Одним з кращих винаходів будівельної галузі є підвісний підйомник, званий також фасадна люлька. З кожним роком висота будівель в Україні зростає все швидше, а за нею – популярність будівельних люльок. Дане обладнання дозволяє безпечно та комфортно переміщатися робітникам паралельно до фасаду будівлі, та проводити різні види робіт: встановлення освітлювальної техніки, утеплення стін, монтаж вікон, фарбування, доставку необхідного інструменту та витратних матеріалів на будь-який поверх споруди. Величезною перевагою для забудовника є наявність можливості орендувати підвісне обладнання на той чи інший термін, у разі, якщо купівля люльки на даному етапі йому не потрібна.
фасадная люлька Ирпень

Будівництво у місті Ірпінь

Ірпінь – відносно молоде місто, його історія почалася 120 років тому. Сучасний Ірпінь називають європейським містечком, яке поєднує у собі всі необхідні умови для сімейного життя. Відстань до центру Києва можна подолати всього за 30 хвилин на автомобілі, а наявність маршрутних автобусів та залізничного сполучення зі столицею дозволяє легко дістатися до пункту призначення в будь-який час.
Ірпінь – чисте та спокійне місто з розвиненою інфраструктурою, зеленими парками, власним пляжем, торговими центрами, спортивними залами, освітніми закладами тощо. Саме такі умови обирають для життя багато родин з Києва та інших міст під час пошуку житла. Ще однією перевагою міста є лояльна вартість квартир, на відміну від столиці.
В Ірпені вже збудовано безліч житлових комплексів, які радують око архітектурною креативністю та естетикою. Деякі знаходяться на етапі будівництва і вже пропонують свої квартири за доступними цінами. Чимало забудовників уже скористалося нашим обладнанням та послугами. Підприємцям, які дбають про свою фінансову стабільність, терміни здачі об’єкта, безпеку працівників, ми пропонуємо співпрацю на найвигідніших умовах в Україні.
фасадная люлька Ирпень

Які переваги мають будівельні люльки від «MID – SERVICE»

Компанія «MID-SERVICE» є офіційним імпортером будівельних люльок в Україні. Ми більше 10 років забезпечуємо різні великі та дрібні організації обладнанням для будівництва. Наша історія налічує понад 5800 зведених об’єктів.
Основна наша гордість – це люлька фасадна «ZLP 630». Вона має всі необхідні характеристики, які забезпечують безпеку і зручність будівельникам при фасадних роботах. «ZLP 630» виконана з якісних матеріалів та оснащена зручною системою керування.

Умови роботи з нашою компанією

  • Ми завжди працюємо з кожним клієнтом в індивідуальному порядку, залежно від його бажань та потреб;
  • «MID–SERVICE» надає безкоштовну консультацію щодо експлуатації, монтажу та демонтажу обладнання. У разі потреби наші майстри проведуть ці процедури самостійно на вашому об’єкті.
  • Ми пропонуємо безкоштовну доставку будівельних люльок та суміжного обладнання на вашу адресу;
  • Якщо вам не потрібна покупка фасадної люльки, ви завжди можете оформити оренду на будь-який період;
  • У разі виникнення неполадок ми гарантуємо сервісне обслуговування та ремонт орендованого обладнання в короткий термін на нашій ремонтній базі або на об’єкті будівництва;
  • Найголовніше – оскільки ми займаємося прямими поставками будівельних люльок, співпрацюючи з нами, ви отримаєте найвигіднішу вартість для покупки та оренди техніки.

«MID—SERVICE» пропонує купити або орендувати люльки в Ірпені та інших містах України за низькою ціною. Для уточнення будь-якої інформації, що Вас цікавить, звертайтесь до наших менеджерів.