Великі судна, такі як лайнери, крейсери, фрегати, авіаносці, торгові судна, контейнеровози, складаються з десятків тонн металу, комплектуючих, труб та інших різних матеріалів, які неодмінно потребують ремонту та обслуговування. При цьому дуже важливо, щоб ремонт проводився висококваліфікованими майстрами із застосуванням якісних матеріалів. Адже у відкритому морі чи океані команда корабля не матиме змоги провести ремонтні роботи. Також регулярного обслуговування потребують і судові верфі, пірси, портові гавані та приміщення.

Незважаючи на активний розвиток технологій, оптимізацію процесів та створення інноваційних матеріалів, ремонт кораблів та пірсів, як і раніше, вважається однією з найнебезпечніших робіт у світі. Пов’язано це з тим, що більшість робіт не може бути автоматизована, і, як наслідок, працівникам доводиться робити все вручну. Але якщо всього якихось сотню років тому обслуговування великого судна було не просто складним, а й дуже небезпечним завданням. То сьогодні, зважаючи на наявність нових технологій, ця діяльність стала трохи безпечнішою та легкою.

Наприклад, раніше для обшивки судна доводилося вибудовувати величезні підмостки на території верфі, які могли зруйнуватися будь-якої миті. Сьогодні ж майстрами та будівельниками суден в Україні та світі широко використовуються люльки будівельні. Використовують будівельні люльки для ремонту суден і в Києві під час обслуговування кораблів, що ходять по Дніпру.

Для виконання яких робіт необхідні люльки будівельні

Ремонт кораблів – складний і дуже тривалий процес. Деякі судна можуть перебувати на судноремонтних базах протягом кількох місяців. Але є випадки, коли ремонт необхідно провести поза приміщенням, наприклад, одразу в порту. У такому випадку люльки будівельні стануть найкращим варіантом. Адже вони дозволяють безпечно і швидко піднімати не тільки робітників, а й матеріали, які відрізняються своєю габаритністю та високою вагою.

Підйомники будівельні дозволяють виконувати безліч різних завдань, пов’язаних з ремонтом та обслуговуванням суден:

  • Обшивка або фарбування корпусів, бортів, різних резервуарів;
  • Установка чи ремонт двигунів, турбін, генераторів;
  • Монтаж систем повітроводу, каналізаційних та інших магістралей;
  • Монтаж або обслуговування бойових складових, якщо йдеться про військові судна;
  • Очищення корпусу пасажирських лайнерів;
  • Ремонт гвинтів та ін.

У будь-якому випадку використання будівельних підйомників буде доречним та безпечним для робітників та самого судна. Вони легко кріпляться і дозволяють переміщатися вздовж корабля на необхідну висоту.

Підйомники будівельні для обслуговування та ремонту суден від MID-SERVICE

Купити будівельні люльки для проведення судноремонтних робіт або суднобудування пропонує компанія MID-SERVICE. Ми співпрацюємо як з юридичними, так і приватними особами по всій Україні. Також у нашій компанії Ви можете взяти будівельний підйомник в оренду на необхідний термін.

Поширені запитання

✅ Ви можете доставити будівельні люльки на судноремонтну базу в інші міста, крім Києва?

Так звичайно. Ми можемо організувати доставку по всій території країни. Усі нюанси можна обговорити з нашим менеджером під час оформлення замовлення.

✅ Які будівельні підйомники вважаються найкращими для обслуговування суден і пірсів?

Так. Ми доставляємо наші підйомні люльки по Києву, області та Україні.

✅ На який термін у вас можна орендувати будівельну люльку?

Мінімальний термін оренди у нас – 1 місяць. Далі термін оренди залежить від Ваших побажань та потреб.