Blog
Електромагнітний пускач для будівельної люльки
Для можливості стаціонарного включення та вимкнення в комплектації сучасного фасадного підйомника передбачений магнітний пускач або контактор. Цей комутаційний пристрій стабілізує струмове навантаження в момент запуску, роблячи увімкнення будівельної люльки більш безпечним.
Контактор та магнітний пускач: чи є різниця?
Не всі знають, але магнітний пускач і контактор – це, по суті, один і той самий пристрій. Умовно магнітний пускач є повністю закінченим апаратом, конструкція якого включає контактор, штатне теплове реле, додаткову контактну групу.
При цьому контактор – це лише частина пристрою, блок, у конструкції якого передбачено певну кількість силових контактів.
Де використовується магнітний пускач?
Завдяки тому, що магнітний пускач укомплектований силовими контактами, з його допомогою можна керувати практично будь-якими навантаженнями, що виникають в електромережах.
Найчастіше електромагнітний пускач активно застосовується до роботи у трифазних мережах. Набагато рідше пускач електромагнітний застосовується під час роботи з мережею, номінальною напругою 220 В. Для цього підходить тільки обладнання з 0-2 величиною. Він призначений для запуску техніки з низькою потужністю.
Як влаштований магнітний пускач 220?
Залежно від конструкції електромагнітний пускач може бути 3-х та 4-х полюсним. Таким чином, пристрій магнітного пускача може комплектуватись 3 або 4 контактами. У цьому четвертий контакт грає роль нормально-відкритого блок контакту.
Магнітний пускач 220 обладнаний електромагнітною системою, розташованою всередині корпусу пристрою. Вона складається з сердечника з Ш-подібною частиною та обмотки, намотаною на котушку.
Для плавності при замиканні контактів кожен магнітний пускач 220 обладнаний контактними пружинами. Крім основних, у пристрої передбачені додаткові контакти. Вони розташовані з обох боків конструкції. Для захисту головних контактів від забруднень та міжфазних замикань пускачі електромагнітні обладнані кришками.
Принцип роботи пристрою досить простий. При включенні електричний струм, що створюється, швидко проходить по котушці, намагнічуючи сердечник і притягуючи якір. При замиканні основних контактів струм протікає головним ланцюгом.
З цього випливає, що головне призначення магнітного пускача – контроль за будь-якими видами навантажень в електромережі. Єдине обмеження – пристрій не регулює навантаження, що підтримує силові контакти.
Як купити магнітний пускач 220 В?
Бажаючим купити контактор необхідно звернути увагу на низку факторів. У комплексі вони дозволять купити магнітний пускач 220 для роботи з будь-яким видом електрообладнання. До них належить:
- ступінь захисту – обладнання з відкритим виконанням використовується виключно для монтажу у закритих шафах та має ступінь захисту IP00. Купити контактор такого типу можна лише тоді, коли він монтуватиметься в місцях, захищених від вологи та пилу. Також магнітний пускач можна купити в закритому виконанні. Його ступінь захисту – IP40. Цей контактор слід купити в тих випадках, якщо навколишнє середовище не містить пилу і не має високої вологості. Устаткування третього типу має ступінь захисту IP54. Купити магнітний пускач цього типу краще тоді, коли його установка буде виконуватися зовні приміщення, при цьому у повітрі міститься велика кількість пилу та вологи;
- навантаження на контакти пристрою – цей параметр слід враховувати кожному бажаючому купити магнітний пускач 220 В. Він позначає граничну величину струму, який пропускають силові контакти пристрою. Залежно від номінального навантаження контактори та магнітні пускачі діляться на пристрої першої, другої та третьої;
- категорія експлуатації – щоб купити електромагнітний пускач, потрібно врахувати групу його застосування. За цим критерієм пристрої поділяються на категорії AC-1, AC-3 та AC-4.
Не менш важливу роль грає котушка магнітного пускача, а конкретніше напруга, з якою вона працює. Залежно від цього параметра на ринку можна знайти магнітний пускач 380 В та 220 В. Менш поширені, але все ж таки використовуються в деяких видах електрообладнання – магнітний пускач 24 Вольта, магнітний пускач 12 Вольт і обладнання, розраховане на напругу 36, 42 і 110 Вольт.
Електромагнітний пускач від компанії «MID-SERVICE»
Устаткування для запуску та зупинки електромотора є невід’ємною частиною будь-якого фасадного підйомника. У процесі роботи воно піддається сильним навантаженням, через що згодом виходить з ладу.
Щоб вирішити проблему і повернути будівельній люльці працездатність, достатньо купити магнітний пускач в компанії MID-Service. Ми пропонуємо довговічну електротехніку, здатну витримати інтенсивну експлуатацію на будь-якому будівельному об’єкті.
Щоб замовити обладнання, зателефонуйте нам або залиште заявку онлайн. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати контактори для заміни, а кваліфіковані механіки здійснять підключення магнітного пускача у найкоротші терміни.