Сучасні фасадні підйомники надійні та довговічні, але навіть найвитриваліша техніка потребує правильного та регулярного обслуговування. У випадку підвісних платформ своєчасний догляд надзвичайно важливий, адже від цього залежить безпека людей, які працюють на великій висоті.

Щоденне обслуговування будівельних люльок

Фасадні підйомники, що використовуються щодня, потребують регулярного огляду та обслуговування. Для цього перед початком робочої зміни відповідальний фахівець має:

 1. Оглянути уловлювач, очистити його поверхню та відкриті порожнини від бруду, перевірити, чи немає на них іржі;
 2. Здійснити огляд та очищення лебідки;
 3. Перевірити стан робочого та страхувального канатів, видалити іржу та бруд з їхньої поверхні;
 4. Оглянути та проконтролювати стан кожухів, корпусів та інших елементів, необхідних для захисту внутрішніх вузлів від вологи, пилу та сміття;
 5. Перевірити роботу кінцевих вимикачів, механізмів для ручного спуску, кнопок аварійної зупинки;
 6. Оглянути вантажну платформу, перевірити зварні шви та рівень фіксації болтових з’єднань, рівність настилу;
 7. Перевірити та підтягнути затискачі;
 8. Зробити пробний запуск платформи, підняти і спустити її 2-3 рази, переміщуючи щоразу на кілька метрів вище.

Особенности и периодичность обслуживания строительных люлек

Тільки переконавшись у справності всіх деталей та вузлів, плавності ходу та рівному розташуванню корзини, можна приступати до експлуатації будівельної люльки.

З якою періодичністю слід змінювати основні деталі фасадного підйомника?

Щоб уникнути непередбачених ситуацій у невідповідний момент, необхідно серйозно поставитися до технічного обслуговування фасадних підйомників. Будівельні люльки прослужать максимально довго, якщо:

 • міняти масло у коробці під час обслуговування лебідки – вперше ця процедура виконується через 20 днів після введення підйомника в експлуатацію. Наступна заміна проводиться щомісяця;
 • міняти черв’ячне колесо у разі виявлення на ньому слідів сильного зношування – при інтенсивній експлуатації цей елемент підлягає заміні щомісяця;
 • обслуговувати електромагнітне гальмо – якщо знос фрикційного диска всередині нього досяг 10 мм, цю частину потрібно замінити. Робити це рекомендується з періодичністю кожні 2-3 місяці;
 • перевіряти стан уловлювачів та змінювати їх не рідше 1 разу на 2 місяці;
 • обслуговувати блок електроуправління – для цього необхідно розкрити корпус блоку, ретельно очистити його внутрішні порожнини, оглянути реле, підключення, з’єднання та кабелі. Усі ці деталі підлягають заміні кожні 2-3 місяці.

Обслуговування та ремонт будівельної люльки варто довіряти лише кваліфікованим фахівцям, здатним зробити діагностику та замінити всі несправні вузли. Ретельний огляд експертом допоможе виявити зношування інших деталей, які також можуть потребувати заміни.

Будівельні люльки від групи компаній МІД-Сервіс

Справність фасадного підйомника – запорука безпеки всіх пасажирів та багажу на його борту. Експерти групи компаній МІД-Сервіс готові провести обслуговування будівельної люльки, замінивши всі витратні деталі та збірні вузли.

Фахівці МІД-Сервіс використовують для ремонту оригінальні брендові запчастини, що постачаються виробниками обладнання. Наші деталі здатні служити у 2–3 рази довше, демонструючи стійкість до погодних явищ та підвищених навантажень.

МІД-Сервіс постачає на ринок України лише найнадійніші будівельні люльки від найкращих виробників зі світовим ім’ям. Замовивши фасадний підйомник, Ви отримуєте довговічну техніку з великою вантажопідйомністю і здатністю підніматися до верхніх поверхів сучасних будівель.

Поширені запитання

✅ Яка будівельна люлька найнадійніша на ринку?

Серед найкращих моделей виділяється фасадний підйомник ZLP-630. Він досить простий в обслуговуванні, довговічний та ефективний під час роботи на більшій частині об’єктів Києва.

✅ Чому вартість оригінальних запчастин для будівельної люльки вища?

Це пов’язано з якістю матеріалів, що використовуються для виробництва брендових деталей. Такі деталі набагато надійніші за копії і можуть витримувати тривалу інтенсивну експлуатацію.

✅ Який робочий ресурс будівельної люльки?

Сучасні фасадні підйомники здатні служити необмежений час. За умови правильного утримання та обслуговування вони працюватимуть роками.

✅ Скільки часу потрібно на ремонт будівельної люльки?

Якщо несправність потрібно усунути терміново, зателефонуйте нам. Ми надамо кваліфікованого експерта, який виїде до Вас у найкоротший термін. Наш спеціаліст виконає роботи максимально швидко та на найвищому рівні.