Купівля старого будівельного підйомника – відмінний спосіб заощадити, адже люлька бу коштує в рази дешевше, ніж нова. Перше, що потрібно знати, приймаючи рішення купити будівельну люльку, — який середній термін служби підйомника конкретного виробника і де її краще придбати.

Звичайно ж, краще орієнтуватися на перевірених продавців спецтехніки, які мають великий досвід роботи. Наша компанія на ринку продажів нової та б/в будівельної техніки знаходиться вже понад 20 років. Ми є офіційним імпортером китайських будівельних люльок ZLP. Пропонуючи свої послуги клієнтам, ми завжди націлені на якість та довгострокову взаємовигідну співпрацю. Таким чином, у наших інтересах надавати своїм клієнтам на 100% справну та робочу техніку, тим самим підтримуючи свою багаторічну репутацію надійного партнера.

Як правило, техніка бу затребувана компаніями, які планують виділити невеликий бюджет, але мають на меті підвищити ефективність бізнесу за рахунок такої техніки. Запитуючи про пошук потрібного підйомника, компанії можуть:

 • користуватися рекомендаціями знайомих;
 • довіряти рекламі;
 • розпочати пошук через інтернет.

строительная люлька цена

На сьогоднішній день найпопулярніший спосіб пошуку інформації – це інтернет. Лише вводите в пошуковику, наприклад, “будівельна люлька ціна” або “купити підйомник бу”, і Ви легко отримаєте інформацію про будівельні люльки, які можете купити в ряді компаній країни.

Купити люльку бу в “МІД-Сервіс”

Досвід роботи фахівців “МІД-Сервіс” у сфері будівельної техніки дає можливість стверджувати, що купівля бу техніки через нашу компанію має вагомі переваги:

 • техніку придбано у виробника зі світовим ім’ям;
 • підйомники мають тривалий термін експлуатації та легко піддаються ремонту;
 • перед продажем техніка проходить капітальний ремонт;
 • надається гарантія;
 • “МІД-Сервіс” має в своєму розпорядженні широкий асортимент агрегатів, деталей, тросів та іншого на випадок поломки;
 • гарантуємо подальше технічне обслуговування в МІД-Сервіс за оптимальними цінами;
 • надаємо необхідну документацію на техніку, наявність усіх дозвільних документів, офіційне оформлення правочину.

Звичайно ж, перед покупкою Ви зможете переконатися у справності та робочому стані підйомника. Вам буде надана повна інформація про дату випуску люльки, її експлуатацію, проходження ремонту та заміну деталей. Ви зможете отримати гарантійний талон та інструкцію з експлуатації. Купити підйомник бу через нашу компанію Ви зможете в найкоротші терміни з повною впевненістю в безпечній та вигідній для Вас угоді.

Що потрібно знати про будівельні підйомники бу?

Компанія “МІД-Сервіс” тісно співпрацює з виробником будівельних люльок ZLP. Китайські підйомники добре себе зарекомендували серед багатьох забудовників світу. Виробник випускає моделі з різною вантажопідйомністю – до 1000 кг. Висота підйому люльок може бути до 150 метрів зі швидкістю переміщення вгору-вниз до 11 м/хв. У нас Ви можете придбати бу будівельну люльку моделі ZLP-630.

Фахівці нашої компанії рекомендують купити люльку моделі ZLP-630 і виділяють основні їх характеристики:

 • вантажопідйомність – 630 кг;
 • висота робіт – до 150 м;
 • довжина платформи – до 6 м;
 • ширина люльки – 0,8 м;
 • висота огорожі – 1,12 м.

продам будівельну люльку

Такі будівельні підйомники дозволяють механізувати процес доставки робітників з матеріалами та інструментами на необхідну висоту та забезпечити досить велику робочу зону. Люлька підвішується на двох тросах, закріплених на спеціальних консолях, встановлених на даху будівлі. Підйом та опускання відбувається з використанням пульта безпосередньо з люльки. Таке переміщення виконується двома електричними лебідками.

Безпека розробки даної моделі мала один з найважливіших критеріїв:

 • При відключенні електроживлення передбачено можливість ручного режиму, при якому лебідка приводиться в дію спеціальною рукояткою.
 • Крім керування пультом, можна переміщати люльку з землі.
 • Гальмівна система дозволяє зробити аварійну зупинку у разі обриву троса.

Купити люльку бу або придбати нову?

Безумовно, якщо Ваша компанія щодня з ранку та до вечора використовує у своїй роботі підйомник, а об’єктів застосування такої техніки може бути безліч, то переважну частину техніки буде резонно придбати новою. Хоча фахівці нашої компанії запевняють, що купити підйомник бу часом буває більш вигідним і правильним рішенням. Адже ціна на нього знижена, а стан повністю робочий і термін служби не надто поступається новій техніці. Все це відбувається за рахунок того, що:

 • Кожна люлька проходить передпродажну підготовку, яка включає повне техобслуговування і заміну всіх зношених деталей.
 • Техніка завжди використовувалася та утримувалася дбайливо, з виконанням усіх необхідних інструкцій з експлуатації.

Люлька бу на продаж йде з повною комплектацією, регламентованою заводом-виробником. У стандартний комплект фасадної люльки ZLP-630, як правило, входить:

 • шестиметрова платформа-корзина;
 • дві лебідки;
 • два замки безпеки;
 • шафа управління;
 • консоль;
 • чотири 100-метрові троси;
 • 100 метрів кабелю;
 • комплект кріплення.

Купить люльку бу

Яку люльку вибрати варто вирішувати, виходячи з виду діяльності Вашої компанії, завантаженості на одиницю техніки, фінансової складової та іншого. У будь-якому випадку, підвісна робоча платформа для бізнесу – це унікальний інструмент, призначений для економії Вашого часу та грошей, безпеки робочих та вантажів, а також правильне та розумне інвестування у розвиток компанії при купівлі такого обладнання.

Зі свого боку МІД-Сервіс гарантує уважне ставлення до Вашого запиту та допомогу у прийнятті правильного для Вас рішення. Ми приділяємо особливу увагу наявності всіх потрібних сертифікатів, дозвільних документів. Звертаючись до нашої компанії, Ви отримуєте безпечну та вигідну угоду з оформленням усіх необхідних документів.

Поширені запитання

✅ У яких випадках вигідно купувати б/в люльку?

Вживані підйомники має сенс купувати при обмеженому бюджеті будівельної компанії, а також для випадків експлуатації не у форматі 24/7. Індивідуальний підбір будівельної люльки допоможе виконати спеціаліст “MID-SERVICE” під час консультації.

✅ Яка різниця в ціні між б/в люлькою та новою?

Ціни на нові люльки завжди у відкритому доступі на нашому сайті. Вартість б/в фасадного підйомника залежить від технічного стану, терміну експлуатації та деяких інших факторів. Прайс на люльки Ви можете отримати у нашого менеджера в офісі або по телефону.

✅ Наскільки знижений ресурс б/в люльок «MID-SERVICE»?

Ресурс люльки залежить від терміну її експлуатації на момент продажу. Перед продажем вживаного обладнання наші фахівці проводять заміну всіх деталей, схильних до зносу, підйомник також проходить комплекс перевірок працездатності та готовності до позаштатної ситуації.

✅ Який максимальний термін експлуатації б/в люльки?

Максимальний термін експлуатації нової люльки “ZLP 630” – 10 років. Кожен варіант люльки варто розглядати індивідуально. У «MID-SERVICE» Ви можете придбати фасадний підйомник з мінімальним зносом і тривалим терміном подальшої служби.

✅ Чи є гарантія на б/в люльки в «MID-SERVICE»?

Ні, гарантія поширюється лише на нові підйомники ZLP 630. Для б/у люльок ми пропонуємо оптимальну вартість послуги ремонту, а також доступ до оптових цін на деталі від виробника.