Нафтогазові споруди являють собою цілий технологічно складний комплекс, що складається з труб, свердловин, різного роду електроніки та інших систем, які можуть бути розташовані на спеціальних вишках. І, звичайно, чим складніша установка, тим більш кваліфікованим і специфічним може бути її ремонт. Особливо коли йдеться про видобувні свердловини, що досягають 150 метрів у висоту.

У такому разі використовуються будівельні люльки для ремонту та обслуговування нафтогазових споруд. Такі підйомники дозволяють робітникам легко переміщатися вздовж свердловини або вишки на потрібну висоту, здійснюючи при цьому ремонт споруди або її комплексне обслуговування.

Купити будівельну люльку або взяти її в оренду для роботи з нафтогазовими спорудами в Україні можна на базі компанії MID-SERVICE у Києві. Ми доставимо Вам підйомник протягом короткого терміну, а також проведемо необхідне навчання Ваших співробітників з використання люльки.

Як вибрати будівельний підйомник для ремонту та обслуговування нафтогазових споруд

Будівельний підйомник для ремонту та обслуговування нафтогазових споруд користується великою популярністю серед компаній, що займаються подібною діяльністю. Це пов’язано з тим, що люлька дозволяє більш ефективно та безпечно здійснювати всі роботи на нафто- та газовидобувних об’єктах. Вона дозволяє швидко добиратися до насосно-компресорних станцій або інших елементів споруд, що дуже важливо у разі необхідності проведення термінового та непередбаченого ремонту.

Разом з тим зазначимо, що для обслуговування нафто- або газовидобувних свердловин, розташованих усередині морських гідротехнічних споруд, підвісні люльки не використовуються через складність і гнучкість профілів зазначених свердловин.

Будівельні люльки для ремонту та обслуговування нафтогазових споруд від MID-SERVICE

Якщо Ви або Ваша компанія займається облаштуванням та обслуговуванням споруд, нафтогазових свердловин, у нас Ви можете легко та на потрібний термін орендувати будівельну люльку. Ми надаємо обладнання на необхідний термін та гарантуємо його повну технічну справність. Але варто відзначити, що оренда люльки буде вигідною лише у випадку, якщо агрегат потрібний Вам на короткий період.

Якщо ж будівельні люльки для ремонту та обслуговування нафтогазових споруд будуть використовуватись на регулярній основі, то для економії бюджету ми рекомендуємо купити підйомник. До речі, купити люльку Ви також можете в нашій компанії. Для цього Вам необхідно вибрати агрегат на нашому сайті або відвідати базу MID-SERVICE в Києві.

Поширені запитання

Чи можна орендувати будівельну люльку у вашій компанії, якщо орендар – приватна особа?

Так. Ми здаємо в оренду люльки і юридичним, і фізичним особам.

Чи можна купити будівельну люльку у вашій компанії чи краще орендувати?

Звичайно. У нас Ви можете як купити, так і орендувати необхідне обладнання. Вибрати для себе найкращий варіант Ви зможете після консультації з нашим менеджером.

У вас можливий ремонт люльок?

Так. У Києві функціонує ремонтна база для підйомних люльок. Привезти агрегат Ви можете до нас самостійно або замовити наші послуги доставки.