Висотний підйомник – це універсальне обладнання для будівельних робіт на висоті. Сучасні підйомники відповідають усім стандартам безпеки і, що дуже важливо, не вимагають спеціального навчання та допуску до роботи.

Основні функції, які виконує будівельний підйомник:

 • швидке переміщення будівельних матеріалів та персоналу на потрібну висоту;
 • будь-які види оздоблювальних робіт як на фасадах, так і всередині будівель;
 • монтаж та обслуговування будь-якого навісного обладнання;
 • встановлення реклами на висоті;
 • комплексне очищення будівель, миття скляних фасадів;
 • монтаж металопластикових конструкцій.

Окрім цього, будівельний підйомник може використовуватись не тільки на будівельних об’єктах. Таке обладнання широко застосовується в суднобудуванні та авіабудуванні для обслуговування великих промислових об’єктів, наприклад на гідроелектростанціях для обслуговування гребель.

На сьогоднішній день існує багато видів висотних підйомників, кожен з яких має свою специфіку в монтажі, транспортуванні та експлуатації. При виборі підйомного обладнання потрібно чітко уявляти всі види робіт, які повинні проводитися, а також на яку кількість персоналу і навантаження за вагою повинен бути розрахований підйомник.

Які види підйомників висотних підійдуть для монтажу металопластикових конструкцій

Однією з основних сфер застосування будівельного підйомника є зведення висотних будівель та споруд. У цей комплекс входить не лише спорудження стін, а й монтаж металопластикових конструкцій.

Практично у всіх сучасних будинках у м. Київ та інших великих містах України використовуються металопластикові конструкції. Це можуть бути як окремі вікна, так і скляні фасади будівель.

Однозначно, для монтажу важких та об’ємних конструкцій на висоті не підійде альпіністське спорядження, оскільки це небезпечно та не практично. Важко та нерентабельно для таких цілей використовувати і будівельні ліси.

Перерахуємо такі види підйомного обладнання, яке можна використовувати для встановлення металопластикових вікон:

 1. Телескопічні підйомники. Мають велику вантажопідйомність та достатній розмір платформи. Серед недоліків можна назвати низьку маневреність та порівняно невелику робочу висоту, до 50 метрів;
 2. Щоглові підйомники. Так же, як і телескопічні, піднімають великі вантажі разом з людьми, крім того, дозволяють переміщатися по вертикалі на висоту щогли, що кріпиться до будівлі. Недоліком є ​​трудомісткий монтаж конструкції, який займає багато часу;
 3. Будівельна люлька. Мобільний та простий у використанні підйомник, оснащений електричним механізмом. Переміщення по горизонталі вздовж фасадів не займає багато часу, що дозволяє максимально оптимізувати робочий процес. Найчастіше використовується при комплексному монтажі металопластикових конструкцій у висотних будинках.

Монтаж металлопластиковых конструкций с помощью высотного подъемника

Компанія «MID-SERVICE» пропонує комплексні послуги з оренди будівельних люльок у м. Київ та Україні. Цей комплекс включає транспортування, монтаж та сервісне обслуговування обладнання протягом усього терміну оренди.

Особливості використання та оренди будівельної люльки у Києві

Будівельна люлька – це найбільш мобільний та практичний вид підйомного обладнання. Для встановлення чи заміни пластикових вікон на великій висоті найкраще підійдуть люльки ZLP 630 – якісне та просте в обслуговуванні та експлуатації обладнання від заводу SMAX.

Основні переваги люльок ZLP 630:

 • велика висота підйому – до 150 м;
 • широка робоча платформа – 0,8 м;
 • можливість використання однієї чи кількох секцій у зборі, довжина однієї секції 2 м;
 • швидке складання та розбирання всього обладнання;
 • можливе транспортування у розібраному вигляді на мікроавтобусі або Газелі.

Компанія «MID-SERVICE» пропонує найвигідніші умови оренди будівельної люльки ZLP 630. Все обладнання сертифіковане та проходить перевірку перед передачею в експлуатацію.

В оренду фасадного обладнання входить доставка, складання на місці, обслуговування у разі поломки прямо на об’єкті, інструкції та консультації щодо роботи з підйомником.

Поширені запитання

✅ У яких випадках необхідно проводити монтаж вікон за допомогою висотного підйомника?

Таку важливу справу краще делегувати фахівцям. Ми надаємо послуги шеф-монтажу обладнання на будівництві замовника безкоштовно, де б воно не було. Також ми можемо навчити робітників замовника правильному монтажу та безпечній експлуатації платформи.

✅ Чи можна встановити металопластикові конструкції зсередини будівлі?

Можливо, але все залежить від низки умов: наявність ліфта, габарити самих конструкцій, можливість підняти їх на потрібний поверх. Варіант з будівельним підйомником найбільш оптимальний, особливо коли йдеться про роботи на висоті понад 30 метрів.

✅ Чи можна використовувати колінчасті підйомники на спецтехніці для монтажу металопластикових конструкцій?

Це можливо лише на невеликій висоті та за наявності вільного під’їзду для техніки. В основному в такому монтажі використовують інші види, наприклад, будівельну люльку.

✅ Як здійснюється заміна конструкцій на скляних фасадах?

Це досить складний вид робіт. Вони проводяться з обов’язковим використанням фасадного обладнання: будівельної люльки або інших видів висотних підйомників.