Для роботи на великих будівельних об’єктах однією з обов’язкових умов є наявність підйомного обладнання. Таке обладнання необхідне для швидкого та безпечного переміщення будівельних матеріалів та робітників. Виробники сучасних підйомників дбають не тільки про безпеку, а й про багато інших нюансів: зручність монтажу, легкість в обслуговуванні та ремонті, можливість використання всередині та зовні приміщень, універсальність в експлуатації на об’єктах різного типу.

Серед найбільш популярних різновидів будівельного обладнання для роботи з фасадами та іншими висотними об’єктами є: щогловий підйомник та будівельна люлька. Для того, щоб розібратися у виборі підйомного обладнання, у цій статті ми докладно розберемо головні відмінності та переваги сучасних підйомників.

Також хочемо зазначити, що компанія «MID-SERVICE» надає клієнтам консультаційні послуги у телефонному режимі чи онлайн. Зв’язавшись з нашим консультантом, Ви можете отримати відповіді на всі питання щодо купівлі, оренди та експлуатації будівельних підйомників (будівельних люльок).

Основні особливості та сфера застосування щоглового підйомника

Щогловий будівельний підйомник, який також називають стійковим, сконструйований за принципом машини циклічної дії. Його головна особливість полягає у наявності спеціальної жорсткої конструкції – щогли, вздовж якої відбувається напрямний рух. Металева щогла, трикутна або прямокутна в перерізі, як правило, закріплюється на стіні, що забезпечує хорошу стабільність і дозволяє будувати конструкції будь-якої висоти. Крім того, щогла може бути самонесучою, у тих випадках, де немає можливості кріпити кронштейни.

Щогловий будівельний підйомник має такі переваги:

  • Стабільна та надійна конструкція: практично відсутній люфт, за рахунок фіксації до стіни будівлі;
  • Безпека: механізм сучасного підйомного обладнання оснащений додатковими блоками, які унеможливлюють обрив платформи, навіть у тому випадку, коли з ладу виходить електроніка;
  • Зручна робоча платформа: кріплення щогли з одного боку, створює можливість тристоронньої робочої площини, що дуже зручно для навантаження матеріалів, роботи на складних фігурних фасадах;
  • Малогабаритність: компактна конструкція не створює проблем при транспортуванні, монтажі та експлуатації в тісних умовах;
  • Використання обладнання не вимагає спеціальних навичок: керування дуже просте, в технічних характеристиках та правилах експлуатації прописані норми вантажів та особливості керування.

У яких випадках потрібна будівельна люлька

Підвісна будівельна люлька – найбільш традиційний вид підйомного обладнання. Вона також використовується для транспортування людей та вантажів на велику висоту. Сфера застосування такого будівельного обладнання є досить широкою. Люльки застосовують не тільки при будівництві багатоповерхівок, ремонті фасадів, обслуговуванні навісного обладнання, але також вдало використовують при спорудженні мостів, будівництві дамб, електростанцій, успішно застосовують у літакобудуванні, ремонті та зведенні морських суден. За своєю суттю – це вантажний ліфт, який не вимагає спеціального кріплення до несучої конструкції, а встановлюється за допомогою лебідки на верхній опорній точці.

Переваги будівельної люльки:

  1. Швидка збірка: сама конструкція збирається за кілька годин, не вимагає монтажу щогли, що робить її більш прийнятною в тих випадках, коли потрібно постійно пересуватися по горизонталі;
  2. Безпечна система підйому: сучасна лебідка дотримується всіх заходів безпеки, металевий трос та гальмівний аварійний механізм виключають нещасні випадки;
  3. Можливість використання на прямовисних об’єктах або там, де немає можливості кріплення щогли;
  4. Більш зручна для транспортування: будівельна люлька компактна в зборі та не вимагає спеціального вантажного транспорту, спокійно поміщається у мікроавтобус чи причіп.

В даний час саме будівельні люльки користуються найбільшою популярністю, при проведенні різноманітних будівельних робіт.

Продаж, оренда та обслуговування будівельних підйомників ZLP-630 від «MID-SERVICE»

Наша компанія «MID-SERVICE» пропонує своїм клієнтам оренду або продаж найбільш якісних та популярних будівельних фасадних підйомників ZLP-630, оцинкованих або пофарбованих.

Офіс компанії «MID-SERVICE» знаходиться в Києві, але ми здійснюємо швидку доставку та професійний шеф-монтаж підйомників у будь-яке місто України. Перед тим, як замовляти будь-яку послугу, клієнт може отримати безкоштовні консультації в телефонному режимі, електронною поштою або безпосередньо в нашому офісі.

Поширені запитання

✅ Яка максимальна висота щоглового підйомника?

Вона, зазвичай, залежить від висоти бази, на яку кріпиться щогла за допомогою кронштейнів. Сама щогла має набірну конструкцію і монтується поетапно, не вимагаючи додаткового підвісного обладнання.

✅ Який підйомник найкраще підійде для ремонту фасаду багатоповерхового будинку?

В даному випадку оптимальним варіантом буде будівельна люлька, оскільки при ремонті фасадів передбачається часте переміщення не тільки вертикальною площиною, але і по горизонталі.

✅ Чи потрібна спеціальна кваліфікація робочих для експлуатації щоглового підйомника?

Сучасні види будівельних підйомників не вимагають спеціальних навичок та знань під час експлуатації. У документації прописані всі основні етапи як монтажу, так і використання. Головне дотримуватись загальних правил безпеки, виключивши перевантаження підйомної платформи. Що ж до монтажу підйомника, ми рекомендуємо довірити цю справу нашим фахівцям.

✅ Чи можлива оренда будівельної люльки з монтажем?

Компанія MID-SERVICE надає комплексні послуги, які включають: оренду, доставку на об’єкт, монтаж під керівництвом механіка, а також технічне обслуговування обладнання на весь термін оренди.