Реставрація будівель – досить складний процес, що потребує залучення великої кількості матеріалів, спеціальної техніки, людських ресурсів. Також знадобиться спеціальне обладнання. Зазвичай реставрація фасаду реалізується за допомогою будівельної люльки ZLP 630 – універсальної та ефективної моделі від топового виробника.

Виконати будівельні роботи на фасадах нових будівель набагато простіше, ніж на старих спорудах, які мають різні дефекти стін, гіпсу, фарби. Багато хто помилково вважає, що будівельні люльки підходять лише для реконструкції та відновлення висотних будівель. Але насправді це не так: підйомник ефективно використовується для відновлення невисоких споруд, наприклад, “хрущовок”. Максимальну ефективність цього обладнання можна отримати під час виконання роботи навіть на фасадах будівель у 4-5 поверхів.

 

Коли може знадобитися реставрація фасадів за допомогою будівельної люльки?

Коли потрібна реконструкція фасаду будівлі:

 •  Була деформація термоізоляції на швах між пластинами. Така проблема часто виникає в старих будівлях. Зазвичай ізоляція пошкоджується, якщо з’являються тріщини на стінах. Вода, сніг потрапляє в тріщини, внаслідок чого ізоляція набрякає, втрачає свою функціональність. Будівля з пошкодженою тепловою ізоляцією втрачає свою енергоефективність. Більш того, це стає помітним не тільки на фасаді, але й всередині квартир: у цьому випадку на стінах часто утворюється цвіль.
 • Пошкодження фасадного облицювання. Відновлення фасаду за допомогою будівельної люльки може знадобитися, якщо обшивка пошкоджена. Ми говоримо про виникнення таких дефектів: тріщини в штукатурці, плями в цегляній кладці, різні види сколів на плитці. Пошкоджене облицювання також відкриває шлях до несприятливого впливу природних факторів. Строк експлуатації будівлі скорочується.
 • Коли система утилізації води не працює, злив або інші частини дренажної системи можуть бути пошкоджені, що є серйозною проблемою. Зрештою, вода та талий сніг у цьому випадку стікають уздовж стін, поступово руйнуючи їх. Якщо фасадні роботи не проводяться вчасно, результатом може бути знищення будівлі.

Ремонт та відновлення фасадів сьогодні в Україні рекомендується проводити кожні п’ять-сім років. Однак ці терміни часто порушуються, що впливає на загальний стан житлового фонду в нашій країні.

 

Відновлення будівель з будівельною люлькою

У світлі останніх подій в Україні відновлення будівель та споруд є більш актуальним, ніж будь -коли. Не буде відкриттям, що відновлення будівель, пошкоджених під час бойових дій, займе багато років, тому краще розпочати реконструкцію будівель та споруд, використовуючи будівельну люльку, просто зараз. Чому будівельна люлька ZLP 630? Все дуже просто – цей фасадний підйомник є найефективнішим для виконання таких завдань.

Переваги використання фасадної люльки:

 •       Висока ефективність використання обладнання – пропускна здатність до 630 кг, працює на висоті до 150 метрів.
 •       Дотримання максимального ступеня безпеки працівників на висоті: обладнання оснащене всіма необхідними системами безпеки.
 •       Швидкість встановлення та демонтаж безпосередньо за місцем проведення робіт.
 •       Можна транспортувати не тільки людей, але й обладнання, будівельні матеріали тощо.
 •       Оптимальне співвідношення якості та ціни.
 •       У люльці є все необхідне для підключення електричного обладнання.
 •       Можна виконати всі типи фасадних робіт та встановлення будь-якого обладнання на висоті.

 

Модернізація будівель за допомогою будівельної люльки

ZLP 630 – це не лише ефективна реконструкція будівель та споруд за допомогою будівельної люльки, але й можливість виконувати інші типи висотних робіт.

Модернізація будівель за допомогою будівельної люльки ZLP 630 теж доступна. Кількість робіт з модернізації включає:

 •       Різні типи зовнішніх оздоблювальних робіт.
 •       Заміну старих віконних систем на нові.
 •       Встановлення різного обладнання, включаючи металеві конструкції, освітлення, живлення мереж.

Основна перевага використання підйомників – це високий ступінь їхньої безпеки, швидкість встановлення та демонтажу: для збору та розбирання обладнання потрібно лише до 2 годин. Ще одна перевага полягає в тому, що сьогодні ви можете взяти напрокат будівельну люльку або придбати будівельну люльку за вигідною ціною.

 

Де замовити будівельні люльки в Києві?

Якщо вам потрібна будівельна люлька ZLP 630 в Києві, то найкращим рішенням було б звернутися у компанію MID-SERVICE. Ви можете знайти широкий вибір люльок на веб-сайті https://lulka.com.ua/. Реконструкція стане простішою та легшою з хорошим обладнанням. Слід зазначити, що люльки ZLP 630 сертифіковані на роботу в українській будівельній сфері. Скільки коштує будівельна люлька ZLP 630? Ви можете дізнатися ціну фасадної люльки на веб-сайті фірми MID-SERVICE. Тут ви можете взяти напрокат та купити обладнання.

 

Поширені запитання

 1. Чи можна використовувати люльки в ремонті фасадів?

Це не тільки можливо, але й необхідно. Будівельна люлька ZLP 630 є одним із найефективніших та найвигідніших типів обладнання для виконання великої кількості робот на фасадах будівель та споруд.

 2. Як проводиться модернізація будівель за допомогою будівельної люльки?

Lulka ZLP 630 підходить для виконання широкого спектру роботи з модернізації будівель: встановлення балконів, лоджій, заміни зовнішніх конструкцій, вдосконалення архітектурного компонента.

 3. Де орендувати будівельну люльку в Києві недорого?

Ви можете придбати будівельну люльку або орендувати обладнання в компанії MID-SERVICE.