Здивувати покупців нерухомості надійністю, довговічністю чи гарною звукоізоляцією будинку сьогодні стає дедалі складніше. Через це багато забудовників вважають за краще втілювати в життя незвичайні архітектурні ідеї, що дозволяють звести будівлю оригінальних форм, що привертають увагу. Зробити облицювання складного фасаду можна лише за допомогою нетрадиційних будівельних люльок.

Види нестандартних підйомників

Сучасний ринок готовий уявити величезну різноманітність підйомників, які вважаються універсальними. Тим не менш, при роботі в важкодоступних місцях прямокутна платформа може виявитися неефективною. Вирішити проблему допоможе нетрадиційна будівельна люлька. Багато компаній України пропонують клієнтам такі підйомники:

 • круглі – платформи цього типу використовуються вкрай рідко, проте саме вони дозволяють будівельникам з комфортом працювати над нестандартними округлими фасадами. Нестандартний фасадний підйомник круглої форми призначений для обробки колон і висоток з круглою відкритою внутрішньою територією. Таких багатоповерхівок досить багато у Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах країни. До недоліків цього підйомника можна віднести розміри його майданчика. Як правило, вони підігнані під один конкретний об’єкт, через що використання підйомника при оздобленні іншої будівлі здатне перетворити роботу будівельників на муку. Окремий вид таких підйомників – заокруглена будівельна люлька. Вона більш універсальна, проте також використовується дуже рідко;
 • Нестандартный фасадный подъемник-min

 • кутові – знайшли широке застосування при облицювання будівель з гострими кутами. Кутова будівельна люлька в подібному виконанні дозволяє дістатися двох суміжних фасадів багатоповерхової будівлі. Знайти такого роду підйомник в Україні досить складно, тому багато забудовників беруть в оренду 2 платформи ZLP 630 і поєднують їх. У такому разі вартість обладнання стає набагато нижчою;
 • Угловая строительная люлька

 • двоповерхові – використовуються, коли будівельникам потрібно підняти та закріпити на фасаді облицювальні матеріали великої площі. Нестандартний фасадний підйомник цього типу доцільно використовувати при зведенні об’єктів преміум-класу.

Будь-яка будівельна люлька нестандартної форми розрахована на роботу в тих чи інших експлуатаційних умовах. Про це потрібно пам’ятати і не використовувати підйомник там, де його функціональність та безпеку будівельників буде знижено.

Нетрадиційні фасадні підйомники в компанії «МІД-Сервіс»

Сучасний будівельний ринок активно розвивається. Компанії України успішно переймають ідеї іноземних забудовників та реалізують їх, використовуючи нестандартні підвісні платформи.

Компанія “МІД-Сервіс” готова запропонувати нетрадиційне обладнання всім своїм клієнтам. Кожна будівельна люлька, що є в наявності, відповідає високим міжнародним стандартам якості та безпеки. Представлені для купівлі та оренди підйомники проходять своєчасне обслуговування та тестуються на предмет справності.

подъемники в компании «Мид-Сервис»

Вирішивши замовити підйомник нестандартної форми в ТОВ «МІД-Сервіс», кожен клієнт отримує:

 • безкоштовні консультації щодо вибору обладнання;
 • виїзд та огляд будівельного об’єкта спеціалістом компанії;
 • допомога у доставці, монтажі та підключенні обладнання;
 • докладний інструктаж будівельної бригади;
 • рекомендації щодо обслуговування техніки;
 • найнижчі ціни на ринку.

Будівельна люлька від компанії “МІД-Сервіс” – це запорука безпеки та комфорту бригади. У цьому вже встигли переконатися сотні забудовників із Києва та інших міст України.

Поширені запитання

✅ Чи можна підйомник ZLP 630 зробити одномісним?

Так, люлька “ZLP 630” – секційна, вона складається з 3-х частин. За необхідності її можна зробити одномісною, якщо будівельні роботи проводитимуться за умов дефіциту простору.

✅ Як правильно закріпити підйомник на нестандартному фасаді?

Варіант закріплення консолі підйомника на даху або іншій опорі щоразу індивідуальний. Метод фіксації може підібрати спеціаліст “MID-SERVICE” на Вашому будівельному об’єкті.

✅ Чи складно змінити конструкцію люльки «ZLP 630» самотужки?

Для цього потрібно пройти інструктаж від майстра нашої компанії (шефмонтаж). У більшості випадків, ми все ж таки рекомендуємо довіряти зміну конструкції підйомника професіоналам. Це гарантує Вам безпечну експлуатацію.

✅ Чи може нестандартна люлька забезпечити безпеку на великій висоті?

Так, нестандартна конструкція люльки також підвішується на сталевих тросах та оснащена системою уловлювачів для страховки.

✅ Чи відрізняється обслуговування нестандартних люльок?

Ні, всі деталі секційної люльки ZLP 630 однакові незалежно від варіанту конструкції. Обслуговування виконується згідно з офіційною інструкцією з експлуатації та технічним паспортом.