Світлодіодні медіафасади є яскравим і стильним елементом, який може виконувати не тільки рекламні та інформаційні функції. Це чудове рішення, щоб перетворити старі фасади будівель або навпаки підкреслити їхню старовинну архітектуру. Величезні світлодіодні фасади, LED-екрани роблять будинок яскравим та помітним, підвищуючи його респектабельність. Від того, наскільки правильно виготовлений та встановлений медіафасад, залежить його довговічність та функціональність. Тому встановлення світлодіодних медіафасадів за допомогою будівельної люльки стане правильним вибором.

Адже неправильний монтаж може призвести до псування навіть оригінального і креативного дизайнерського рішення. Тому так важливо, щоб встановлення та обслуговування фасадів реалізовувалося професіоналами своєї справи.

Ви можете замовити послуги світлодіодних медіафасадів за допомогою люльки будівельної ZLP 630. Компанія «MID-SERVICE» з радістю надасть обладнання для цих цілей. Це вдосконалена техніка, яка дозволяє виконувати роботи на великій висоті. Підвісна конструкція закріплюється на даху за допомогою сталевих вузлів та бетонних противаг. Наша компанія забезпечує надання якісних будівельних люльок, що мають надійну систему управління та безпеки. Ви можете орендувати будівельну люльку за доступною ціною.

Обслуговування світлодіодних екранів за допомогою люльки будівельної ZLP 630: особливості підйомного механізму

Обслуговування світлодіодних екранів із люлькою ZLP 630 – легко та безпечно. Адже це надійна сталева конструкція, яка дозволяє піднімати людей та різні вантажі на висоту до 150 метрів.

До складу конструкції входять такі елементи:

 •   Зварний каркас.
 •   Підйомний механізм у вигляді двох лебідок із кріпленням на торці люльки.
 •   Електрошафа, обмежувачі висоти.
 •   Гальмівні пристрої (колодкове і дискове гальмо).
 •   Ловитель.
 •   Поруччя для забезпечення захисту людей.

Підлога люльки покрита сталевим рифленим листом, що забезпечує максимальне зчеплення та запобігає травмам.

Цей вид люльки в Україні вважається найбезпечнішим. Даний тип обладнання має підвищену вантажопідйомність і може легко прийняти 300 кг ваги. У той час, як моделі попереднього покоління такої можливості не мали. Також ця модель має більш високу швидкість підйому.

Установка світлодіодних екранів за допомогою люльки ZLP 630: переваги використання

Установка світлодіодних екранів за допомогою будівельної люльки ZLP 630 має багато переваг. Серед іншого слід зазначити такі:

 •   Висота підйому.
 •   Легкий, швидкий монтаж та демонтаж.
 •   Тривалий термін експлуатації (10-12 років і більше при складському зберіганні обладнання).
 •   Надійна система безпеки експлуатації (захист від перепадів електричної напруги, трос із нержавіючої сталі).

З огляду на наявність такої кількості переваг стає актуальною купівля будівельних люльок. Окрім того, можна орендувати будівельну люльку ZLP 630.

Де купити будівельну люльку у Києві?

Як уже було зазначено, оренда та купівля будівельних люльок ZLP 630 – вигідно та надійно. Компанія MID-SERVICE пропонує оптимальні умови оренди. У нас вигідно, бо:

 •   Гарантуємо якість продуктів (люльки ZLP 630).
 •   Більше 20 років досвіду роботи.
 •   Кращий сервіс та доставка.
 •   Оптові ціни від виробника.

Ще однією перевагою є наявність нестандартних будівельних люльок. Люльки можуть бути збудовані в ряд або розташовані під кутом, що значно полегшує завдання встановлення світлодіодних екранів навіть у найскладніших місцях. Докладніше з умовами оренди можна ознайомитись на головній сторінці сайту.

Поширені запитання

Скільки коштує орендувати люльку?

Компанія «MID-SERVICE» пропонує найвигідніші умови оренди. Вартість оренди люльки ZLP 630 розраховується індивідуально та становить – від 4999 грн.

Чи можна придбати будівельну люльку?

Так, компанія «MID-SERVICE» реалізує як вигідну оренду, так і продаж будівельних трубок.

Чи забезпечується доставка будівельних люльок на об’єкт?

Так, ми доставляємо будівельні люльки на об’єкт. Більш детальну інформацію про ціни на доставку ви можете дізнатись на нашому сайті.