Люльки будівельні фасадні використовують у різних галузях: будівництво, машинобудування, суднобудування, виконання ремонтних робіт, монтаж рекламних щитів та інші. Основне завдання даного обладнання – доставка робітників і вантажів до місця призначення, яке знаходиться на великій висоті, а також забезпечення безпеки людей і збереження предметів, що доставляються. Якщо порівнювати з будівельними лісами, люльки будівельні фасадні мають низку переваг. Давайте детальніше розглянемо особливості фасадних підйомників та знайдемо відповідь на питання, де орендувати будівельну фасадну люльку у Києві.

Установка рекламного щита за допомогою фасадного підйомника

Оренда фасадних підйомників для монтажу рекламних щитів є чудовою альтернативою іншим видам обладнання для монтажу. Цей вид підйомного обладнання складається з люльки, що підвішена на сталевих тросах до консолей, які в свою чергу встановлюються на даху будівлі. Підйомник в обов’язковому порядку комплектується електричним мотором, спеціальною системою страховки, що включає загородження і уловлювачі. Крім того, до складу фасадної колиски входять такі компоненти:

 • Каркас металевий.
 • Платформа.
 • Сталеві троси.
 • Електричний щит керування.
 • Двигуни.
 • Замки безпеки.
 • Консольні контрвантажі.
 • Колеса.

Оренда фасадних витягів для демонтажу рекламних щитів дозволяє виконати роботу швидко та якісно із забезпеченням максимальної безпеки для працівників.

Де можна купити чи орендувати люльки фасадні у Києві?

Компанія «Мід-Сервіс» пропонує орендувати будівельну фасадну люльку моделі ZLP 630. Цей тип підйомника по праву визнаний одним із найкращих та безпечних в Україні. Обладнання від китайського концерну, який зараз займає лідируючі позиції як експортер будівельної техніки та обладнання в усьому світі. Наша компанія – офіційний дистриб’ютор фасадних підйомників ZLP 630. Тому ми маємо оптимальні ціни на товар, а також всі види комплектуючих до нього. Якщо вам потрібна установка рекламного щита або демонтаж рекламних щитів, то оренда люльки – ідеальний варіант.

Устаткування має низку переваг, які варто розглянути докладніше:

 • Висока вантажопідйомність (до 630 кг).
 • Здатність піднімати вантажі на висоту до 150 метрів.
 • Компактні габарити та здатність складатися блоками як конструктор.
 • Висока швидкість руху вгору та вниз (приблизно 9,5 метрів/хв.).

За рахунок усіх цих переваг оренда фасадних витягів для демонтажу рекламних щитів стає дуже вигідною інвестицією. Окремо слід зазначити, що при експлуатації люльки забезпечується максимальна безпека людей, що знаходяться в ній, так як конструкція оснащується міцними тросами та системою уловлювачів. Управління підйомником також дуже просте, складається з переносного пульта управління. Люлька має невеликі габарити, тому легко складається і розкладається, забезпечуючи швидку та просту доставку на місце проведення робіт.

Чому краще купити будівельну люльку ZLP 630 в компанії «Мід-Сервіс»?

Все просто. «Мід-Сервіс» пропонує найкращі умови співпраці. Люльки ZLP 630 поставляються безпосередньо від виробника, тому мають доступну вартість. Пропонуємо можливість як оренди, так і покупки підйомників. Усі без винятку люльки відповідають найвищим стандартам якості та проходять регулярні техогляди. Більш детальну інформацію про умови співпраці ви можете дізнатись на сторінці “Оренда будівельної люльки”.

Поширені запитання

Скільки коштує оренда фасадних витягів для монтажу рекламних щитів?

Вартість оренди залежить від багатьох факторів і розраховується індивідуально. Термін оренди починається наступного дня після підвезення обладнання на об’єкт.

Чи є доставка фасадних витягів на об’єкт замовника?

Так, компанія «Мід-Сервіс» реалізує доставку на об’єкт, а також надає послугу шеф-монтаж люльки.

На який термін можна орендувати фасадну люльку?

Термін оренди не обмежений. Ви можете орендувати люльку на будь-який необхідний для реалізації ваших цілей термін.