Очищення фасаду та інші фасадні роботи на об’єктах традиційно виконувалися за допомогою будівельних риштувань. Однак цей вид обладнання втратив свою ефективність, оскільки сучасні висотні будинки вимагають використання продуктивнішої техніки. Ефективне та швидке очищення цегляного фасаду багатоповерхових будівель від старої фарби здійснюється за допомогою люльки будівельної. Цей спосіб виявляється менш трудомістким і фінансово витратним, дозволяє виконати завдання в стислий термін. Чищення фасадів будівель за допомогою підйомника дає змогу не лише прискорити роботи, а й підвищити їхню безпеку.

Люлька ZLP 630 – нескладне обладнання, яке оснащується всіма необхідними механізмами для виконання робіт. Проте експлуатація цього устаткування виконуються на висоті, тому до їх виконання допускаються лише спеціально навчені працівники.

Переваги очищення цегляного фасаду багатоповерхових будівель від старої штукатурки за допомогою люльки будівельної

Очищення цегляного фасаду багатоповерхових будівель від старої штукатурки за допомогою будівельної люльки має низку вагомих переваг у порівнянні з будівельними лісами, наприклад. Серед іншого слід зазначити такі плюси:

  • Можливість одночасного підйому вантажів і людей до місця виконання робіт: це забезпечує високу швидкість оздоблення фасаду.
  • Підвищена вантажопідйомність: люлька здатна піднімати вантажі до 630 кг.
  • Висота підйому складає до 150 метрів.
  • Підйомник має надійну сталеву конструкцію та систему безпеки.
  • Кошик підйомника у складних моделях може подовжуватися до 6 метрів.

Вигідна оренда будівельної люльки для очищення фасадів багатоповерхових будівель від старої фарби

На сьогоднішній день оренда будівельної люльки для очищення фасадів багатоповерхових будівель від старої фарби – досить популярна послуга. Наприклад, компанія MID-SERVICE пропонує як купити будівельну люльку, так і взяти в оренду. Придбання підйомника виправдано у випадку з будівельними компаніями, які мають постійні обсяги робіт. Оренда – це хороший варіант для бригад фасадників, яким потрібне обладнання для реалізації одного або декількох проєктів.

Наприклад, підходить оренда будівельної люльки для очищення фасадів багатоповерхових будівель від старої штукатурки, фарби, виконання дрібного ремонту та інших видів робіт. Оптимальною моделлю підйомників, що використовуються для цих цілей, вважається люлька ZLP 630. У стандартну комплектацію цієї моделі входять троси, підйоми та консолі з регулюванням вильоту. Якщо говорити про те, наскільки вигідна будівельна люлька в оренду, то термін окупності зазвичай становить 1-1,5 років при постійному завантаженні, тоді як рентний платіж цілком по кишені навіть для побутових користувачів.

Можна купити будівельну люльку, проте це вимагатиме додаткових інвестицій, оскільки обслуговування такого обладнання обходиться недешево. Оренда – відмінний варіант для тих, хто поки що не готовий інвестувати у власне обладнання.

Очищення цегляного фасаду багатоповерхових будівель від старої фарби за допомогою люльки будівельної: де замовити підйомник

Коли потрібно очищення фасаду від старої фарби та штукатурки, виникає необхідність пошуку компанії, де можна замовити будівельні люльки для цих цілей. Слід зазначити, що у Києві будівельна люлька в оренду здається низкою фірм. Згідно з відгуками, найбільш вигідною є пропозиція оренди люльок від компанії MID-SERVICE. Вона успішно працює з великими та дрібними замовниками, роблячи співпрацю ще ефективнішою та зручнішою.

Очищення цегляного фасаду багатоповерхових будівель від старої фарби за допомогою люльки будівельної ZLP 630

Компанія пропонує оренду люльки моделі ZLP 630. Очищення цегляного фасаду багатоповерхових будівель від старої штукатурки за допомогою будівельної люльки стане ще простіше й швидше. Довжина люльки становить 6 метрів, з її допомогою вдається виконувати роботи одразу кільком висотникам. Вантажопідйомність люльки складає 630 кілограмів, що дає можливість піднімати великогабаритні вантажі та людей на висоту до 150 метрів.

Очищення фасаду від старої штукатурки та фарби буде виконано в максимально стислі терміни та недорого. Адже оренда підйомника в Києві в компанії «Мід Сервіс» коштує небагато.

Прокат будівельних люльок здійснюється за певними правилами:

  • Потрібна модель бронюється за кілька днів. Уточнити наявність люльки ви можете у менеджера компанії.
  • Оренда люльки здійснюється за попередньою оплатою.

Перед тим, як замовник забере обладнання, з ним обов’язково проводиться інструктаж. Також є можливість доставки будівельної люльки на об’єкт до замовника. Це обговорюється окремо. Детальніше про умови оренди можна дізнатися на https://lulka.com.ua/.

Поширені запитання:

Який підйомник підходить для очищення фасадів будівель?

Для цих цілей ідеально підходить фасадний підйомник ZLP 630.

Як здійснюється очищення будівель за допомогою фасадного підйомника?

Підйомник допомагає підняти вантажі та працівників до місця проведення робіт. Доступна висота підйому складає 150 метрів.

Де орендувати підйомник у Києві (Україна)?

Вигідно орендувати підйомник ви можете у Києві в компанії «Мід Сервіс». Ми знаходимося на вулиці Медова 5.