Правильне складання та монтаж будівельного підйомника – це в першу чергу безпека фахівців, яким необхідне це обладнання для виконання робіт. Установка будпідйомників — справа серйозна, тому має здійснюватись лише кваліфікованими професіоналами своєї справи. Співробітники компанії «MID-SERVICE» допоможуть вам у вирішенні питання складання та монтажу будівельного підйомника.

Перш ніж розпочати монтаж обладнання, фахівці компанії вивчають проект виконання робіт (ПВР) на встановлення підйомної споруди. Знання інженерних технологій та багаторічний досвід роботи дозволяє нашим монтажникам знайти рішення навіть для нестандартної ситуації.

Основні комплектуючі будівельного підйомника

Люлька фасадна, яку застосовують для виконання висотних робіт, складається з таких ключових компонентів:

 • корзина;
 • підйомні механізми;
 • щит керування;
 • уловлювачі;
 • консолі;
 • троси сталеві гарячеоцинковані;
 • живильний кабель самонесучий 3х2,5+1х1,5, 380V.

А також у комплект входять противаги, що забезпечують натяг тросів, та пригрузи, що розміщені на задній опорі консолей. Вони забезпечують захист від перекидання консолей у процесі використання будівельної люльки.

сборка и монтаж строительного подъемника

Як зібрати підйомну споруду?

 1. Спочатку потрібно перевірити комплектуючі елементи техніки та метизної групи, переконатися, що все на місці та у справному стані;
 2. Далі збирається корзина будівельної люльки і проводиться її монтаж на ходові колеса (якщо потрібно). Потім до вже існуючої конструкції приєднуються фасадні колеса;
 3. Підйомні механізми встановлюються на торцеві боковини. Тут же монтується керування, вимикачі та уловлювачі. Включається живлення;
 4. Тепер можна приступати до монтажу консолей за такими варіантами:
  • Складання проводиться на землі, готова конструкція подається за допомогою крана на дах будівлі;
  • Комплектуючі консолі поетапно підіймаються на дах будівлі і збираються вже там.
 5. Змонтовані консолі виставляють паралельно один до одної. При цьому важливо контролювати кут розведення. Якщо некоректно виставити кут, трос може «зажовувати» в лебідках, а запобіжні пристрої — уловлювачі — можуть зовсім не спрацювати, коли це буде необхідно;
 6. Правильно встановлені консолі привантажуються привантаженнями, які фіксуються на напрямні задньої опори. Далі по роликових головках консолей пропускаються вантажні троси. Вони проходять крізь уловлювачі, засовуються в лебідки, виходять через трубки та ролики напряму донизу корзини. Кінці троса тримають натягувачі (вантажі вагою 12,5 кг). На тросах також встановлюються тарілчасті обмежувачі. Вони здатні впливати на кінцевики та зупинити будівельний підйомник, якщо платформа опиниться на критичній відстані від консолей.

Важливий нюанс: Тросу, що намотаний на бухти, властиво залишкове напруження, яке змушує його згортатися спіраллю в процесі розмотування. З цієї причини, лебідки будівельного підйомника може заклинювати. Щоб уникнути такої ситуації, розмотаний на всю довжину трос залишають «розправлятися» на добу.

Які подальші дії?

Змонтована люлька будівельна піддається випробуванням. Її навантажують трохи більше, ніж дозволяють технічні характеристики та тестують усі комплектуючі на працездатність.

Після випробування складається протокол, який підписується кожним членом випробувального комітету. Разом з рештою документів (у тому числі й документу, що підтверджує допуск співробітників компанії до здійснення висотних робіт), протокол направляється до органу територіального управління, яким контролюється правильна та безпечна експлуатація вантажопідйомних споруд. Якщо все гаразд, замовник отримує документ, яким дозволяється початок експлуатації фасадної люльки. Без цього документа функціонувати будобладнанню такого типу забороняється.

Якщо у вас виникла потреба у будівельному підйомнику, компанія «MID-SERVICE» буде рада вам допомогти. Працювати з нами – одне задоволення! І ось чому:

 • наші фахівці досконально вивчили будівельне обладнання такого типу та розібралися у найдрібніших особливостях його роботи;
 • наші спеціалісти доставлять та за необхідності змонтують будівельне обладнання в будь-якій точці України;
 • ми надаємо всі необхідні документи.

Поширені запитання

✅ Як збирається будівельна люлька?

Таку важливу справу краще делегувати фахівцям. Ми надаємо послуги шеф-монтажу обладнання на будівництві замовника безкоштовно, де б воно не було. Також ми можемо навчити робітників замовника правильному монтажу та безпечній експлуатації платформи.

✅ Яку кількість робочих може витримати люлька ZLP 630?

Фасадна люлька ZLP 630 розрахована на бригаду з 3-4 робітників з урахуванням необхідних інструментів. У техпаспорті люльки вказано вантажопідйомність до 630 кг.

✅ Чи передбачена гарантія на підйомники ZLP?

Так, у MID-SERVICE передбачена гарантія на всі моделі підйомників фірми CMAX терміном від 12 до 36 місяців.

✅ Будівельні люльки повністю укомплектовані або доведеться щось докуповувати?

Купуючи або орендуючи обладнання для висотних робіт у MID-SERVICE, ви отримуєте всі необхідні комплектуючі. Жодні окремі деталі купувати не знадобиться.