Купити будівельну люльку

ГоловнаКупити будівельну люльку

Будівельна люлька ZLP-630 оцинкована

Строительная люлька ZLP-630 оцинкованная
Ціна: 81 567 грн.

Будівельна люлька ZLP-630 пофарбована

Строительная люлька ZLP-630
Ціна: 66 251 грн.

Мешканці м.Києва та Київської області також можуть взяти будівельну люльку в оренду

Продаж люльок будівельних ZLP-630

Практика останніх років показала, що на ринку будівельних підйомників для вітчизняного будівельника найвдалішим придбанням є модель ZLP-630. Вона виробляється у КНР, тому коштує недорого, але свої функції виконує добре. Товар будівельна люлька можна купити в компанії "МІД-Сервіс" за вигідною ціною. Ми знаходимося у Києві, але можлива доставка у будь-який регіон України.

Функціональність будівельної люльки

Сьогодні купити фасадну будівельну люльку ZLP-630 означає забезпечити себе зручним у користуванні обладнанням з найширшим функціоналом. Як і інші її модифікації, і аналоги, які представлені під іншими марками, вона виконує широкий спектр робіт, у тому числі:

 • оздоблення або ремонт екстер'єру;
 • утеплення фасаду;
 • суднобудування та авіабудування;
 • монтаж та обслуговування навісного обладнання на будівлі та споруди;
 • миття або обслуговування стін та скління фасаду;
 • ремонт та обслуговування мостів, гребель, димових труб та резервуарів;
 • встановлення вивісок та носіїв зовнішньої реклами.

Фасадна люлька досить просто встановлюється, зручно керується та надійно фіксується на потрібній висоті. Модель ZLP-630 здатна нести із собою та тримати в процесі роботи на заданій висоті 630 кг корисного вантажу (зазвичай це 2 – 4 особи з ручним інструментом, обладнанням та матеріалами). В цілому, люлька ZLP-630 і досить швидкісний вантажопідйомний пристрій, а також робоче місце монтажника, штукатура, мийника, ремонтника або іншого фахівця.

Можливості будівельного підйомника ZLP-630

Українські користувачі фасадних люльок вже добре знають, що простота управління ZLP-630 дозволяє обходитися без «водія» – піднімати та опускати обладнання може той же штукатур або монтажник (треба лише пройти коротке навчання та ознайомитись з Інструкцією з технічної експлуатації). Водночас, перший монтаж придбаного будівельного підйомника краще (і навіть обов'язково) довірити фахівцям. Купити люльку будівельну можна в компанії "МІД-Сервіс".

Технічні характеристики фасадного підйомника ZLP-630

 • вантажопідйомність – 630 кг;
 • максимальна висота підйому та виконання робіт – 100 м;
 • швидкість – 9,3 – 9,5 м/хв.
 • довжина робочої платформи – 6 м;
 • ширина основи платформи – 0,8 м;
 • висота огорожі – 1,12 м-коду.

Зручність та безпека виконання робіт забезпечується уловлювачами (механізм безпеки), страхувальними тросами, противагами та значними габаритами самої люльки.

Будівельний підйомник типу ZLP-630 обладнаний півтора-кіловатним електродвигуном, надійним механізмом пересування та такою самою надійною системою управління. Для доставки обладнання на об'єкт знадобиться пікап або вантажівка - маса всієї конструкції, разом з консолями та противагами становить 1800 кг. У той же час зібрану люльку ZLP-630 пересувати по підлозі (майданчику) нескладно і вручну, оскільки платформа має колісне шасі.

Додаткові плюси купівлі фасадного підйомника в компанії "МІД-Сервіс"

На сьогоднішній день в Україні створено розвинену систему технічного сервісу будівельних підйомників, загалом, і моделі ZLP-630, зокрема (а також ZLP-800 та ZLP-1000). А це означає, що у нас постійно є кваліфікований персонал, і повний комплект запасних агрегатів, вузлів, приладів та деталей. Плановий чи позаплановий ремонт та технічне обслуговування будуть проведені на необхідному рівні та забезпечать обладнанню тривалий термін безаварійної експлуатації. Звичайно, якщо надумали купити китайську люльку ZLP-630, то Вам нададуть гарантію на безаварійну експлуатацію (12 – 36 місяців, залежно від постачальника). Також наша компанія справно постачатиме обладнання тросами, такелажними елементами, мастильними та іншими витратними матеріалами.

Замовити будівельну люльку ZLP-630 можна, зв'язавшись нашим менеджером по телефону. Наші ціни та рівень сервісу вас приємно здивують!

Переваги люльки фасадної ZLP 630

Люлька будівельна ZLP 630 висувну консоль, що підвищує зручність і функціональність її експлуатації, а наявність відступу, що збільшується, дозволяє виконувати роботи на комфортній відстані від поверхні будівлі і навіть на похилих стінах. Перекоси та обрив підйомника виключений завдяки системі механізмів, що вловлюють, які блокують трос у разі сильного нахилу платформи. Інші переваги люльки будівельної фасадної ZLP 630:

 • міцний оцинкований сталевий чи алюмінієвий каркас;
 • модульна платформа з секціями розміру 1,5 м, 2 м та 2,5 м, що дозволяє змінювати її довжину при необхідності;
 • редуктори, які потребують обслуговування;
 • електрощит з розеткою на платформі, захищений від пилу та вологи за стандартом IP55;
 • мобільні контрвантажі по 25 кг;
 • можливість дистанційного керування через пульт.

Купити фасадну люльку ZLP 630 буде вигідним рішенням, тому що вона дозволяє піднімати на висоту не тільки людей, а й корисні вантажі: матеріали чи обладнання вагою до 630 кг. За безпеку робітників на платформі люльки будівельної, серед інших систем безпеки, відповідає запасне гальмо електричної системи, яке у разі відключення основного блокуючого механізму забезпечує плавний спуск при відключенні електроживлення. Ще одна перевага люльки фасадної ZLP 630 - збірна конструкція, яка спрощує транспортування платформи до місця робіт і забезпечує мінімум місця, що займається, при необхідності її зберігання в розібраному вигляді.

Поширені запитання

✅ Як зібрати будівельну люльку після її покупки?

Монтаж підйомника краще довірити фахівцям. Наші співробітники виконають шеф-монтаж обладнання на Вашому будівельному об'єкті безкоштовно. Ми навчимо Ваш персонал правилам збирання та експлуатації будівельної люльки.

✅ Скільки людей здатна підняти платформа ZLP 630?

Фасадний підйомник ZLP 630 розрахований на бригаду з 3-4 осіб, залежно від ваги та габаритів багажу. За техпаспортом люлька може підняти 630 кг вантажу.

✅ Чи є гарантія на будівельні люльки марки ZLP?

Так, компанія "МІД-Сервіс" на весь модельний ряд бренду CMAX надає гарантію на 12-36 місяців.

✅ Чи потрібно докуповувати запчастини для початку експлуатації будівельних люльок?

Купуючи фасадні підйомники у нас, Ви отримуєте повністю готову до використання техніку. Окремо купувати деталі Вам не потрібно.

✅ Що робити, якщо після покупки люльки вона зламалася?

Якщо поломка трапилася в період дії гарантії та підпадає під гарантійні випадки, то вам достатньо звернутися до нас і ми відремонтуємо платформу безкоштовно.

✅ Чому варто купити люльку ZLP 630? Чим вона відрізняється від інших?

Люлька будівельна фасадна ZLP 630 – це сучасна підвісна платформа з надійними системами безпеки, захищеною електронікою, можливістю регулювання довжини кошика.

✅ Чи можна замовити доставку після придбання фасадної люльки?

Так. Ми пропонуємо доставку люльки фасадної ZLP 630 по Києву та Київській області в розібраному вигляді на мікроавтобусі, у зібраному вигляді 1-2 одиниці на малотоннажній вантажівці та 3 підвісні платформи на великотоннажній вантажівці з маніпулятором для розвантаження.

Оставьте ваш Телефон и
и наш консультант свяжется с вами