Будівництво великих висотних будівель неодмінно передбачає використання спеціалізованого будівельного обладнання. Це і дрібна будівельна техніка, така як шліфувальні машинки, вібротрамбовки, так і велика (наприклад, будівельні люльки). Сьогодні розглянемо особливості функціонування та транспортування обладнання для будівництва на об’єкти забудовника.

Устаткування для підйому будівельників та матеріалів

На сьогоднішній день існує безліч варіантів підйомників для швидкої та безпечної доставки людей, будматеріалів та інструменту на верхні поверхи будівель, що будуються. Найпопулярнішим видом підйомників на будівельних об’єктах Києва та Київської області безперечно є люлька будівельна, яка характеризується рядом переваг:

 1. Складається з комплектуючих найвищої якості та міцності, що дає змогу безпечно використовувати підйомники на висоті до 150 метрів;
 2. Варіативний розмір платформи. Завдяки особливостям конструкції, будівельна люлька може мати довжину платформи від 2 до 6 метрів, а також змінювати кут для роботи на різних фасадах будівель;
 3. Має велику вантажопідйомність – до 630 кг;
 4. Будівельна люлька легко збирається, розбирається, встановлюється та піддається транспортуванню.

Це далеко не всі переваги, що відрізняють будівельні люльки від інших видів підйомного обладнання. Саме тому багато забудовників не тільки Києва та області, а й усієї України віддають перевагу купівлі або оренді даного обладнання.

Для яких цілей використовують люльки у будівництві

Люлька будівельна – універсальний агрегат, який може помітно полегшити та убезпечити не лише ремонтні, а й будівельні роботи на висоті. Це обладнання використовується для:

 1. Оздоблення та очищення фасадів будівель;
 2. Робіт на дамбах, мостах, висотних шляхопроводах;
 3. Суднобудування та авіаремонту;
 4. Зведення будівель, їх утеплення;
 5. Монтажу та встановлення повітропроводів, прокладання магістралей кондиціонерів, встановлення електропроводки;
 6. Установки або заміни рекламних щитів, банерів, панелей.

Монтажну люльку досить легко встановлювати та демонтувати як самостійно, так і за допомогою спеціалістів.

Наша компанія MID-SERVICE пропонує купити або орендувати будівельні люльки ZLP-630 з наступним шеф-монтажем на об’єкті клієнта.

Що таке шеф-монтаж люльки?

Шеф-монтаж люльок ZLP-630 від фахівців нашої компанії включає:

 • Проведення попереднього інструктажу робітників клієнта про порядок та схему монтажу люльки;
 • Допомогу в підйомі та встановленні консолі, контрвантажів та троса люльки на дах будівлі, а також у подальшому збиранні корзини;
 • Роботу механіка з підключення перевірки люльки.

Особенности транспортировки строительной люльки

Отримавши послугу шефмонтажу, працівники забудовника також одержують усі документи та акти, необхідні для погодження будівельних робіт.

Правила транспортування будівельної люльки на об’єкти

Після завершення будівництва та всіх оздоблювальних робіт, постає питання транспортування будівельних люльок з одного будівельного об’єкта на інший.

Для правильного транспортування люльки необхідно виконати кілька дій:

 • Відкріпити та розібрати платформу підйомника, зняти з неї все електроустаткування;
 • Відкріпити та акуратно змотати троси, попередивши їх неправильне скручування або загини;
 • Демонтувати консоль з даху та спустити вниз;
 • Окремо укласти всі болти та інші дрібні запчастини;
 • Замовити або скористатися вантажним авто компанії (якщо таке є в арсеналі).

Будівельна люлька – той агрегат, який не вимагає великих зусиль ні для встановлення, ні для демонтажу та транспортування. Вона досить легко розбирається на дрібні деталі, що дозволяє легко перевозити її за допомогою звичайної газелі.

Фахівці MID-SERVICE готові допомогти своїм клієнтам у питанні транспортування будівельних підйомників з об’єкта на об’єкт.

Ми можемо перевезти будь-яку кількість будівельних люльок завдяки наявності різного вантажного транспорту. Для замовлення транспортування люльки ZLP-630 на ваші об’єкти залиште заявку на нашому сайті або передзвоніть за вказаними номерами.

Поширені запитання

✅ По якому регіону ви надаєте послуги доставки будівельних люльок?

Доставку будівельних підйомників ZLP-630 можна замовити як по Києву, так і по всій Україні.

✅ Яка вартість доставки та шеф-монтажу люльки ZLP-630 по Київській області?

Вартість доставки та монтажу залежить від кількості будівельного обладнання та дальності прямування. Більш детальну вартість може озвучити наш менеджер у телефонному режимі.

✅ Чи легко розбирати та транспортувати будівельну люльку?

Даний агрегат дуже легко розібрати та перевезти. При первинному шеф-монтажі, наш фахівець розповість про всі особливості демонтажу та транспортування люльок.

✅ Чи можна перевозити люльки будівельні у причепі легкового авто?

Для транспортування будівельного обладнання слід використовувати вантажні автомобілі. Це вбереже як сам підйомник та його комплектуючі, так і учасників дорожнього руху.