Обслуговування вентиляційних систем та стаціонарних кондиціонерів є обов’язковою процедурою, яку в залежності від інтенсивності використання проводять 1-2 рази на рік. Своєчасне обслуговування впливає не лише на довговічність та працездатність встановленого обладнання. Забиті вентиляції та фільтри кондиціонерів становлять небезпеку для здоров’я людини. Якщо очищення та заміна фільтрів у побутовому кондиціонері проводиться, як правило, без висотних робіт, то коли йдеться про складні системи охолодження, нагрівання та вентиляції повітря, то без підйомного обладнання не обійтися. Найчастіше у цій сфері застосовується люлька фасадна будівельна.

Багато фірм, що займаються обслуговуванням систем вентиляції, а також власники підприємств, орендують підвісне обладнання. Але, як показує практика, більш економним варіантом буде купити і використовувати свій фасадний підйомник компактних розмірів.

Люльки будівельні фасадні для роботи всередині та зовні будівель

Крім свого прямого призначення, люльки будівельні фасадні використовують не тільки для роботи на фасадах, але і всередині приміщень. На відміну від інших видів підйомного обладнання, таких як щоглові або колінчасті підйомники, люлька фасадна будівельна поєднує найбільш оптимальні характеристики:

  • дозволяє легко переносити корзину вздовж фасаду будівлі, для більшої мобільності можна використовувати люльку на монорейковому ходу;
  • можливий монтаж кондиціонерів та вентиляційних каналів всередині великих складських та виробничих приміщень;
  • у великий кошик поміщається все необхідне обладнання та 2-3 робітники;
  • безпечна робота без ризиків та з дотриманням техніки безпеки, чого не можна сказати про альпіністське спорядження;
  • керування підйомником за допомогою пульта;
  • можливість доставляти люльки будівельні фасадні на малогабаритному транспорті у розібраному вигляді та швидко монтувати на місці у важкодоступних місцях.

Яка люлька фасадна будівельна підійде для монтажу кондиціонерів

Оскільки люлька фасадна будівельна може використовуватися як на відкритих ділянках, так і в важкодоступних місцях, перед тим як купити, необхідно переконатися, що вона підійде за габаритами.

Одними з найуніверсальніших моделей на ринку України є люльки будівельні фасадні ZLP-630. Придбати або взяти в оренду цю модель можна у Києві у офіційного представника заводу – компанії MID-SERVICE. Тут же можна отримати консультації щодо використання люльок у сфері обслуговування та встановлення вентиляцій, а також допомогу в налаштуванні та монтажі обладнання.

Люлька фасадна будівельна ZLP-630 легка та досить мобільна. Корзина складається з модулів, що дозволяє змінювати його розміри від 1,5-2 до 6 м, що дуже зручно при роботі на складних фасадах та в приміщенні. Вантажопідйомність такого підйомника становить 630 кг, і цього цілком достатньо, щоб помістити 2-3 робітники, інструменти та обладнання.

Поширені запитання

✅ Як ознайомитись з правилами роботи люльки будівельної фасадної?

Деякі люльки будівельні фасадні, зокрема модель ZLP-630, можна купити в комплекті з інструкцією з монтажу та правилами експлуатації. Крім того, можна замовити первинний інструктаж для персоналу.

✅ Як транспортується люлька фасадна будівельна?

Для перевезення будівельної люльки підійде невеликий вантажний транспорт, мікроавтобус чи пікап. Модель ZLP-630 має компактні розміри в зібраному стані та загальну вагу разом із комплектом противаг – 1800 кг.

✅ Куди звертатись, якщо зламалася люлька фасадна будівельна?

Якщо термін гарантії діє, необхідно звертатися до сервісного центру або за адресою покупки. Люльки фасадні будівельні ZLP-630 мають гарантію виробника 2 роки. Але навіть якщо термін гарантії минув, професійний ремонт та обслуговування можна замовити у компанії MID-SERVICE.

✅ Що робити, якщо потрібна допомога в монтажі фасадної люльки?

Після придбання будівельної люльки компанія постачальник може надати перший ознайомлювальний монтаж на об’єкті. Така послуга, як шефмонтаж та знайомство з роботою обладнання, надається клієнтам компанії MID-SERVICE.