Будівельні люльки вже майже сто років використовуються в будівництві. Починаючи з періоду зведення перших висотних будівель, будівельники зрозуміли, що цей компактний і легкий у монтажі агрегат на багато разів економить час та ресурси, на відміну від будівельних лісів. І навіть з поширенням більш економічного варіанту, такого як альпіністське спорядження, будівельний підйомник залишається найчастіше використовуваним і безпечним пристроєм для робіт на висоті.

На сьогоднішній день, з розвитком технологій та появою нових сфер виробництва, будівельні підйомники активно впроваджуються в них, стаючи незамінним обладнанням не лише у будівельній справі.

Будівельні люльки, як найоптимальніший варіант для висотних робіт

У будівельній справі використовується кілька типів підйомників:

 • щоглові;
 • шахтні;
 • телескопічні та колінчасті;
 • підвісні.

Будівельні люльки належать до підвісного типу підйомників. На відміну від щоглових і шахтних, вони мають більшу мобільність. А в порівнянні з телескопічними підвісні підйомники мають практично необмежену робочу висоту і витримують великі навантаження.

Ось ще переваги, якими відрізняється використання люльки від інших типів:

 • більш проста система електроприводу, редуктор та електрощит, які практично не вимагають обслуговування;
 • швидкий монтаж та можливість легко переміщатися у горизонтальній площині, вздовж фасадів будівельного об’єкта;
 • робоча платформа збирається із секцій, при складанні можна змінювати довжину;
 • дистанційне керування за допомогою пульта;
 • модульна конструкція дозволяє транспортувати будівельні люльки мікроавтобусом.

Купити в м. Київ надійні будівельні люльки з допомогою у монтажі та безкоштовними консультаціями з експлуатації можна у MID-SERVICE.

Де ще можна застосовувати будівельний підйомник

Сфера застосування будівельних підйомників далеко не обмежена лише будівництвом. Сьогодні будівельні люльки знайшли собі застосування як у традиційних, так і в незвичайних видах виробництва та підприємницької діяльності.

Підйомник будівельний часто застосовують для наступних робіт:

 • Обслуговування будівель: очищення скляних фасадів, роботи з утеплення стін, реконструкція та реставрація висотних об’єктів;
 • У виробничих цехах зі збирання масштабних об’єктів: літакобудування та суднобудування;
 • Зведення та ремонт мостів, тунелів, шахт;
 • Монтаж та обслуговування обладнання для гірськолижних курортів;
 • Установка та обслуговування вентиляцій та кондиціонерів.

Будівельні люльки від MID-SERVICE доступні як для оренди, так і з можливістю придбання нового перевіреного обладнання з гарантією від виробника. Як основна і найпопулярніша модель пропонується люлька ZLP 630, яка пройшла випробування часом і застосовується для різних видів робіт.

Поширені запитання

✅ У якому випадку вигідніше купити будівельний підйомник, ніж орендувати його?

Якщо будівельні підйомники використовуються більшу частину року на одному або декількох об’єктах, більш раціональним буде придбання якісного підйомника, який прослужить багато років.

✅ Які будівельні люльки в Україні найякісніші?

Практично всі досвідчені будівельні фірми використовують люльку ZLP 630. Ця модель підйомника зарекомендувала себе як найбільш універсальна, надійна і така, що легко обслуговується.

✅ Де отримати інформацію про те, як правильно експлуатувати будівельні підйомники?

Купуючи або орендуючи будівельні люльки в Києві, в компанії MID-SERVICE клієнту може бути наданий первинний інструктаж, безкоштовний шеф монтаж, а також будь-яка консультація з питань експлуатації, ремонту та обслуговування.

✅ На яких умовах у Києві можна взяти в оренду будівельну люльку?

Вигідні умови оренди пропонує компанія MID-SERVICE. Окрім власне оренди, у вартість входить допомога у монтажі, підготовка дозволів на роботу, сервісне обслуговування протягом терміну дії договору. Окремо можна оформити доставку на об’єкт.