Проведення висотних робіт у Києві чи будь-якому іншому місті вимагає забезпечення цілої низки заходів безпеки. До подібних робіт належать монтаж та демонтаж складних металевих конструкцій, оскільки робітникам доводиться застосовувати різний електроінструмент, у тому числі:

 • Відрізні машини;
 • Зварювальні апарати;
 • Заклепувальні інструменти;
 • Шліфувальні машинки;
 • Гайковери.

Висотні роботи мають на увазі надання працівникам максимальної свободи дій, а отже, слід потурбуватися про те, щоб вони могли комфортно й безпечно розміщуватися. Найкращим рішенням стане використовувати широку будівельну люльку, розміри платформи якої дадуть змогу повноцінно працювати на висоті.

При використанні люльки спрощується складання металоконструкцій, при цьому робітники зможуть узяти із собою все необхідне для роботи.

Якщо йдеться і про виконання будь-яких разових робіт, купувати для цього дорогий електричний підйомник навряд чи є доцільним. Вигіднішим рішенням стане оренда будівельної люльки для монтажу металоконструкцій на висоті.

Переваги такого рішення очевидні:

 • Можна підібрати найкращу люльку для вирішення конкретного завдання;
 • Немає необхідності витрачати надмірні кошти на купівлю обладнання, яке потрібно не так часто;
 • Вартість оренди непорівнянна із ціною нової або навіть б/в люльки;
 • Ви не несете витрати, пов’язані з необхідністю зберігання підйомника.

Вибрана люлька може бути доставлена безпосередньо до місця виконання робіт. На практиці це означає, що замовник позбавлений проблем, пов’язаних із транспортуванням пристрою.

Як здійснюється монтаж будівель із металоконструкцій за допомогою люльки будівельної

Останнім часом найбільшої популярності набув спосіб зведення споруд та будівель каркасним способом. Насамперед проводиться установка металевих конструкцій, що формують каркас, який потім зміцнюють бетоном, отримуючи несучу частину. Наступний етап — зведення зовнішніх та внутрішніх стін, для чого використовують цеглу чи інші будівельні матеріали.

Встановлення металоконструкцій на висоті за допомогою люльки будівельної значно спрощується, оскільки працівники без проблем зможуть працювати інструментами, необхідними для збирання металевого каркасу, у тому числі здійснювати різання та з’єднання армуючих прутів.

Зазначимо й інші переваги від використання будівельного підйомника-люльки:

 • Можна піднімати запас арматури, не використовуючи додаткового підйомного обладнання;
 • Немає необхідності використовувати довгі кабелі, оскільки можна розмістити зварювальний апарат безпосередньо на платформі люльки;
 • Робочий зможе відкласти інструмент, який поки що не потрібен, не залишаючи його підвішеним;
 • Широка платформа дає змогу розміститися в положенні для відпочинку;
 • Достатній запас простору полегшує виконання робіт, що потребують розмаху (забивання кріплення, робота з довгим інструментом).

Не варто забувати, що монтаж металоконструкцій на висоті потребує особливої уваги, оскільки будь-якої миті виникає ризик падіння. Перебуваючи на будівельній люльці, робітник надійно захищений від будь-яких ризиків.

Складання металевих конструкцій на висоті за допомогою люльки будівельної

Одним з основних видів висотних робіт є складання металоконструкцій. Як показує практика, працюючи в колисці, робітники без проблем зможуть виконати будь-які складальні операції, не зазнаючи жодних труднощів при цьому. Такий підхід є кращим, порівняно з використанням підвісів, оскільки забезпечується високий рівень безпеки й комфорту. Складання металевих конструкцій на висоті за допомогою люльки будівельної може мати на увазі одночасно й доставку окремих елементів і будівельних модулів. При цьому слід враховувати показник вантажопідйомності люльки, щоб уникнути перевантаження.

У такий же спосіб підбирають люльку необхідної вантажопідйомності в разі, якщо проводиться демонтаж металоконструкцій на висоті.

Установка металоконструкцій на висоті за допомогою люльки будівельної

Ще один варіант будівельних робіт, для яких має сенс купити будівельну люльку або взяти її в оренду — збирання металоконструкцій, що складаються з окремих окремих елементів. У такому разі самі модулі піднімають висотним будівельним краном, а робітники, перебуваючи в підвішеній люльці, займаються безпосередньо монтажними роботами, працюючи з кріпленням.

Аналогічно здійснюють демонтаж металевих конструкцій — після відокремлення будівельних блоків їх опускають краном, звільняючи подальший фронт роботи.

Особливості зведення металоконструкцій на висоті з допомогою люльки будівельної

Якщо основним різновидом діяльності вашої компанії є монтаж/демонтаж металоконструкцій, то найкращим рішенням стане купити будівельну люльку універсального типу. При цьому слід враховувати низку особливостей, властивих цьому класу обладнання:

 1. Максимальна висота підйому — залежить від довжини підйомних тросів, що має відповідати висоті об’єкта, що зводиться;
 2. Розмір платформи — довга люлька дає змогу розширити фронт роботи, при цьому довжину слід підбирати таким чином, щоб уникнути небажаного перекосу;
 3. Вантажопідйомність — визначає максимально допустиме навантаження на підйомні троси та саму платформу;
 4. Комплектація — незважаючи на простоту конструкції, люлька може бути доповнена різними корисними опціями:
  • Нековзне покриття платформи;
  • Відкидні борти;
  • Поруччя на бортах;
  • Інструментальні ящики та полиці;
  • Захисний бортик по периметру (запобігає падінню інструментів);
  • Панель керування для дистанційного опускання або підйому.
 5. Швидкість підйому залежить від передавального числа вбудованих підйомників;
 6. Вага конструкції — надто важка платформа буде створювати надмірне навантаження, тоді як надмірно легка може виявитися нестабільною.

Зведення металоконструкцій на висоті за допомогою люльки будівельної вимагає попередньої установки несучих конструкцій для неї — використовують спеціальні стійки, для врівноваження яких знадобляться контрвантаж відповідної ваги.

Поширені запитання:

Де можна замовити люльку, щоб виконувати демонтажні роботи металоконструкцій?

Є багато компаній, що надають будівельне обладнання в оренду. Так, наприклад, можна скористатися послугами компанії Мід-Сервіс.

Яку модель люльки вибрати для демонтажу?

Якщо вам необхідна будівельна люлька в оренду, рекомендуємо звернути увагу на лінійку моделей бренду ZLP — підйомні пристрої цього виробника найкраще підходять для монтажних та демонтажних робіт.

Де можлива оренда будівельної люльки для демонтажу металоконструкцій на висоті?

Може бути взята будівельна люлька в оренду в Києві чи в будь-якому населеному пункті Київської області. Також на сайті компанії «Мід-Сервіс» ви можете придбати підйомне обладнання з доставкою в будь-який регіон України.