Монтаж та демонтаж будівельних люльок на вузьких фасадах – складний та відповідальний процес, який вимагає від операторів люльок та самих робітників високої кваліфікації, а також спеціального обладнання та знання технологій. Далі ми розглянемо основні особливості монтажу та демонтажу люльок на вузьких фасадах.

Для того, щоб люлька будівельна могла справно та ефективно виконувати свої функції навіть на “найвибагливіших” фасадах, важливо планувати та готувати процес роботи заздалегідь:

  • вибирати відповідну люльку та систему кріплення;
  • навчати та готувати робітників;
  • враховувати особливості погодних умов.

Важливо використовувати не тільки якісні агрегати, а й розвивати професіоналізм і навички всієї бригади. Адже саме від цього пункту безпосередньо залежить безпека робітників в подальшому. Компанія MID-SERVICE (Київ) займається продажем та орендою будівельних люльок, а також здійснює професійний шеф-монтаж люльок та проводить навчання з цього процесу.

Що необхідно враховувати при монтажі люльки будівельної

Перше, що потрібно враховувати при монтажі та демонтажі люльок на вузьких фасадах – це доступність будмайданчика. Необхідно мати можливість під’їхати до фасаду на спеціальному транспорті та розмістити обладнання та матеріали. Якщо доступність будмайданчика обмежена, то монтаж та демонтаж люльок може вимагати додаткового часу та зусиль.

Другий важливий аспект – це вибір типу та конфігурації люльки. На вузьких фасадах краще використовувати компактний та легкий будівельний підйомник, за допомогою якого можна буде маневрувати між різними елементами фасаду (ліпнина, колони, балкони, кондиціонери). Також полегшений підйомник дозволить уникнути великого навантаження на фасад будівлі.

Зв’язавшись з нами, Ви можете купити люльку будівельну ZLP-630, яка має складну конструкцію корзини, довжину якої можна регулювати відповідно до вимог та особливостей фасадів та інших майданчиків.

Далі потрібно використовувати спеціальні системи кріплення, які забезпечують надійну фіксацію люльки та зменшують ризик її падіння чи пошкодження фасаду. Ще одним важливим фактором під час роботи з вузькими фасадами є кваліфікація робітників. Перед початком робіт необхідно провести навчання та перевірити знання та навички кожного, хто керуватиме підйомником та працюватиме в ньому. Крім того, необхідно забезпечити операторів спеціальним одягом та засобами захисту, щоб мінімізувати ризики травм та пошкоджень.

Купити будівельний підйомник

Якщо Ви шукаєте будівельний підйомник, який дозволить Вам працювати з фасадами різного розміру та конфігурації, люлька ZLP-630 буде найкращим варіантом. Купити люльку MID-SERVICE або орендувати її на необхідний термін можна онлайн або в телефонному режимі.

Ми доставимо обладнання, а також навчимо Ваших співробітників усім особливостям роботи з фасадною люлькою на будь-якому об’єкті Києва та навіть України.

Поширені запитання

☝️ 1. Чи підходить люлька будівельна ZLP-630 для роботи на вузьких фасадах?

Так. Цей варіант підйомника дозволяє працювати на будь-яких об’єктах.

☝️ 2. Я можу купити підйомник, якщо мій об’єкт знаходиться в іншому місті?

Так звичайно. Ми доставимо Вам агрегат протягом короткого терміну в будь-яку точку України.

☝️ 3. Чи можна замовити у вас послуги монтажу та демонтажу люльки на об’єкті?

Так, наші фахівці нададуть Вам усі необхідні послуги.