Роботи на мостах та трубопроводах мають особливу специфіку та відрізняються високою складністю. Такий тип робіт вимагає від працівників ремонтно-будівельної бригади не лише високої кваліфікації та достатнього досвіду, а й використання професійного обладнання.

Для виконання будівельних робіт чи ремонту трубопроводів та мостів ідеальним обладнанням, безумовно, буде будівельна люлька. Купити технологічну, ефективну та безпечну люльку будівельну можна в компанії MID-SERVICE у Києві. Ми пропонуємо найкраще обладнання для висотних робіт в Україні за найвигіднішою ціною.

Які переваги має будівельна люлька при роботі на мостах та трубопроводах

Однією з головних переваг будівельних люльок є їх мобільність та гнучкість. Вони можуть бути легко встановлені на будь-якій висоті та переміщатися вздовж мостових конструкцій та трубопроводів, що дозволяє будівельникам працювати на висоті швидше, ефективніше.

Будівельна люлька є одним із найбезпечніших видів будівельного обладнання. Сучасні моделі оснащені системами безпеки (уловлювачі, запобіжники, системи аварійного гальмування), які забезпечують захист працівників від аварійних ситуацій. Це робить роботу на висоті більш комфортною та безпечною, що сприяє підвищенню продуктивності праці.

Але безпека та зручність – далеко не єдина перевага будівельних люльок. Найголовнішою їхньою перевагою та причиною з якої вони такі популярні практично у всьому світі, є їхня можливість легко піднімати вантажі до 630 кг (а деякі моделі здатні піднімати навіть до 800 кг) на висоту до 150 метрів. Саме ці властивості люльок роблять їх безперечним лідером при будівництві мостів та трубопроводів.

Купити підйомник будівельний у Києві

Як бачимо, будівельний підйомник – досить популярний, а головне, безпечний і ефективний вид обладнання, що дозволяє працювати на фасадах і різних висотних об’єктах.

Купити люльку для своєї будівельної бригади в компанії MID-SERVICE можна лише за кілька кроків:

  • залишити заявку на нашому сайті;
  • поспілкуватися з нашим менеджером, розповівши про всі необхідні характеристики агрегату та отримавши консультацію щодо підбору люльки;
  • оформити та сплатити замовлення;
  • забрати люльку з нашого складу самостійно або оформити доставку в будь-яке місто.

✍️ Поширені запитання:

☝️1. Який будівельний підйомник краще вибрати для будівництва та обслуговування мостів?

Наша рекомендація №1 – підйомник ZLP-630. Цей універсальний підйомник можна використовувати практично на будь-яких висотних об’єктах.

☝️ 2. Ви здаєте люльки в оренду або можлива лише покупка?

У нас можна купити фасадну люльку, так і орендувати її на необхідний термін.

☝️ 3. На який термін можна орендувати будівельний підйомник у вашій компанії?

Ми видаємо підйомники під оренду на будь-який необхідний клієнту термін, від 2-3 діб та більше.

☝️ 4. Ви даєте гарантію на куплені у вас фасадні підйомник?

Так звичайно. Наші люльки мають офіційну гарантію від виробника – 2 роки.