Ремонт будівельних люльок (фасадних підйомників)

ГоловнаРемонт будівельних люльок (фасадних підйомників)

Послуги з ремонту люльок замовника

Ремонт строительных люлек (фасадных подъемников)
Ви можете викликати нашого фахівця для ремонту своїх люльок. Важливий той фактор, що механік при собі має майже всі запчастини для швидкого проведення ремонту та усунення неполадок різного ступеня складності, що в свою чергу економить ваш час простою люльки. Мінімальна вартість виклику механіка складає 300 грн. + ціна запчастин.

Послуги з ремонту при використанні наших люльок (не гарантійні випадки)

При використанні наших люльок Ви можете отримати сервісне обслуговування на пільгових умовах. У деяких випадках воно входить у вартість оренди. Ми виконуємо такі види робіт.

 • Заміна або ремонт кабелю живлення відповідно до зазначеної вартості в акті прийому передачі, при короткому замиканні у зв’язку пошкодження. Виїзд механіка 300 грн. + 150 грн витратні матеріали (припій та термозбіжна трубка).
 • Заміна діодних мостів керування електромагнітним гальмом. Причиною проблем тут, як правило, є стрибки напруги в мережі. Вартість: приїзд механіка 300 грн + ціна діодного мосту згідно з зазначеною вартістю в акті прийому передачі.
 • Заміна згорілих роз’ємів з’єднання щита управління та електродвигуна. Причина: експлуатація люльки з відкритим щитком, потрапляння вологи чи дощу на роз’єми. Вартість: приїзд механіка 300 грн. + 200 грн. заміна роз’єму.
 • Заміна деформованих частин люльки. Причина: недбала експлуатація, падіння на люльку сторонніх предметів, падіння елементів з висоти при монтажі або демонтажі. Вартість: транспортні витрати + ціна елементів згідно із зазначеною вартістю в акті прийому передачі.
 • Перемотування двигуна або електромагніту. Причина поломки найчастіше зумовлена ​​тим, що у разі стрибка напруги в мережі згоряє діодний міст управління електромагніту. Після цього гальмо перестає функціонувати і двигун працює з навантаженням. У такому режимі експлуатації двигун та електромагніт нагріваються та починають плавитись.Тому головною причиною поломки є несвоєчасний виклик механіка і продовження роботи люльки в технічно несправному стані. Вартість: приїзд механіка 300 грн. + 800 грн. перемотування двигуна або електромагніту.

Гарантійні випадки

До гарантійних випадків належать:

 • механічне зношування механізмів редуктора;
 • ремонт та підключення щитка люльки;
 • заміна автоматичних вимикачів;
 • заміна реверсу перемикання положень двигуна;
 • заміна кнопок;
 • заміна електромагнітних пускачів.

За умови, що деталі, вузли та елементи вийшли з ладу за умови правильної експлуатації будівельної люльки (фасадного підйомника).

Шеф-монтаж будівельних люльок (фасадних підйомників)

Ремонт строительных люлек (фасадных подъемников)
Шеф-монтаж будівельних люльок входить до переліку послуг, що надаються компанією, і включає в себе:

 • Інструктаж про порядок та схему монтажу люльки
 • Орендар піднімає консоль, контрвантаж і троса на дах, збирає корзину
 • Викликає механіка для підключення та перевірки люльки (якщо все було встановлено відповідно до вимог, Орендодавець та Орендар підписують акт введення в експлуатацію люльки).

Після завершення робіт Орендар:

 1. Попереджає за три робочі дні про зняття люльки
 2. Уточнює в якому вигляді вивозиться люлька (повне розбирання для авто без маніпулятора чи часткове розбирання для перевезення з маніпулятором)
 3. Узгоджує час вивезення
 4. Очищає елементи люльки від будівельного сміття та готує до вивезення
 5. Орендар передає люльку Орендодавцю згідно з актом приймання-передачі
 6. Орендодавець вивозить люльку за рахунок Орендаря.

Поширені запитання

✅ Де замовити професійний ремонт фасадних підйомників?

Скористатися цією послугою Ви зможете у компанії MID-SERVICE. Наші експерти усунуть будь-які несправності в найкоротші терміни, використовуючи оригінальні та довговічні запчастини.

✅ Скільки коштує ремонт несправної будівельної люльки?

Це залежить від типу поломки. Компанія MID-SERVICE пропонує ремонт фасадних підйомників за найдоступнішою ціною. Ми гарантуємо швидке та ефективне вирішення проблеми.

✅ Які ремонтні роботи належать до гарантійних випадків?

Їх список включає знос механізмів редукторів, заміну кнопок та автоматичних вимикачів, ремонт та підключення щитка фасадного підйомника. Ми виконуємо ці роботи у найкоротші терміни.

✅ Де замовити професійний шеф-монтаж будівельних люльок?

Скористайтеся цією послугою у компанії MID-SERVICE. Наші експерти зберуть фасадний підйомник і виконають його пробний запуск. Спеціалісти також проведуть інструктаж Вашої будівельної бригади.

✅ Чи можна замовити доставку фасадного підйомника на об'єкт?

Наша компанія надає допомогу у перевезенні будівельної люльки. Для цього обов'язково вкажіть необхідність доставки і ми привеземо платформу за вказаною Вами адресою в Києві або Київській області.

Оставьте ваш Телефон и
и наш консультант свяжется с вами