Про компанію ТОВ МІД-СЕРВІС

ГоловнаПро компанію ТОВ МІД-СЕРВІС

У компанії МІД-Сервіс є 3 переважні напрямки:

Забудовник

ТОВ «МІД-Сервіс» є генеральним підрядником ЖК «Львівський маєток». Компанія відносно нова та швидко і динамічно розвивається, з високими моральними принципами і великим досвідом будівництва багатьох завершених, а також проектних об’єктів. Організація поважає майбутніх мешканців своїх комплексів, тому виявляє максимум відповідальності за будівництво багатоквартирних будинків у передмісті Києва. Творча команда компанії вже встигла здобути довіру не лише серед своїх партнерів з будівництва, а й серед численних клієнтів – покупців квартир. Всі об’єкти, де генеральним підрядником є ​​компанія ТОВ «МІД-Сервіс» будуються швидко, якісно та здаються у встановлені терміни. Тому покупці квартир у ЖК «Львівський маєток» можуть бути повністю впевнені у її надійності та компетентності.
Житлові комплекси: «Львівський», «Празький квартал», «Аметист», «Щасливий» — у Петропавлівській Борщагівці (введені в експлуатацію), «Київський квартал» — це неповний перелік великих об’єктів, де компанія ТОВ «МІД-Сервіс» приймала та бере безпосередню участь у будівництві. Численні новосели цих комплексів передмістя м.Києва вже оцінили переваги життя за містом.

Виробництво матеріалів для утеплення

ТОВ «МІД-Сервіс» – вітчизняний виробник будівельних матеріалів торгової марки «МАКЕН» для систем зовнішнього утеплення та оздоблення фасадів будівель, а також для оздоблення стін, стелі та підлоги всередині приміщень. Матеріали торгової марки “МАКЕН” розроблені спільно з провідною американською будівельною компанією “SkyVA International”. ТОВ «МІД-Сервіс» виконує роботи із зовнішнього утеплення та оздоблення фасадів будівель та внутрішні роботи.
Компанія організована у березні 2001 року. З початку роботи ТОВ «МІД-Сервіс» зарекомендувала себе як надійний та відповідальний партнер.
В Україні на застосування матеріалів торгової марки «МАКЕН» розроблено та погоджено технічні умови:

  • на сухі суміші (ТУ У В.2.7-26.6-00294349 – 131:2005);
  • на акрилові матеріали (ТУ У В.2.7-24.3-00294349 – 134:2005)

Оренда будівельних люльок

Оренда будівельних люльок китайського виробництва. Усі люльки сертифіковані в Україні та пройшли тих випробувань. У вартість оренди входить шеф-монтаж та сервісне обслуговування протягом усієї оренди. Ми самі доставляємо на об’єкт люльки, монтаж і введення в експлуатацію проходить під наглядом механіка. Усі люльки щорічно проходять повністю капітальний ремонт, завжди перебувають у виправленому технічному стані.

Оставьте ваш Телефон и
и наш консультант свяжется с вами