість руху люльки може сягати 9,5 метрів/хвилину. Крім того, тут реалізовано надійну систему безпеки (спеціалізовані загородження, уловлювачі). При необхідності може бути реалізована система з кількох люльок для збільшення охоплення робочої площі. Також вони можуть виставлятися куточком. Якщо вам потрібна оренда будівельних люльок, можна бути впевненими в тому, що вони проходять своєчасне техобслуговування. Тому робота комфортна та безпечна.

Купити люльку будівельну у Києві?

Компанія «МІД-Сервіс» пропонує взяти в оренду або купити будівельну люльку ZLP 630. Всі фасадні підйомники мають сертифікати українського зразка, пройшли технічні випробування. У вартість оренди включено такі послуги як шефмонтаж та сервісне обслуговування. Також реалізуємо доставку люльки на об’єкт. Усі роботи з монтажу та демонтажу проводяться під чітким контролем нашого механіка. Устаткування відбувається щорічний ремонт, завжди підтримуються в належному технічному стані. Ціна оренди та покупки завжди доступна.

Поширені запитання:

На який термін можна орендувати люльку?

«МІД-Сервіс» пропонує вигідні умови оренди будівельних люльок моделі ZLP 630. Термін оренди не обмежений і починається з наступного дня після доставки люльки на об’єкт.

Чи підходить будівельна люлька ZLP 630 для створення муралів?

ZLP 630 – універсальна сучасна модель, яка може бути використана для широкого спектру робіт. У тому числі і нанесення стріт-об’єктів (муралів).

Які гарантії технічної справності будівельних люльок ви можете надати?

«МІД-Сервіс» гарантує повну справність люльок ZLP 630. Устаткування проходить регулярні технічні огляди, має сертифікати відповідності та дозвіл на використання в Україні.