Оздоблення фасаду – завершальний етап будівництва будь-якої висотної будівлі, але сучасний фасад вимагає також регулярного обслуговування, ремонту та реставрації. Для цих цілей застосовується різне обладнання та залучаються фахівці багатьох областей. Вартість обслуговування безпосередньо залежить від попередньої підготовки власника будівлі до робіт, докладного розрахунку всіх витрат на техніку та персонал, а також організації, яка надаватиме ці послуги. Компанія «MID SERVICE» вже понад 20 років бере активну участь у будівництві та обслуговуванні фасадів будівель у Києві, Київській області та інших регіонах України. Ми пропонуємо високоякісну техніку для всіх видів фасадних робіт за оптовими цінами, а також надаємо послуги з ремонту та обслуговування придбаної техніки.

Які види робіт виконуються на фасаді?

Будівництво та обслуговування фасаду – багатоетапний процес, він включає різні види робіт, наприклад:

 • Штукатурка;
 • Фарбування;
 • Утеплення;
 • Встановлення віконних систем;
 • Монтаж освітлення, електричної мережі;
 • Реставрація;
 • Мийка вікон;
 • Окраса гірляндами;
 • Прибирання льоду, снігу, бурульок та багато іншого.

Щоб виконати все це, можна використовувати автономні конструкції або мобільне обладнання.

Які варіанти обладнання для обслуговування фасаду?

Будівельні ліса – тимчасова споруда, яка встановлюється вздовж фасаду, і є опорою під час руху будівельників. За допомогою будівельних риштувань можна виконувати практично будь-які фасадні роботи, вони відносно недорогі та прості у складанні. До мінусів лісів можна віднести:

 • Тривалий монтаж/демонтаж;
 • Труднощі при транспортуванні;
 • Неможливість використання у вузькому просторі;
 • Відсутність адекватної системи безпеки;
 • Велике фізичне навантаження на робітників;
 • Обмежену висоту конструкції.

Будівельний альпінізм – метод виконання фасадних робіт, при якому будівельників підвішують спеціальними тросами страхування на даху будівлі. Даний варіант підходить для обмеженого списку фасадних робіт (наприклад, монтувати вікна таким чином неможливо), безпека та швидкість обслуговування фасаду – найнижчі серед інших аналогів.

Фасадний підйомник з люлькою – на сьогоднішній день, найефективніше обладнання для обслуговування фасадів висотних будівель. З його допомогою можна виконувати будь-які види роботи, у тому числі, пов’язані з переміщенням важких вантажів і підключенням електроінструменту. Люлька дозволяє швидко та безпечно переміщати робітників вздовж фасаду на висоту до 100 м.

Висновок – за ефективністю та економічними витратами фасадний підйомник з люлькою є найкращим рішенням для обслуговування фасаду як сучасних, так і старіших висотних будівель, він дозволяє помітно прискорити роботу та скоротити витрати на наймання додаткового персоналу.

люльки бренда «ZLP»

Купівля та оренда будівельного підйомника з люлькою «ZLP 630»

«MID-SERVICE» пропонує люльки бренду «ZLP», який уже багато років є лідером у сфері підвісного будівельного обладнання в Україні та далеко за її межами. У нашому розпорядженні сотні підйомників, які Ви можете купити чи отримати в оренду на будь-який термін за вигідною ціною.

До покупки доступні оцинковані та пофарбовані люльки «ZLP 630», актуальні ціни на які завжди доступні в каталозі на нашому сайті. Пофарбована ​​люлька – більш класичний варіант, який використовують у більшості випадків. Оцинкований фасадний підйомник розрахований для робіт у більш агресивних умовах, він значно менше схильний до корозії і стійкий до механічних пошкоджень, а також вимагає менших витрат на обслуговування та ремонт.

Орендувати люльку можна терміном від 1 місяця, за приємною ціною – 4999 грн. У період оренди діє гарантія на всі деталі підйомника, Ви також маєте доступ до сервісного обслуговування, і можете викликати майстра «MID-SERVICE» у будь-який момент.

Наші переваги:

 1. Прямі поставки підвісного обладнання ціна від виробника;
 2. Працюємо офіційно – за договором;
 3. Гарантія на куплену техніку – 2 роки, на орендовану – безстрокова;
 4. Швидка та недорога доставка обладнання;
 5. Безкоштовний шефмонтаж підйомника «ZLP 630»;
 6. Навчання персоналу будмайданчика;
 7. Екстрений виклик механіка у будь-яку точку Києва.

Замовити будівельний підйомник з люлькою Ви можете, залишивши заявку на зворотний дзвінок менеджера на нашому сайті, або зв’язавшись із нами самостійно за вказаним телефоном.

Поширені запитання

✅ Скільки людей можуть одночасно працювати у будівельній люльці «ZLP 630»?

Вантажопідйомність люльки “ZLP 630” – 630 кг, відповідно, техніка розрахована для одночасної роботи 5-6 будівельників. Перевищувати гранично допустиме навантаження на троси заборонено.

✅ Як розрахувати оптимальну кількість люльок для обслуговування фасаду?

Все залежить від встановлених термінів здачі проекту, ширини та висоти фасаду, а також виду виконуваних робіт. Щоб розрахувати потрібну кількість люльок для Вашого проекту, зверніться до менеджера MID-SERVICE за консультацією.

✅ Чи можна використовувати люльки на нестандартних фасадах?

Так, секційна розбірна конструкція люльки дозволяє змінити її довжину, а також зробити кутову колрзину, що дозволить Вам проводити фасадні роботи на будівлях нестандартної конструкції.

✅ Чи можна для ремонту підйомника використовувати неоригінальні деталі?

Ні, використання підробок для обслуговування та ремонту ZLP 630 та інших підйомників – це загроза аварії на будівельному майданчику, а значить і ризик для життя робітників.

✅ Що вигідніше – купити люльку чи взяти в оренду?

Купівля люльки вигідна в довгостроковій перспективі, цей варіант підійде для компаній, які регулярно використовують люльку. Для одноразового виконання фасадних робіт краще орендувати підйомник на потрібний період.