Виконання робіт, пов’язаних з утепленням житлових та адміністративних будівель, можна помітно спростити та прискорити, якщо відмовитись від послуг промислових альпіністів та використати спеціальні будівельні люльки. Переваги такого рішення очевидні:

 • Значно спрощується поклейка пінопласту на фасад будівлі;
 • Працівники можуть взяти із собою на висоту достатню кількість оздоблювальних матеріалів;
 • Всі інструменти будуть під рукою і будь-якої миті можуть бути використані;
 • Помітно розширюється фронт роботи, можна переміщатися горизонтальною площиною;
 • Спрощується робота на різних рівнях – люльку легко можна піднімати та опускати на потрібну висоту;
 • Можуть одночасно працювати відразу кілька людей, робітник може взяти із собою помічника;
 • Після завершення будь-якої операції робочий зможе відпочити, не опускаючись вниз;
 • Забезпечуються найбільш комфортні та безпечні умови для працівників.

Якщо вам потрібна люлька будівельна для утеплення стін багатоповерхового будинку пінопластом, ви можете придбати необхідне обладнання на сайті компанії «Мід-Сервіс» або взяти його в оренду на необхідний термін. Пропонуються найвигідніші умови для співпраці, при цьому доставлена будівельна люлька може використовуватися і для інших завдань, наприклад, пов’язаних з ремонтом і обслуговуванням фасадів будівель.

Як здійснюють монтаж пінопласту на стіну багатоповерхового будинку за допомогою будівельної люльки

Найзручніше використовувати люльку для утеплення стін зовні пінопластом. Її наперед вивішують на потрібній стороні будівлі, використовуючи спеціальні напрямні на даху, врівноважені за допомогою контрвантажів. Кількість напрямних залежить від кількості секцій, і навіть їх конфігурації.

Працівник бере із собою на висоту необхідну кількість оздоблювальних матеріалів, у тому числі:

 • Листи пінопласту або будь-якого іншого теплоізоляційного матеріалу;
 • Оздоблювальний матеріал (грунтовку, шпаклівку, будівельний розчин, клей тощо);
 • Інструменти, необхідні для роботи (дриль, перфоратор, відбійний молоток);
 • Кріпильні деталі (дюбелі, грибки).

Все це легко розмістити на люльці, яка має спеціальну огорожу по борту в нижній частині, що запобігає падінню вниз невеликих предметів.

Далі люльку піднімають на висоту. У верхній точці підйому її можна використовувати для того, щоб виконувати утеплення даху пінопластом, при цьому робити це в умовах абсолютної безпеки та без будь-яких функціональних обмежень для процесу.

Обшивка багатоповерхового будинку пінопластом за допомогою будівельної люльки взятої в оренду

Багато будівельно-ремонтних організацій вважають за краще купити будівельну люльку, щоб мати у своєму арсеналі зручне та практичне обладнання, яке можна використовувати багаторазово. Але у випадку, коли передбачається разова обшивка багатоповерхового будинку пінопластом за допомогою будівельної люльки, набагато вигіднішим варіантом стане її оренда. Переваги такого рішення очевидні:

 • Немає необхідності сплачувати повну вартість обладнання;
 • Не доведеться вирішувати проблему зберігання купленої люльки;
 • Можна орендувати будівельну люльку на потрібну кількість днів;
 • Замовлене обладнання буде доставлене до місця виконання робіт.

Виконавши монтаж пінопласту на стіну багатоповерхового будинку за допомогою будівельної люльки, ви повертаєте обладнання, заплативши тільки за час, який користувалися ним, що, звичайно, є набагато вигіднішим рішенням у порівнянні з покупкою, особливо якщо люлька вам найближчим часом більше не знадобиться.

Чим зручне облицювання фасаду багатоповерхового будинку пінопластом за допомогою будівельної люльки

Аналогічно має сенс взяти в оренду або купити будівельні люльки, якщо передбачається виконання оздоблювальних робіт. Так, облицювання фасаду багатоповерхового будинку пінопластом за допомогою будівельної люльки дозволяє рівно та акуратно укласти декоративно-утеплювальні матеріали, зберігши привабливий зовнішній вигляд будівлі.

Зазначимо та інші переваги такого рішення:

 • Люльки чудово адаптовані для найжорсткіших умов експлуатації;
 • Значна вантажопідйомність обладнання;
 • Можна комбінувати секції, утворюючи платформу потрібної довжини;
 • Повністю перекривається діапазон висоти будівлі;
 • Дуже швидка підготовка до початку роботи (щоб встановити люльку, не знадобиться багато часу).

Якщо вам необхідні перевірені будівельні люльки, які неодноразово довели свою надійність та ефективність, найкращим рішенням стане скористатися обладнанням, яке реалізує група компаній «Мід-Сервіс». У нас ви зможете вибрати та замовити відповідну будівельну люльку, попередньо ознайомившись з її повним описом та переліком робочих характеристик.

Поширені запитання:

Яка люлька найкраще підходить для оздоблювальних робіт?

Якщо передбачається проводити утеплення фасадів з використанням таких теплоізоляційних матеріалів, як пінопласт, найкращим рішенням стане орендувати/купити люльку ZLP-630. Це універсальна будівельна люлька, яка збирається із двометрових секцій у платформу потрібної довжини.

Від чого залежить вартість оренди у Києві?

Якщо вам потрібна будівельна люлька, ціна її оренди залежить виключно від того, який час ви їй користувалися. Вам не доведеться нести додаткові витрати за винятком сплати суми заставної вартості обладнання, яка повертається замовнику у повному обсязі після завершення оренди.

Устаткування доступне лише у Києві?

Ні, ви можете орендувати люльку в будь-якому населеному пункті Київської області, також можлива доставка в будь-який інший регіон України. Аналогічно ви можете купити люльку з доставкою по всій країні в найбільш стислі терміни.

Чому варто скористатися послугами “Мід-Сервіс”?

Ми пропонуємо перевірене обладнання для будівельно-оздоблювальних робіт на найвигідніших умовах, у тому числі варто відзначити доступну ціну будівельних люльок.