Будівельні люльки набули широкого поширення завдяки зручності використання, надійності, безпеки та ряду інших переваг, які забудовник отримує при покупці. Після того, як Ви купили або взяли в оренду фасадний підйомник, його необхідно встановити відповідно до стандартів експлуатації. Далеко не всі володіють цими навичками, до того ж для транспортування будівельного підйомника необхідний додатковий вантажний транспорт.

Ціна монтажу/демонтажу будівельної люльки у Києві починається від 5500 грн. Ціна залежить від наявності додаткового обладнання на об’єкті: крана, ліфта та інше. Компанія «MID-SERVICE» підготувала спеціальну вигідну пропозицію, щоб знизити витрати клієнта та створити оптимальні умови для постійної співпраці, про яку написано нижче. Бажаєте купити будівельну люльку для підвищення продуктивності будівельних робіт? Зверніться до нас вже сьогодні та отримайте приємний бонус.

Шеф-монтаж люльки

Шеф-монтаж будівельної люльки

Наша спеціальна безкоштовна послуга – шеф-монтаж/демонтаж фасадних люльок (майстер протягом години безкоштовно пропрацює на Вашому об’єкті, додатковий час оплачується згідно з прайс-листом). Ми навчимо Вашу бригаду як правильно монтувати будівельну люльку та ознайомимо з правилами техніки безпеки під час виконання висотних робіт. Пропозиція є актуальною тільки для клієнтів «MID-SERVICE».

Клієнтам, які взяли в оренду обладнання в інших компаніях, ми також можемо запропонувати послугу шеф-монтажу на платній основі. Актуальні ціни необхідно дізнаватися у співробітників компанії.

Як оформити заявку на монтаж/демонтаж?

Після купівлі або оренди будівельної люльки Ви повинні повідомити спеціаліста «MID-SERVICE» адресу та час монтажу будівельної люльки. Ваша заявка надходить у обробку, і ми підписуємо двосторонній договір.

Після закінчення будівельних робіт на об’єкті ми можемо здійснити демонтаж підйомника. Для цього також необхідно виконати низку простих дій:

 • Залишіть заявку на демонтаж будівельної люльки не пізніше ніж за 3 дні до необхідної дати;
 • Повідомте про необхідність вантажного автомобіля;
 • Погодьте час транспортування;
 • Очистіть будівельну люльку від зайвого сміття.

Шеф-монтаж строительной люльки

Наш механік перевірить цілісність та технічну справність орендованого будівельного підйомника. Якщо все відповідає нормі, підписуємо акт передачі устаткування.
Вартість транспортування будівельного підйомника та деяких інших послуг ви можете уточнити за телефоном або в нашому офісі.

Будівельні люльки у Києві

Компанія «MID-SERVICE» надає можливість купити чи орендувати будівельну люльку у Києві за доступною ціною. Будівельні люльки «ZLP» відрізняються високою якістю матеріалів та надійністю збірки.

Широкий функціонал будівельної люльки дозволяє виконувати:

 • Оздоблення та утеплення фасадів будівлі;
 • Встановлення віконних систем;
 • Проведення електромереж;
 • Монтаж освітлення;
 • Ремонт будь-яких будівельних споруд;
 • Транспортування людей, інструментів, будівельних матеріалів.

Дізнатися більше про можливості та переваги будівельних люльок «ZLP» можна у відповідному розділі на сайті або по телефону. Ми завжди раді співпраці з новими партнерами.

Чому обирають нас?

 1. “MID-SERVICE” – офіційний імпортер будівельних люльок “ZLP” в Україні;
 2. Понад 20 років досвіду у будівельному бізнесі;
 3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 4. Надаємо якісний сервіс та технічне обслуговування;
 5. Консультуємо з будь-якого питання 24/7;
 6. Даруємо безліч приємних бонусів;
 7. Здійснюємо гарантійний ремонт люльок на Вашому об’єкті або на нашій базі;
 8. Забезпечуємо додатковими деталями, розхідниками, запчастинами;
 9. Можемо допомогти з вибором та придбанням іншого будівельного обладнання, щоб повністю укомплектувати бригаду.

Додаткові питання та Ваші пропозиції можна озвучити в телефонному режимі у будь-який зручний час нашому спеціалісту з будівельних люльок.

Поширені запитання

✅ З якою метою використовуються будівельні люльки?

Фасадні підйомники незамінні для здійснення робіт на великій висоті. Вони широко задіяні у будівництві, ремонті та реставрації фасадів будівель, монтажі електрообладнання та комунікацій.

✅ Де замовити послугу шеф-монтажу підвісної платформи?

Компанія MID-SERVICE здійснить встановлення будівельної люльки відповідно до всіх норм та стандартів безпеки. Наші експерти виконають весь спектр робіт у найкоротші терміни.

✅ Чи можна замовити шеф-монтаж люльки, орендованої в іншій компанії?

Наші фахівці зроблять установку фасадного підйомника, взятого напрокат у іншого постачальника. Вартість послуги Ви можете дізнатись у наших консультантів.

✅ Які роботи виконуються у процесі шеф-монтажу?

До переліку послуг входить складання обладнання, перевірка цілісності всіх його вузлів та пробний запуск. Наші експерти швидко визначать, чи є несправності у конструкції підйомника.

✅ Чи можна замовити доставку фасадного підйомника на об’єкт?

Наша компанія надає допомогу у транспортуванні будівельних люльок на Ваше будівництво. Повідомте необхідність доставки в момент оформлення замовлення і ми перевеземо платформу.