Фасадний підйомник з люлькою – це універсальне обладнання, яке підходить для виконання десятка різних видів робіт. Його активно використовують при будівництві та ремонті будівель заввишки до 150 метрів, на промисловому виробництві, для реставрації мостів, гребель та інших цілей, про які ми розповімо далі. На перший погляд, фасадний підйомник – велика стаття витрат, але при регулярній експлуатації розкриваються всі його переваги, які дають значну фінансову вигоду в порівнянні з альтернативними варіантами. Дуже важливо вибрати оптимальну кількість фасадних підйомників, які забезпечуватимуть безперервну та ефективну роботу на будівельному майданчику. Отже, розглянемо, скільки грошей може заощадити будівельна люлька забудовнику?

Можливості фасадного підйомника

Головний економічний фактор фасадного підйомника – його мультифункціональність. Погодьтеся, чим більше видів роботи можна виконати за допомогою одного типу обладнання, тим менше потрібно витратити на оплату послуг інших фахівців.

Ресурс фасадного підйомника:

 • Чорнові роботи з фасадом;
 • Чистове оздоблення фасаду;
 • Встановлення вікон;
 • Монтаж освітлювального обладнання;
 • Встановлення різноманітних рекламних банерів;
 • Ремонт системи водостоку;
 • Електрифікація будівлі;
 • Установка кондиціонерів та багато іншого.

один из лучших фасадных подъемников

Фасадный подъемник «ZLP 630»

«ZLP 630» – один із найкращих фасадних підйомників. На даний момент його виробляє китайський концерн, який експортує багато видів будівельної техніки та обладнання по всьому світу. Наша компанія є офіційним дистриб’ютором даних фасадних підйомників в Україні, тому ми пропонуємо оптимальну ціну на люльки, а також їх комплектуючі.

«ZLP 630» здатний підняти вагу до 630 кг на висоту до 150 метрів, що є відмінним результатом, враховуючи його мобільність. Швидкість руху підйомника – близько 9.5 м/хв, це дає можливість швидко пересуватися фасадом будівлі, забезпечуючи різні його рівні необхідними матеріалами та робітниками.

Безпека будівельників у люльці забезпечується міцними сталевими тросами, а також аварійною системою уловлювачів, які страхують люльку у разі обриву троса чи іншої позаштатної ситуації. Управління люлькою є досить простим, освоїти його може будь-який будівельник лише за кілька хвилин. Варто звернути увагу, що використання будівельної люльки відноситься до висотних робіт, які вимагають від співробітників максимальної концентрації та дотримання всіх норм охорони праці.

Скільки грошей економить будівельний підйомник з люлькою?

Отже, за рахунок чого Ви заощаджуєте гроші, купуючи фасадний підйомник?

 • Широкий спектр можливостей;
 • Збільшення швидкості будівництва (що швидше будуємо – тим менші витрати на оплату праці та оренду обладнання, все просто);
 • Габарити люльки дозволяють працювати одночасно 6 співробітникам;
 • Безкоштовне гарантійне обслуговування люльки протягом 2-х років після покупки або протягом усього терміну оренди;
 • Доставка обладнання на Ваш об’єкт будівництва;
 • Всі деталі для ремонту можна купити у нас за доступною ціною. Витратні комплектуючі завжди є в наявності.

дистрибьютор фасадных подъемников в Украине

Ми наведемо простий приклад – вартість послуг будівельного альпініста в середньому близько 700/гривень на день (без урахування будматеріалів). Вартість покупки нового фасадного підйомника в «Mід-Сервіс» – близько 66 000 грн. Провівши простий розрахунок, ми розуміємо, що робота 3-х будівельних альпіністів на об’єкті протягом місяця дорівнює вартості фасадного підйомника. Купивши підйомник один раз, ви можете назавжди відмовитися від найму сторонніх фахівців, що заощадить величезну кількість фінансів на великій дистанції.

Оренда фасадного підйомника

Якщо ваша мета – одноразовий ремонт фасаду будівлі, встановлення рекламного щита або інших елементів, варто подумати про оренду будівельної люльки. «МІД-Сервіс» надає можливість взяти в оренду фасадний підйомник з доставкою по Україні та встановленням агрегату на вашому об’єкті. Вартість оренди люльки значно нижча за її покупку і складає всього 4999 гривень на місяць (актуальну ціну варто уточнювати на головній сторінці сайту). Без сумнівів, це чудова економія коштів, якщо порівнювати із щоденною оплатою послуг будівельних альпіністів.

Купівля та оренда фасадних підйомників в Україні

Придбати або взяти в оренду будівельний підйомник за лояльною ціною Ви можете на нашому сайті, а також звернувшись до менеджера «МІД-Сервіс» в телефонному режимі. Ми надаємо безкоштовну консультацію для всіх наших клієнтів щодо експлуатації, обслуговування, ремонту підйомників, розраховуємо необхідну кількість обладнання під Ваші індивідуальні завдання, забезпечуємо логістику та інші аспекти співпраці. “MID-Service” – гарантія ефективного будівництва.