Одномісні будівельні люльки використовуються значно рідше, ніж 4-х та 6-ти місні моделі. Проте за певних умов одномісна люлька є незамінним обладнанням на будівельному майданчику. Купити або взяти в оренду одномісну будівельну люльку виробництва ZLP Ви можете в компанії MID-Service за доступною ціною з гарантією до 2-х років. Які переваги та недоліки має одномісна будівельна люлька – розповість наш фахівець.

Одномісна будівельна люлька

Для виконання будівельних та ремонтних робіт на фасаді будівель, де типове обладнання не підійде за габаритами, ми рекомендуємо використовувати одномісну люльку.

Особливо актуальна дана техніка для будівництва нестандартних будівель або в умовах щільної забудови в межах міста. Розглянемо, з чого складається одномісний фасадний підйомник та які його види можна купити в Україні.

Види та конструкція

Одномісні люльки поділяються на 2 основні види: монолітні конструкції та секційні моделі типу ZLP. Цілісні люльки дозволяють проводити фасадні роботи у найбільш вузьких місцях (менше 1,5 метрів), але вони менш безпечні, тому що кріпляться безпосередньо на плоску поверхню даху будівлі без використання консолі.

Секційні люльки модельного ряду ZLP також призначені для фасадних робіт у важкодоступних місцях, а також мають зручну систему управління та надійну систему страховки. Одномісна люлька ZLP – це по суті одна двометрова секція повноцінної моделі, тому, за потреби, Ви завжди можете збільшити розмір обладнання та підвищити ефективність роботи на будівельному майданчику.

Одномісна люлька ZLP складається з наступних частин:

 1. Консоль;
 2. Балки та стійки;
 3. Контрвантажі;
 4. Основні сталеві троси;
 5. Робоча платформа та огородження;
 6. Електричний двигун;
 7. Пульт керування;
 8. Система уловлювачів (страховка);
 9. Сполучні елементи;
 10. Електромережа та інше.

Преимущества и недостатки одноместной строительной люльки

Переваги одномісної люльки

 • Висока швидкість збірки та монтажу;
 • Проста система експлуатації;
 • Компактність під час перевезення;
 • Можливість використання у вузьких та важкодоступних місцях;
 • Можливість транспортування додаткових вантажів;
 • Найкраща ціна.

Недоліки одномісної люльки::

 • Обмежена площа обробки фасаду;
 • Нижчий ККД ніж у стандартних моделей;
 • Нижча вантажопідйомність;
 • Менше можливостей для маневру робітника на висоті.

Купити одномісну будівельну люльку «ZLP 630»

Оформити замовлення одномісної будівельної люльки можна на нашому сайті або телефоном у менеджера. Спеціаліст «MID-Service» готовий проконсультувати Вас з питань доставки та монтажу обладнання, а також допомогти з оформленням усіх необхідних документів у найкоротший термін.

Поширені запитання

Скільки коштує одномісна будівельна люлька «ZLP 630»?

Актуальну ціну одномісної люльки ZLP 630 Ви завжди можете уточнити у нашого менеджера по телефону або в офісі компанії.

Чи можна орендувати одномісну люльку?

Так, «MID-Service» надає послугу оренди всіх видів будівельних люльок у Києві, Київській області та інших регіонах України.

Як зібрати одномісну будівельну люльку?

Офіційну інструкцію зі збирання/розбирання, експлуатації та техніки безпеки при роботі в люльці Ви отримуєте при купівлі або оренді люльки у менеджера компанії «MID-Service».

Яка робоча висота у одномісної люльки «ZLP 630»?

Максимальна робоча висота наших люльок – 150 метрів. Цей параметр залежить від виду підйомних механізмів, товщини тросу та інших комплектуючих.

Наскільки безпечна одномісна будівельна люлька?

Безпека під час висотних робіт у наших люльках забезпечується сталевими багатожильними тросами, високими балюстрадами та надійною електронною системою уловлювачів.