Монтаж фасадної сітки – важливий процес в завданні ремонту та зведення будівель. Річ у тім, що захисно-уловлювальні сітки монтуються з метою запобігти падінню різних предметів з дахів фасадів будівель та виключення травмонебезпечних ситуацій. Фасадні сітки часто використовуються при будівництві, коли потрібно убезпечити будівельний процес: у цьому випадку вони виконують страхову функцію та захищають людей навколо від падіння будівельних матеріалів та інструментів. Крім того, сітка може бути встановлена на будівлю зі старими фасадами, таким чином захищаючи людей, які щодня ходять під будівлею.

Фасадні сітки можуть бути виготовлені з різних матеріалів з урахуванням цілей їх встановлення.

Це може бути захисно-уловлююча решітка (ЗУР), яка використовується для запобігання падіння снігу, бурульок, елементів фасаду. Така сітка виготовляється зі сталевого каркасу та сітки.

Фасадна сітка може бути виготовлена з металевого каркасу та поліамідної сітки. Вона ефективніше справляється з предметами, що падають, але термін її служби менший.

Фасадні сітки, встановлені на будівлях і спорудах, вважаються найефективнішим засобом від льоду, що зривається, снігу, інших небезпечних предметів. Захисні екрани та сітки дають змогу надійно захистити людей та майно від падіння різних предметів з висоти. Єдине питання, яке залишається, – це як зробити монтаж фасадної сітки.

Встановлення фасадної сітки за допомогою фасадної люльки

Сьогодні встановлення фасадної сітки за допомогою фасадної люльки вважається оптимальним варіантом. Будівельна люлька – обладнання, основне призначення якого – монтажні та будівельні роботи на висоті. Фасадний підйомник рухається вгору та вниз на сталевих тросах, забезпечуючи швидкий підйом вантажів до потрібної висоти.

В Україні фасадна люлька для монтажу фасадної сітки на висотних будинках використовується для переміщення вантажів, працівників, інвентарю до місця виконання роботи на висоту до 150 метрів.

Переваги монтажу захисної сітки на фасад висотних будівель за допомогою фасадної люльки

Фасадна люлька для монтажу фасадної сітки на висотних будинках при використанні має низку плюсів:

  • Можливість регулювання довжини каркасу (2-6 метрів). Чим довша платформа, тим більше будівельних матеріалів та людей можна підняти за один раз. Роз’ємна платформа може збиратися як конструктор до оптимальної довжини у межах норми.
  • Вбудовані колеса дозволяють легко переміщати люльку з місця на місце.
  • Конструкція має надійний захист від перепадів напруги, обриву троса, що дає гарантію безпеки працівникам та збереження вантажів.
  • Люлька має полегшену та зручну конструкцію, що забезпечує швидке оброблення фасадів будівель.
  • Люлька підвішується на надійних оцинкованих тросах діаметром 8,6 мм.
  • Може піднімати вантажі до 630 кілограм зі швидкістю 9,5 м/хв.
  • Платформа покривається рифленими металевими листами, які забезпечують антиковзкий ефект.

Де замовити монтаж сітки на фасад висотних будівель за допомогою фасадної люльки?

Встановлення фасадної сітки за допомогою фасадної люльки може реалізовуватися як на купленому підйомнику, так і на орендованому. Купити фасадну люльку або взяти в оренду можна у компанії MID-SERVICE. Фірма пропонує найвигідніші умови продажу та оренди обладнання. Знаходимося в Києві, за необхідності є можливість доставки будівельних підйомників на об’єкт замовника. З детальними умовами ви можете ознайомитись у розділі “Доставка” на сайті https://lulka.com.ua/. Що стосується питання, яка ціна на оренду фасадної люльки або її купівлі, то вона більш ніж доступна.

Поширені запитання:

Як здійснюється монтаж захисної сітки на фасад висотних будівель за допомогою люльки?

Все дуже просто, монтаж будівельної сітки на фасад висотних будівель за допомогою фасадної люльки реалізується значно швидше та зручніше для робітників. Елементи конструкції завантажуються в люльку та піднімаються на необхідну висоту для монтажу.

Скільки коштує монтаж будівельної сітки на фасад висотних будівель за допомогою люльки?

Вартість монтажу захисної сітки на фасад висотних будівель за допомогою фасадної люльки розраховується у кожному конкретному випадку індивідуально з урахуванням розмірів будівлі та обсягу робіт.

Де можна купити люльку або взяти обладнання в оренду в Києві?

Оренда люльки фасадної або її купівля у Києві доступні у компанії MID-SERVICE. Ми знаходимося за адресою: Медова 5.