Часто складні погодні умови можуть значно перешкодити проведенню будівництва чи ремонтних робіт. Особливо це стосується випадків, коли необхідно провести роботи на висоті під час вітряної погоди.

Саме в таких випадках будівельні люльки для ремонту будівель і споруд можуть стати найкращим рішенням. Але слід зазначити, що за правилами техніки безпеки проводити роботи на висоті за умов сильного руху повітряних мас, тобто при сильному вітрі може бути досить складно і навіть небезпечно.

Тому рекомендуємо відкласти проведення ремонтних робіт до відновлення сприятливих погодних умов.

Як вибрати люльки будівельні для ремонту будівель та споруд

Якщо ви зіткнулися з необхідністю проведення робіт в умовах вітряної погоди і відкласти їх неможливо. Необхідно правильно вибрати будівельні люльки для ремонту будівель і споруд.

Наша компанія надає найкращі будівельні люльки, здатні полегшити проведення висотних робіт за будь-яких погодних умов. І це люльки марки ZLP-630. Наші люльки відрізняються можливістю коригувати довжину вильоту консолі, що дозволяє працювати на будь-яких фасадах. Люльки також мають оптимальну вантажопідйомність 630 кг і дозволяють працювати на висоті понад 100 метрів.

Купити фасадні люльки для ремонту будівель та споруд у MID-SERVICE

Якщо Ви хочете придбати якісний підйомник, в компанії MID-SERVICE Ви можете купити будівельну люльку ZLP-630. Ми доставляємо фасадні люльки для ремонту будівель та споруд по Києву та Україні в найкоротші терміни, а також надаємо всі необхідні послуги, що стосуються сервісного обслуговування та ремонту.

На нашому складі завжди є в наявності будівельні люльки з оцинкованим або пофарбованим корпусом.

✍️ Поширені запитання

☝️Як купити будівельну люльку у вашій компанії?

Для того, щоб придбати фасадні люльки для ремонту будівель та споруд у MID-SERVICE, заповніть форму зворотного зв’язку на нашому сайті або особисто зв’яжіться з нашим оператором у телефонному режимі.

☝️Ви здаєте люльки в оренду?

Так. Крім покупки, у нас також є можливість оренди фасадних підйомників на будь-який термін.

☝️У вас можна замовити запчастини для фасадних люльок?

Так. У нашому каталозі Ви знайдете всі необхідні комплектуючі до фасадних люльок. Якщо необхідні частини відсутні, ми можемо замовити їх на заводі виробника.

☝️Я можу замовити послуги з ремонту будівельного підйомника?

Так. Наша ремонтна база знаходиться у Київській області. Ви можете привезти нам агрегат самостійно або замовити доставку. Також наш майстер може виїхати на Ваш майданчик для діагностики та дрібного ремонту.