Нас часто запитують, яка кількість люльок буде оптимальною для тих чи інших будівельних робіт? Питання дуже актуальне, і насправді, не завжди велика кількість будівельних люльок є гарантією гарного результату, і в той же час їх дефіцит суттєво затягне робочий процес. Краще купити будівельну люльку чи взяти в оренду? Ще одна тема для роздумів, що потребує детального аналізу фронту робіт, а також їхньої тривалості. Сьогодні ми розповімо, як підібрати потрібну кількість фасадних підйомників під певний обсяг робіт на об’єкті, як використати їхні переваги для підвищення ефективності будівництва, а також розглянемо, коли варто купити будівельну люльку, а коли лише оформити її оренду.

Будівельні люльки «ZLP 630»

Будівельна люлька «ZLP 630» є, мабуть, найпоширенішою моделлю в Україні. Таку популярність підйомник отримав завдяки своїй універсальності, безпеці, відмінним технічним характеристикам, які дозволяють виконувати різні будівельні роботи, не застосовуючи фізичної сили.

Характеристики «ZLP 630»:

 • Вантажопідйомність – до 630 кг;
 • Робоча висота – до 150 м;
 • Швидкість руху – до 9,5 м/хв;
 • Габарити люльки – 6х0,8 м;
 • Висота огорожі – 1,12 м-коду.

фасадного подъемника «ZLP 630»

Роботи, які можна виконувати в «ZLP 630»:

 • Утеплення фасаду;
 • Нанесення штукатурки, фарби на стіни;
 • Демонтаж будь-яких конструкцій (при дотриманні норм вантажопідйомності);
 • Монтаж віконних систем;
 • Встановлення освітлення;
 • Проведення електромережі;
 • Ремонт водостоку;
 • Доставка людей, будівельних матеріалів, обладнання на висоту та багато іншого.

На сьогоднішній день будівельні люльки також застосовуються для ремонту промислових споруд, авіа-суднобудування, машинобудування та інших робіт. Проаналізувавши технічні характеристики та можливості фасадного підйомника «ZLP 630» та зіставивши їх зі своїм індивідуальним планом робіт, можна приблизно розрахувати необхідну кількість агрегатів.

Скільки потрібно люльок для тих чи інших будівельних робіт?

Установка рекламних щитів – не об’ємна робота, зазвичай для цієї мети використовується 1 фасадний підйомник. При монтажі величезних металевих конструкцій рекламного характеру іноді залучають кілька підйомників.

Капітальний ремонт не висотних будинків – для капітального ремонту хрущовок та інших будівель часів СРСР також застосовують будівельні люльки. Якщо терміни здачі об’єкта невеликі, необхідно залучити по 1 люльці на кожен під’їзд будівлі. У разі, коли ремонт не терміновий, комунальники зазвичай використовують 2-3 підйомника на всю споруду.

Ремонт та будівництво висоток – висотні будинки (понад 14 поверхів) вимагають особливого підходу до безпеки співробітників. Тут важлива кожна дрібниця, а дотримання правил поведінки – життєво важливе. Залежно від ширини висотки на одному фасаді може бути використано від 2 до 6 люльок (більше зустрічається рідко). Зазвичай, великі комерційні компанії прагнуть виконати всі види робіт максимально швидко, щоб збільшити фінансовий оборот. Ясна річ, що використовувати 1-2 люльки для ремонту величезної будівлі нерентабельно.

Інші сфери експлуатації люльки – при фасадних роботах на промислових спорудах потрібно дотримуватись додаткових вимог при монтажі/демонтажі підйомника, проведенні робіт, пов’язаних з електроустаткуванням та іншою небезпечною технікою. Кількість фасадних люльок тут завжди різна, тому що промоб’єкти відрізняються своїми габаритами та формою.

Слід зазначити, що це цифри приблизні, а реальне число устаткування завжди обговорюється в індивідуальному порядку під час оформлення договору. Наш консультант обов’язково підкаже всю необхідну інформацію про продукти «MID-Service», щоб ваше будівництво було максимально ефективним.

Строительные люльки в Киеве

Будівельна люлька – купити чи орендувати?

Хоча питання і досить поширене, проте дуже просте. Ми завжди радимо купити будівельну люльку особам, які на постійній основі займаються будівництвом нових будівель, особливо висоток. Фасадний підйомник швидко окупиться і прослужить вам ще багато років. Якщо люлька потрібна одноразово, звичайно є сенс оформити оренду на короткий термін.

Будівельні люльки у Києві

Команда професіоналів «MID-Service» пропонує свою допомогу у підборі будівельних люльок у Києві та за його межами. Зв’язавшись з нашим консультантом по телефону, Ви можете поставити всі питання про фасадні підйомники, що Вас цікавлять, уточнити умови співробітництва в індивідуальному порядку, а також оформити купівлю або оренду всіх видів обладнання, не виходячи з дому. «MID-Service» – надійний помічник українських будівельників з 2001 року.