Будь-яке підприємство намагається уникнути зайвих витрат. Навіть за наявності великої кількості інвестицій, зайва марнотратність може занапастити проект. Також негативно на кінцевому результаті позначається і спроба економити на всьому, включаючи обладнання.

Нещодавно сталася історія обвалення недобудованого будинку на Воздвиженці у Києві. У ЗМІ писали, що причина у дефекті опалубки. При заливанні плити перекриття вона не витримала і стався обвал.

Причини, з яких варто вибрати якісне обладнання

  1. Безперервність робочого процесу. Заміна обладнання завжди призводить до зупинення робочого процесу. Що відбивається на кінцевих термінах здачі проекту, і навіть на супутніх витратах, таких як оплати заробітної плати.
  2. Економія на ремонті чи заміні устаткування. В даному випадку прислів’я “скупий платить двічі”, актуальне як ніколи. Навіть якщо припустити, що менш якісне обладнання коштує вдвічі дешевше (а такий розкид цін зустрічається рідко), при його заміні все одно доведеться витратити ту ж суму, яка була б сплачена спочатку за якісний фірмовий інструмент. Але не варто забувати про витрати на встановлення та демонтаж обладнання, що потребує ремонту.
  3. Найчастіше дороге обладнання більш продуктивне, що безпосередньо впливає на швидкість роботи.
  4. Якщо у разі використання неякісного чи несправного обладнання постраждає персонал, витрати на лікування та компенсації перевищать усю заощаджену суму.
  5. Внаслідок поломки обладнання, особливо якщо поломка відбудеться у щитовому обладнанні або інших важливих вузлах, можуть статися збої в роботі іншого обладнання.

Якісне обладнання є запорукою успіху будь-якого процесу та безпосередньо впливає на безпеку персоналу.
Строительные люльки - Экономия на строительном оборудовании

Що робити, якщо в бюджеті не передбачено придбання дорогого обладнання?

Практично у кожній компанії рано чи пізно постає це питання. І тоді виникає питання, що краще, взяти нове, але дешевше обладнання або віддати перевагу брендовому б/у.

Тут дуже багато залежить від ніші та призначення агрегатів. Але якщо Ви вирішили обрати обладнання б/у, перед початком використання зверніться в сервісний центр для повного ТО. Купуючи нове, уточніть про наявність гарантії та сервісних центрів продавця у Вашому регіоні.

Є й третій варіант, взяти обладнання в оренду. Якщо агрегати або інструменти потрібні на нетривалий час, дешевше взяти в оренду якісне обладнання, ніж купувати більш дешеві аналоги.

Якщо ми говоримо про будівельні люльки, компанія МІД-Сервіс є офіційним представником виробника в Україні. Будівельні люльки ZLP-630 — оптимальні за співвідношенням ціна/якість і є найпоширенішим підвісним підйомником в Україні.

Якщо Ви звернетеся до МІД-Сервіс для оренди обладнання, завжди отримаєте повністю обслужені підйомники, адже компанія має власну ремонтну базу біля Києва, у місті Вишневе. Всі запчастини завжди є у наявності. Також ми можемо виконувати технічне обслуговування Ваших підйомників за договором.