З розвитком інфраструктури міст та розширенням можливостей люди почали активно переїжджати до мегаполісів. Зі збільшенням потоку населення збільшилася потреба у будівництві багатоквартирних висотних будинків.

Також при будівництві багатоповерхівок завжди включені і фасадно-оздоблювальні роботи:

 

  • оздоблення фасадів, включаючи фарбування;
  • зовнішнє утеплення, проведення вентиляції, встановлення витяжок та кондиціонерів;
  • скління вікон та балконів.

 

Для цих процесів ідеально підходить будівельна люлька – безпечна та ефективна. Вона допомагає фахівцям швидше виконувати свою роботу на висоті із мінімальними витратами.

 

Як відбувається встановлення вентильованих фасадів за допомогою фасадного підйомника

 

Установку навісних фасадів проводят із облицювальними панелями з різних матеріалів: керамограніт, фіброцемент, сланець, камінь.

Але технологія виконання робіт – ідентична для всіх типів обробки:

 

  1. Підготовчий етап.

 

Монтаж каркаса вентильованого фасаду починається із заготівлі всіх необхідних деталей конструкції. На майданчику потрібно виділити місце для зберігання матеріалів. Також необхідно перевірити готовність технічного забезпечення, включаючи працездатність будівельної люльки .Плюс захистити небезпечну зону і завжди дотримуватися безпечної відстані для робітників – не менше трьох метрів від стіни.

 

  1. Розмітка точок для кріплення каркасу.

 

До того, як проводити монтаж навісного вентильованого фасаду, потрібно зробити точну розмітку, куди будуть кріпитися конструкції на спеціальних кронштейнах. Дуже важливий етап – зробити правильні виміри, щоб потім не було проміжків і щілин між панелями.

 

  1. Вентильовані фасади: монтаж.

 

На цьому етапі робляться основні роботи. Монтаж НВФ робиться на підсистеми у вигляді каркаса. Каркас – найчастіше це металева конструкція. Вони надійні та стійкі. Також якщо робиться монтаж вентильованого фасаду з утепленням, то спочатку йде теплоізоляційний матеріал, а потім на нього кріплять каркас на кронштейни. І наприкінці проводиться зовнішнє облицювання стін.

 

Для того, щоб якісно зробити цю роботу, потрібна будівельна люлька. Монтаж навісних фасадних систем за допомогою фасадного підйомника – один із найбюджетніших та найшвидших способів виконання фасадо-оздоблювальних робіт. Особливо актуально для міст, де й так небагато місця для розміщення техніки, інструментів та заготівельних матеріалів.

 

Монтаж навісних вентильованих фасадів за допомогою фасадного витягу: яку люльку обрати

 

Монтаж вентильованого фасаду за допомогою фасадного підйомнику вимагає не тільки хороших фахівців, але й якісного технічного забезпечення та матеріалів.Оскільки монтаж навісних фасадних систем за допомогою фасадного підйомнику – це тривалий процес на висоті за будь-яких погодних умов, то при виборі будівельної люльки необхідно звернути увагу на:

 

  • вантажопідйомність люльки: кілька робітників має поміщатися плюс усі необхідні комплектуючі та матеріали.
  • швидкість підйому – від цього показника залежить тривалість виконання робіт. Чим мобільніша люлька, тим швидше буде зроблено роботу.
  • довжина робочої платформи. Монтаж вентильованих фасадів – однотипна робота, тому ефективніше за один підйом захопити максимально багато робочого простору. Це заощаджує час на пересування люльки по периметру будівлі.
  • забезпечення безпеки фахівців: люлька повинна мати досить високу огорожу, але не обмежувати робочий процес. Будівельна люлька має фіксацію страхувального тросу, електромагнітне гальмо – у разі відключення електроживлення підйомник зупиняється та утримує робочу платформу.

 

Оренда фасадного підйомника для встановлення фасадів

 

Оренда фасадного підйомнику – одна з найпопулярніших послуг у сфері будівництва. Якщо вам потрібна будівельна люлька на короткий проміжок часу (наприклад, у вас контракт на 6 місяців до року), то оренда – це вигідне вкладення.

 

Якщо ви не знаєте, де взяти в оренду будівельну люльку, то в Києві є компанія Mid – Service допоможе підібрати вам підходящий підйомник за лояльними цінами. При оренді укладається офіційний договір визначений термін. Також у загальну ціну входить не тільки люлька, а й пакет сервісного обслуговування плюс шеф монтаж: усі несправності та поломки, що сталися під час оренди, покриває орендодавець.

 

Де в Києві купити фасадний підйомник

 

Якщо ви володієте будівельною компанією, тоді краще купити підйомник фасадний. Це одноразове вкладення позбавить постійних пошуків орендодавців, вивчення умов договору оренди. Будівельна люлька із якісних матеріалів має термін служби близько 10 років.

 

Тому витрачені гроші – це ніщо в порівнянні з тим, що ви отримуєте натомість: швидка та ефективна робота фахівців на різних висотах, навіть за низьких температур (до – 20 градусів) і як наслідок – більше замовлень, гарна репутація і, звичайно, прибуток.

 

Якщо вам потрібно купити фасадний підйомник, то можете це зробити в Mid-Service. Територіально компанія знаходиться у Києві, але у нас є доставка по всій Україні.

 

Поширені запитання

Які матеріали краще використовувати під монтаж навісного фасаду багатоквартирних будинків?

 

Для монтажу навісних вентильованих фасадів за допомогою фасадного витягу в багатоповерхових будинках використовують цементно-бетонні матеріали для оздоблення фасадів. Вони міцні та довговічні, а також теплоізоляційні та негорючі. Плюс – цементні фасади не потребують ремонту чи реконструкції.

 

Чи можна монтаж навісних фасадів за допомогою фасадного підйомника за низької температури повітря?

 

Встановлення вентильованих фасадів можна робити за будь-яких погодних умов: будівельна люлька може використовуватися до 20 градусів морозу. Також варто враховувати пориви вітру. Хоча підйомник майже 2 тонни, але швидкість вітру не повинна перевищувати 10.8 м/с.

 

Чи потрібно додатково оплачувати матеріали у випадку несправності будівельної люльки при оренді?

 

Ні, якщо ви орендуєте будівельну люльку у Mid-Service, то в ціну вже входить сервіс: виїзд майстра протягом 2-х годин, плюс необхідний ремонт..