Люлька висотна дозволяє виконувати широкий перелік робіт, пов’язаних з будівництвом та ремонтом будівель, гідротехнічних споруд, морських або повітряних суден, дорожніх або залізничних мостів тощо.

Найпопулярніша люлька для висотних робіт – люлька ZLP-630. Саме ці люльки вважаються найбільш безпечними та оптимальними за вартістю. Вони мають досить широкий функціонал, а їхнє обслуговування не займає тривалого часу і не потребує великих фінансових вливань.

Компанія MID-SERVICE (Київ) пропонує вигідні умови співпраці з оренди або купівлі будівельних підйомників ZLP-630 для клієнтів з будь-якої країни.
будівельна люлька

Висотна люлька: покупка чи оренда?

Висотна люлька – один із найбільш затребуваних видів будівельного обладнання в Україні. Сьогодні саме за допомогою даного пристрою у багатьох забудовників та ремонтних компаній є можливість швидко, а головне, безпечно проводити всі необхідні дії на висоті більш ніж 20-30 метрів.

Великі девелоперські компанії, що зводять безліч об’єктів по країні, звичайно ж, воліють мати все необхідне обладнання і в тому числі будівельні люльки у своїй власності. У той час, як невеликі компанії, що займаються обробкою фасадів та іншими ремонтними роботами, вибирають інший спосіб отримати необхідне висотне обладнання в користування.

І цей спосіб – оренда люльки для висотних робіт. Компанія MID-SERVICE пропонує своїм клієнтам продаж та оренду будівельних підйомників марки ZLP-630.

Люлька висотна: переваги покупки

Купувати чи орендувати висотну люльку – вибирати лише Вам. Обидва ці варіанти отримання підйомника в особисте користування мають безліч переваг. Наприклад, купівля висотних люльок характерна такими плюсами:

  • При покупці висотна люлька переходить у повне користування покупця, а отже, не потрібно переживати про терміни використання, запам’ятовувати терміни оренди тощо;
  • Власник може надалі здавати люльку в оренду або продати за гарною вартістю, повернувши вкладення;
  • Купуючи будівельну люльку в MID-SERVICE, Ви також можете користуватися всіма нашими послугами з ремонту та обслуговування обладнання.

Купівля будівельного підйомника – вигідне вкладення для великих будівельно-ремонтних компаній Києва та всієї України. Якщо Ви не знаєте, що краще – купити чи взяти в оренду підйомник, зверніться до нашого менеджера за консультацією.

Оренда люльки для висотних робіт

Якщо у Вас немає необхідності купувати висотний підйомник, ми можемо запропонувати орендувати люльку на необхідний термін у компанії MID-SERVICE. Оренда люльки для висотних робіт від MID-SERVICE має такі переваги:

  • Вам не потрібно буде шукати місце для зберігання підйомника;
  • Ми доставимо необхідну кількість підйомників на Ваш об’єкт до будь-якої точки Києва та України;
  • У разі несправності наш майстер усуне поломку прямо на місці;
  • У разі неможливості проведення швидкого ремонту ми безкоштовно надамо Вам інше обладнання;
  • У нашому асортименті завжди є всі необхідні комплектуючі до висотних люльок.

Ми пропонуємо найоптимальніші ціни не тільки на реалізацію, а й на оренду люльок для висотних робіт.

Люлька для висотних робіт від MID-SERVICE – найбезпечніше обладнання, здатне забезпечити проведення робіт на висоті до 150 метрів. При цьому, використовуючи люльку ZLP-630, Вашим робітникам не доведеться відчувати незручності, пов’язані з підняттям інструментів і матеріалів вручну.

Замовте висотну люльку з оперативною доставкою по Києву, Київській області та Україні і ми запропонуємо Вам найвигідніші умови співпраці.

Поширені запитання

✅ Чим люлька висотна відрізняється від будівельних риштувань?

Це два абсолютно різні пристрої для будівництва. За допомогою люльки будівельної можна безпечно працювати та переміщати будматеріал на висоту до 150 метрів. У той час як ліси – менш безпечні та не дозволяють працювати на великій висоті.

✅ Який сервіс ви надаєте у разі оренди люльки?

Орендуючи у нас люльку, Ви отримуєте якісний сервіс з доставки, обслуговування та ремонту техніки.

✅ Чи можлива доставка висотної люльки по Україні?

Так. Ми доставляємо обладнання по Києву, Київській області та Україні.

✅ У вас можна купити комплектуючі до підйомника?

Так. У нас можна придбати всі комплектуючі для фасадної люльки ZLP-630.